Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viki03

zawód- stylistka, wizażystka, projektantka

Polecane posty

Gość Baroquelady
podoba mi się twoja stylizacja, ale są lepsze od ciebie. daria suchenek i karolina żebrowska to moje ulubienice :) kurcze wogole szok że tacy świetnie ubrani faceci sie głosili, mega pozytuwne to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinka424
ktoś wie czemu juz nie działa ta aplikacja? Chciałam poogladać sobie te stylizacje, które tak zachwalacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renektas
Moją ulubioną dziewczyna z poprzedniej edycji "PH Matarnia szuka stylistki" była Daria Suchenek, która teraz już nie zachwyciła tak jak wtedy. Teraz w sumie nikt mnie nie zachwycił. Ktoś wam się spodobał jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flowering.pl
Wszystkie Panie zastanawiające się nad zawodem stylistki zapraszamy do spróbowania swoich sił w konkursie na wiosenną stylizację. Wyzwanie spore, gdyż całość stylizacji (wszystkich ubrań, butów i dodatków) musi się zmieścić w kwocie 500 zł. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Szczegóły: http://flowering.pl/konkurs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka_skakanka
Renektas, mi się podoba dużo dziewczyn tam a szczegolnie ta dziewczyna http://www.facebook.com/matarnia.parkhandlowy/app_305439669577944 styl hippi to cos w czym czuje sie swietnie i lubie dziewczyny ubrane w ten sposob, mega pozytywnie a i buzie dziewczyna na śliczną, w sam raz na billboardy. No i hombre hair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka_skakanka
uh myslalam ze dałam linka do dziewczyny bezposrednio ale sie nie da, chodzi mi o Marlene Stachelska, w takim sweterku w kolorze cegły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raspberry78
a kijanka ty bierzesz udział w tym "zostań twarzą wiosennej kampanii PH Matarnia"? Ja mam 35 lat i nie wiem czy nie jestem troche za stara, jak widze te dziewczyny młodziutkie tam to az powątpiewam :D Ale strasznie podoba mi się sama idea tego konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka_skakanka
proszę Cie, myśle, ze wiek nie gra tu roli żadnej roli, szukaja kobiet ze swoim własnym unikalnym stylem i pewnością siebie :) ja nie biore udziału bo niestety jestem mega niefotogeniczna i jest to sprawdzone juz przez wielu ludzi i fotografów :D pozatym, tyle dziewczyn sie już zgłosiło, że i tak bym szansy nie miała ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Zawsze własnie mozesz iśc sobie na kurs np. do Cosinusa i zobacyzć po jego ukończeniu czy w ogóle sie nadajesz do tego zeby podejmowac sie takiego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilwooo
Ja uważam ze w takiej sytuacji jednak najlepiej jest postawic tutaj na szkołe jedna zresztą z najlepszych czyli Studium Dziewulskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Od kiedy teraz rusza nowy semestr ? Czy teraz od wrzesnia czy od pazdziernika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
Tak w tej szkole zaczynasz od pazdziernika. Naprawde warto zapisac sie do tej szkoły zwłaszcza ze szkoła naprawde ma bardzo dobre opinie i profesjonalizm jesli chodzi o nauczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioaaaa
Czy myslicie ze przyszli pracodawcy patrzą potem przyjaznym okiem na to jaki mamy dyplom ? Bo przecież Studium Dziewulskich to juz taka górna półka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_kovvalska
Ja uwazam ze zdecydowanie tak , na pewnos am prestiż szkoły ma tutaj bardzo duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluunskowa
Mysle ze Studium Dziewulskich rzeczywiscie jest tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja na FB bardzo czesto podziwiam własnie to czego mozna sie nauczyć w tej szkole i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliwwa
Ja uważam ze wybór Cosinusa też jest bardzo dobrym rozwiązaniem itak czy inaczej zawsze mozesz sie w niej czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze Studium Dziewulskich rzeczywiscie jest tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem. Ja na FB bardzo czesto podziwiam własnie to czego mozna sie nauczyć w tej szkole i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammelkowa22
Całkowicie sie zgadzam że jesli wybierac dobrą szkołe to własnie taka z prestiżem międzynarodowym jaką jest Studium Dziewulskich. Po takiej szkole z takim dyplomem na pewno o wiele lepiej i prościej jest znalezć dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest rzeczywiscie bardzo dobra szkola. Moja koleżanka po jej skończeniu bardzo szybko znalazła prace. Takze spokojnie mozesz sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolliska23
Ile lat trzeba sie ta uczyć chociazby własnie na takim kierunku ? I jaki po jej skończeniu mamy tytuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna szkoła i na pewno po niej bez problemu bedzie tez mozna znalezc wymarzoną prace. Wiec spokojnie mozna na powaznie zastanowić sie nad tym kierunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze na pewno warto jest postawić na taką prestiżowa szkołe. Moim zdaniem Studium Dziewulskich jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje ta szkoła? W sumie jesli jest kierunek zaoczny i po jej skończeniu utrzymuje sie papier ukończenia i to nie jakiejs tam szkoły,warto pomyslec…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludddmiłka
Ja tez porównywałam różne szkoły i tak naprawde to Studium Dziewulskich na pewno to bedzie jeden z lepszych wyborów takiej szkoły policealnej. I polecam jesli kiedyś myslicie poważnie o stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssiowa22
Tutaj powiem za większością ze jednak Studium Dziewulskich jest własciwą szkoła. Naprawde w tym momencie nie ma nic lepszego, ja szczerze polecam kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moim zdaniem super wybór. Sama też lepszej szkoly moim zdaniem dla siebie na pewno bym nie znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×