Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viki03

zawód- stylistka, wizażystka, projektantka

Polecane posty

Gość gość
Teraz po prostu trzeba wybierac taka szkołe która na pewno da nam po jej skończeniu szanse na to zeby znalezc dobrą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po studiach- biotechnologia, ale jak wiadomo u nas w kraju z tego typu pracą nie jest łatwo i muszę w między czasie poszukiwania pracy robić sobie na wszelki wypadek dodatkowe kursy, właśnie wpadłam na pomysł kursu wizażu bo interesuję się tym, ale nie wiem czy nie za dużo już takich pań od kosmetyki się porobiło, co o tym myślicie? szukam zupełnie odrębnej od zawodu alternatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzy zupełnie różne zawody, więc ciężko je porównywać. W każdym z nich trzeba mieć jakiś zmysł artystyczny, przy czym zawodu stylistki i projektantki raczej ciężko się nauczyć. Trzeba mieć do tego dryg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w której szkole policealnej można teraz własnie wybrac sie na taki kosmetyczny kierunek ? chodzi mi głównie o stolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.facebook.com/StyleNisticss?ref=hl StyleNistics to inicjatywa założona przez absolwentkę Akademii Wizażu i Stylizacji oraz Projektowania Ubioru w Krakowie oraz absolwenta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, których pasją jest motywowanie innych do działania, by stać się najlepszą wersją samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze marzylam,zeby byc wizażystką, niestety poszłam na studia ekonomiczne za namową mamy, ktora tłukła mi do głowy ze wizażystka to nieopłacalny zawód. Teraz zaluje, bo ekonomia totalnie mnie nie kręci i męczę się w tym. Dlatego sie zapisałam na kurs wizażu do http://www.zdz.lodz.pl/ i zamierzam wkroczyc na nową ścieżke kariery! trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wyboru odpowiedniej szkoły to tutaj faktycznie macie racje jesli chodzi o Studium Dziewulskich. Ja powiem Wam ze ta szkoła jest jedną z takich najbardziej profesjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze na pewno jesli chodzi o sam wybór szkoły to powinniśmy podejmować decyzje zgodną z naszymi zainteresowaniami ale tez musimy zwracac uwage na to czego oczekuje od nas rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego własnie najlepiej jest podjąc decyzje o wyborze takiej szkoły. Na pewno dla nas wyjdzie to na plus i po prostu potem w przyszłości nie bedziemy miec problemów ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym kierunkiem charakteryzacji i stylizacji to wcale nie jest zły pomysł. Zwłaszcza ze teraz te kierunki rzeczywiscie sa bardzo popularne i mysle ze jest tez łatwiej znalezc nam po takiej szkole prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnei sie wydaje ze własnie jest jak najbardziej odpowiednia jesli chodzi o nauke czy to zawodu czy to taki sposób na przeczekanie kiedy nie uda sie nam dostac na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Wam powiem ze 2 moje koleżanki z klasy idą do Studium Dziewulskich na Protetyke i Efekty Specjalne. Pozostała częsc wybrała psychologię, stosunki miedzynarodowe i inne... Czyli jest rozbierzność ale kazdy wybiera to co po prostu czuje ze powinien i w czym moze czuć sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesli skończysz Studium Dziewulskich to na pewno jakos moze i inaczej bedą patrzeć na Twój dyplom.Jednak ta szkoła jest i znana i bardzo ceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sobie do takiego Studium http://www.dziewulscy.pl/ myśle ze mozesz nie mieć potem problemow ze znalezieniem pracy. A sam dyplom na pewno bardzo dużo znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prosze, nawet nie wiedziałam ze tam również mozna poznawać tajniki makijażu.A szkoła przecież słynie z dobrej i światowej renomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dziewczyny chcecie poznać tajniki wizażu i charakteryzacji, przy tym ukończyć Studium w znanej szkole - polecam przyjrzeć sie dokładniej tej http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasami podgladam ich na FB i musze przyznać ze jestem w szoku własnie jesli chodzi o wszelkie efekty pracy studentów. Bardzo światowy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz poduczyć się w internecie, są różnego rodzaju wideoblogi, poszyj coś sama... wcale nie trzeba mieć żadnych szkół żeby być projektantem czy wizażystą, ja też się uczę i korzystam z tej strony - glamstorm.com/en/create/main , można tu projektować sukienki albo tworzyć gotowe zestawy. Powodzenia w rozwoju, najważniejsze to dążyć do spełniania marzeń! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno profesjonalne kursy jak te w Studium Dziewulskich na pewno pomogą nam w tym zeby móc wykonywać taki makijaz tez na swoich klientkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam z tym problemu. chodze zaocznie do Studium Dziewulskich i naprawde jestem zadowolona z tego ze moge sie uczyć w takiej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jaki kierunek sie zdecydowałaś ? Na co teraz warto jest iść własnei w tym Studium ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie jest jak opisujecie. I nie bez powodu widze teraz w Studium Dziewulskich coraz więcej młodych dziewczyn które przychodza na charakteryzację i wizaż. Ida tam gdzie mozna sie czegoś nauczyć i przy okazji oczywiście jeszcze znalezc dobrą prace po skończonej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam ze właśnie teraz coraz więcej osób - kobiet decyduje się wybrać czy to po maturze, czy nawet jako kursy coś co jest związane z wizażem, kosmetologią…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze patrzą tylko na Twoje umiejętności. A zresztą jesli chodzi o Cosinus to tutaj naprawde mozna sie dobrze nauczyć zwłaszcza ze wiele osób poleca sobie te szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku zaczynam nauke w studio sztuki w warszawiehttp://studiosztuki.pl/ , słyszałam ze jeśli chodzi o szkoły projektowania to jest jedna z najlepszych szkół tego rodzaju. Chodziałam do technikum, odzieżowego i już troche mam doświadczenia w szyciu. Moja kolezanka kończyła te szkole i ma swoja firme oddziezowa, mysle ze sporo możliwości bo możesz pracowac dla firmy odzieżowej, na planie filmowym albo np. otworzyc swój sklep internetowy. Ja zamierzam to zrobić już w trakcie nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz wybrać Studium Dziewulskich ze wzglądu na prestiż szkoły, świetnych nauczycieli i samą praktyke i umiejętności jakie tam zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jesli dobra szkoła to tak naprawde takie rzeczy wygladaja jak tu na załączonym obrazku bardzo realistycznie. Widać ze mozna sie tam czegoś konkretnego nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×