Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

jak urządzić pokój dla nastolatki???

Polecane posty

jak dla mnie to warto polaczyc fioletowe sciany z bialymi elementami ;) oraz z jakimis bialymi wzorkami na scianach? mzoe drobne kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! rowniez mam problem z moim pokojem. dziele go z siostra i postanowilismy cos w nim zmienic. tylko problem w tym ze nie wiem jak bo jest maly;/ na jednej scianie sa drzwi,na wprost okno, po lewej str sa meble a po prawej lozko i nastepne drzwi:/ w jednym kaciku mam jakies pudelka,drewnianego wielblada,kwiatki,noo roznie, zalezy co postawie:) na srodku stoi jajowata drewniana ława,na niej jakis kwiatek lub jakis stroik czy cos:) na tapczanie mamy duzoo maskotek i fioletowa narzute. sciany sa fiioletowo-zolto. i tapety na pewno nie bedziemy mogly zmienic. aa przy lawie stoja tez dwie pufy w kolorze scian. w meblach jest biurko z kompem,fotel obrotowy i pod nim dywanik. nie wiemy co zmienic... moze inne pierdolka na polkach ktorych jest malo. mysle zeby kupic wiszaca polke naroznikowa i zawiesic nad ty wielbladem :P doradzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Zajrzyj na deccoria pl. Tam jest na co oko zawiesić, zawsze coś ściągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie składa że też mi sie bardzo fiolet podoba i chciałabym mieć taki pokój.Myślałam że wszystkie ściany będą fioletowe a jedna główna ściana będziw w tapecie albo w fototapecie. podoba mi sie jeszcze granatowy.widziałam ostatnio w gazecie szary z takim ostrym różowym i powiem że był śliczny i jedną główną ściane bym sobie taką zrobiła ale ja chcem mieć fioletowy a on tam nie pasuje .też nam wielki problem. ( raz chciałam mieć brokatowy fiolet też był ładny) co do dodatków najlepsze są nowoczesne np. żegarek w jakim kształcie truskawki albo lustro z tribalem czarnym na brzegu albo tą poduche chyba wiesz jaką tą do siadania . jako łóżko polecam jednoosobówke ale nierozkładaną i na nią tylko narzucić nażutke i dużo dużo poduch. dywanik mały okrągły. a i chciałam powiedzieć że ci co wcześniej pisali komentarze wogóle sie nie znają na żeczy np. ta co pisała że dwie ściany takie a dwie jeszcze inne to już jest strasznie przestarzałe i dawno niemodne podnieciła sie dziewczyna czymś o czym wszyscy wiedzą już od dawna i co jestgłupie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ;d Mam właśnie remont pokoju. Wszystko nowe i wgl. Ale nie wiem na jaki kolor pomalować ściany. Myślałam, że może czerwień i jedna ściana na czarno. Na czerwoną ścianę kilka płyt winylowych . A na czarną to nie wiem... Może jakiś obraz.. Mam taki średni pokój, bardziej kwadratowy. Okno na zachód. Na przeciw drzwi i na kolejnej ścianie od prawej stronie następne drzwi. Nie wiem jakie meble dokupić do tego zestawu kolorów. Czy jasne czy ciemne. A jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł to chętnie wysłucham . ;D bardzo proszę o pomoc bo muszę jak najszybciej wybrać kolor lub kolory. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam. Mam 14 lat . ;D i bardziej interesują mnie mocne kolory . ;D aa... i jeszcze jaki kolor łózka by też pasował.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , też mam remont pokoju. Malowanie rodzice ustalili że za tydzień i do tego czasu mam wybrać kolory. Powiem tak, jestem energiczna, wesoła lecz czasem lubie odpocząc od wszystkiego. Mój pomysł był taki żeby pokój był w odcieniach fioletu-beżu-brązu. Tylko mam wielki problem z odcieniami. Czytając inne wypowiedzi trochę sie zagubiłam... Ponieważ kilka było takich że ściany w różnych kolorach (np. 2-óch) są niemodne lub wprowadzą chaos, lecz mam mały pokój i w ten sposób mogłabym go optycznie powiększyć. Wchodząc, naprzeciwko drzwi mam okno, kształt pokoju niby kwadrat ok 10 m2. Przyjme wszystkie sugestie, jeśli ktoś chciałby mi pomóc, moge sie odwdzięczyć, bo swój pokój zawsze najgorzej urządzać. Remont jak to remont zawsze może się przeciągnać, bo troszke puźno trafiłam na to forum. z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sami podpowiedz z mojej strony kolor czerwony jeśli chodzi o intensywny, i kolor czarny to z reguły ciemne kolry, a jeśli masz średni pokój to lepiej by go rozjaśnić dlatego postawiłabym na jasne meble. Moim zdaniem ładnie wygląda drewno w odcienich sosny, fajnie kontrastuje z ciemnymi kolorami, najlepiej w nowoczesnym, minimalistycznym stylu wszystkie meble w jednym odcieniu drewna wraz z drewnianym łóżkiem, za to pościel na nim mogła by być kolorowa np w kolorach ścian czyli czerwono czarna fajnie jak są rożne dodatki w jednej gamie kolorów np.czerń, czerwień biel...(nie więcej niż 4) a te dodatki tj. akcesoria na biurko, ramki do zdjęć, świeczki, figurki, zegarki i wiele innych w których wyrazisz siebie możesz tez wprowadzić nowy kolor lecz nie za dużo żeby nie mieszać, np, jeśli cię stać widziałam fajnie półki takie ,,geometryczne" nie wiem jak to opisać ale możesz je znaleźc w prawie każdej gaziecie o urządzaniu bo są teraz bardzo modne i praktyczne, dzis kupiłam M JAK MIESZKANIE i są one jednym z głównych tematów w tym miesiącu w tej gazecie. Tylko jest to wydatek od 500 zł za regał, ale pojedyńcze na ściane mozna pewnie znaleźć tańsze mam nadzieje że ci się przydadzą te rady, chce pomóc bo wiem jak sie czujesz, komuś moge a sobie nie potrafie...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> madzia_123_97 jeśli Twój pokój jest mały, to pomaluj go na beżowo, na wybranej ścianie namaluj z szablonu 2, 3 kolorami (fiolet, brąz , ciemny beż), kiedy bedziesz wybierać kolory weź wzornik i kazdy z wybranych kolorów połóż przy sobie , sprawdź czy pasuje (pamiętaj zrób to w swietle dziennym) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natusia1221
Sami Moja siostra ma pokój w który jedna ściana jest w tapecie w zebre. Dwie są czerwone i jedna biała. Ma białe łóżko i czearne i czerwone meble oraz białe półki. Do tego ma narzute w zebre. Koraliki zamiast firanki oraz wiele dodatków we wzór zebry. Pokój wygląda świetnie ;) . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sox
Mam pokój ok. 14 m 2 Bedzie urzadzany na nowo bo jeszcze nigdy nic w nim nie bylo jest to nowo wybudowany dom. Bardzo podobają mi sie pokoje w kolorze fioletu lub różu. Proszę doradzcie mi jak go umeblowac jakie kolory. I jeśli macie zdjecia pokoikow umeblowanych w kolorach tak jak napisalam powyżej to prosze wysylajcie je tutaj !! Pozdrawiam i dziękuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUSIOREL:):)
JAK MAM POKUJ ZIELONY MAM W NIM RÓZOWE ŁOŻKO ALE MYŚLE ŻE MUSZĘ Z MNIENIC KOLOR ŚCIAN NA FIOLLET LILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sox, zerknij na ten pokoik http://www.kelman.pl/foto/products_large/benix_gucio_lozko.jpg . Nie jest to do końca róż, ale całkiem ciepła czerwień :) Jak dzieciaczek podrośnie to kolor będzie ciągle pasował... Co do mebli to użyłabym jakichś bardziej ozdobnych, bo te na zdjęciu są chyba zbyt "proste"... Ale to już zachęcam do własnych poszukiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Ci się przyznać, że ja też nie mam zmysłu do projektowania wnętrz :( Zawsze jak idę do znajomych zachwycam się ich mieszkaniami i zazdroszczę, że potrafią sami wymyślać takie cuda. Przy urządzaniu swojego mieszkania doradzałem się fachowców z n-design. Jak nie masz pomysłu, to możesz jeszcze poszperać w necie za fajnymi projektami pokoi, albo tak jak ja - zdać się na profesjonalistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna ta propozycja z kelman.pl) Nawet lepsza taka czerwień, niż róż - tak sadzę, jest bardziej hm... praktyczna?? A co do "prostych mebli" to ja akurat jest jak najbardziej na TAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina33
Wiesz co ja też lubię ciemny kolor fioletu ,a mam 10 lat. Wybudowaliśmy dom. Mam wybrać kolor swojego pokoju .Oczywiście ciemny fiolet. Ale tak sobie myślę a jakie meble . Hmm, ciemny brąz . Mama mi mówiła, że ten pokój nie będzie przytulny jeżeli będzie ciemny, więc postanowiłam, że zrobię ciemny kolor fioletu, ale też jaśniutkie, żółte panele i żółte, jasne wzory na ścianach, a meble modą być w kolorze paneli i wygląda to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manufaktura
polecam www.emazur.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że lepiej byłoby postawić jednak na jasne kolory, albo chociaż takie połączenia, żeby pokój nie wydawał się zbyt ponury;) Ale ot moja prywatna opinia. Co do mebli, to proponuję zajrzeć na stronkę esmebel.pl mają spory wybór i m.in. sprzedają meble bukowe - w bardzo przystępnej cenie. Takie meble nie są zbyt popularne, bo zazwyczaj są drogie - ale to na prawdę porządne tworzywo, godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela_x33
Hej ;) Za niedługo będę mieć remont pokoju. Pokój jest wielkości ok. 3m na 4m. Po jednej stronie jest okno z wejściem na balkon (na południe), na przeciwko tej ściany jest wejście do pokoju, a po prawej stronie będzie garderoba. Nie wiem kompletnie jak go urządzić, na jaki kolor wymalować. Dlatego proszę Was o pomoc, jakie kolory wybrać, w co urządzić, jakie dodatki itd. Dodam, że mam 13 lat, i myślałam o kolorze fioletowym (ale nie jestem pewna), na pewno nie kolor niebieski, ponieważ już mi się znudził. Pozdrawiam, Ewelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczek1999
Droga Paulo1995 !!! Mam 11 lat i mam pokój pomalowany na żółto. Jest przytulny i wesoły !! To jasny kolor więc przemyśl to sobie , bo w jasnych pokojach trzeba mieć absolutny porządek (ja go nie mam i nie zbyt to wygląda) . Na tle żółtego wyrazniej widać porozwalane i ciemne przedmioty np. bluzki czy torebki ... poza tym mam pokój z siostrą która ma 5 lat i też bałagani . Więc lepiej namów rodziców do innego koloru np. zielonego z ciemno różowym paskiem !! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny anioleczek
W pokoju nie powinno zabraknąć efektownego oświetlenia. W www.febri.pl mozna znaleźć wszystko co jest związane z tym tematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra <3
Słuchaj. Wg mnie powinnaś sobie postanowić czy wolisz kolory ciemne czy jasne. Ja np. lubię kolory jasne, opiszę Ci mój pokój : Mój pokój jest pomarańczowy. Jak się wchodzi, z lewej strony ściany są meble . Na prawo od mebli łóżko a nad nim okno . Obok łóżka mam lustro i swoje kosmetyki, zaraz obok nich biurko, a obok biurka szafę na wieszaki. Szafa jest przysunięta do biurka, a na tej szafie są naklejki z moimi ulubionymi idolami. Naklejki były z bravo, popcorn itp. Ogólnie z gazet. Nad biurkiem są obrazy Marylin Monroe. Obok szafy znajduje się stolik, na którym jest obrazek z kwiatami [ obraz czarno biały ] oprócz niego na stoliczku jest też doniczka z kwiatem i "małe szufladki" na dodatki, np.: kolczyki, pierścionki, itd., itp. Nie mam umieszczonych plakatów na meblach ani ścianach. Pokój ma dużo ramek z widokami i Marylin Monroe. Jeśli masz jakieś pytania pisz na numer GG : 32 52 54 . Kasandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokk
Witam , chciałbym urządzić pokój ale kompletnie nie mam pomysłu jak go urządzić , jak narazie chodzi mi o samo ustawienie mebli , wielkość pokoju to około 25m^ Znacie jakies forum ktore by mi pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2%
Hmmm... SAma mam córkę i miałam trudny wybór.Fiolet to raczej zimny kolor ja bym radzila ci kupić walek nakleić na niego worek a nastepnie kupić kolor jagody i pomalować wałkiem wyjdzie super efekt. :D:D;D:D:D:D:D:D;D;D;D;D;D;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również odwiedzam często takie strony jak n-design.pl Lubię podpatrywać pomysły profesjonalistów od aranżacji wnętrz. Lubię wszelkie nowoczesne rozwiązania. Jeśli chodzi o fioletowy kolor ścian to osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł. Ja również lubię jasne pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocha
fajnie wygląda jeśli podłoga jest czarna ale wtedy dywanik jasnofiletowy..:) wygląda znakomicie.;** a ściany radziłabym jedną jasny fiolet a druga troche ciemniejszy. A dekoracja to oczywiście poduszki, zasłony itp. tylko nie w filolecie bo sie zleje wszystko. Dodatki wybież jakies wesołe i żarowiaste , zeby przykuwały uwage, np. zileone lub zółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haśa
No wiesz możesz ewentualnie wybrać ciemny fiolet (jak lubisz) i jakiś ładny róż. Do tego fajne meble (ciemny brąz) i dodatki jakieś fajne. Jak ci się podaba, to ty wybierasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fioletowych ścian bardzo ładnie będą moim zdaniem wyglądać meble z jasnego drewna. Takie jak na przykład te: http://tnij.org/kw11 Do tego może na jednej ścianie jakaś fajna tepetka, na przykład za łóżkiem. Myślę, że spokojnie sobie coś fajnego znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×