Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fibromialgia

Myalgan - czy ktoś stosuje?

Polecane posty

Gość fibromialgia

Proszę o opinie o tym preparacie, czy rzeczywiście jest skuteczny, czy to kolejny cudowny, modny i nieskuteczny środek? Jak długo trzeba stosować, żeby nastąpiła poprawa, jakie objawy łagodzi, no, ogólnie wszystko, co tylko możecie... Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibromialgia
Czyli nikt nie stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibromialgia
I tak kupiłam w ciemno, otruć się chyba nie otruję, a może będzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palloma
kupiłam jedno opakowanie.pomaga w czesciowo-w polowie.na pewno warto go stosowac ale jest drogi jak do systematycznego zazywania.dowiedzialam sie ze jast tez w ekonomicznym poakowaniu 120 tabletek w cenie 105 zl.zamierzam kupic bo bez tego nie mozna w miare normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechlacek
stosuje to ktoś jeszcze ? mnie boli od 2 lat prawa noga miałam wszystkie badania, w mr ;: symetryczne uwypuklenia o typie bullging bez ucisku na nerwy, czyli ok , prubuje myalganu może coś pomoże bo ból jest okropny do tego doszedł ból głowy codzienny >>: mam 28 lat chcemy mieć dzieci ale bardzo sie boje że coś sie stanie >: byłam u ortopedów neurologa neurochirurga mówią że to może rwa kulszowo-udowa ale nie są pewni , chodiłam na zabiegi sollux ugul i nic nie pomogło >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwącanóżka
ja mam rwe kulszową nawet zastrzyki mi nie pomagają wszystkie badania w normie po kolonoskopie, zero zwyrodnień lekarz sie upiera że to rwa kulszowa cierpie od 10 lat ból jest ciągły nocami sie nasila myalgan to chwyt reklamowy dla naiwniaków ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze polecam MYALGAN ! Od kilku lat cierpię z powodu problemów z kręgosłupem, co wiąże się ze znacznymi bólami często były nie do zniesienia. Wybrałam mnóstwo leków łącznie ze sterydami, ale to wszystko ulżyło tylko na krótką chwilę, do tego miewałam nie do zniesienia migreny, a co z tym wszystkim się wiąże, przestałam się czuć pełnowartościową kobietą tj. ciągle cierpiącą i nie nadającą się do niczego:-(! Dodam, że miałam tez problemy ze snem, budziły mnie bóle i ciągle wstawałam zmęczona, więc cudem przeżywałam dniówkę w pracy, a po niej byłam nie do życia! Zupełnie przypadkiem w internecie wpadłam na MYALGAN i zdecydowaliśmy z mężem, że trzeba spróbować. Biorę go dwa razy dziennie po jednej tabletce i naprawdę już po dwóch tygodniach zaobserwowaliśmy u mnie, znaczną poprawę. Dziś mija prawie dwa miesiące i naprawdę polecam każdemu kto ma choćby niektóre z wymienionych przeze mnie problemów. Nie twierdze, że zupełnie nic mi już nie dolega, a moje problemy z kręgosłupem zostały wyeliminowane, ale czuje się o niebo lepiej, mam znacznie więcej energii, i mogę naprawdę cieszyć się życiem! Znacznie lepiej sypiam, funkcjonuje cały dzień, a i wieczorem mogę znów czuć się pełnowartościową kobietą(żoną)! Zakup tego leku był bardzo dobrą inwestycją mojego męża;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiina222
ja nie jestem za tym by coś co w nas szwankuje zagłuszać jakimiś lekami przeciwbólowymi bo to nie rozwiązuje problemu-ja mam chore jelita i biorę asamax z mesalazyną , który łagodzi objawy choroby i je zalecza a nie tylko zagłusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZMuwTJSGhmnvsVn
29 września 2011Jeśli rysunki w peeyprktswie nie są Ci obce to punkt dla Ciebie (i pewnie dla tego się nudzisz).Pozostałym osobom (nie korzystającym z tej techniki) mam nadzieję, że coś utkwi w pamięci, bo to jest głf3wny cel tego portalu przekazanie wiedzy (ktf3rą też ktoś mi przekazał). Nie zastanowiło Cię dla czego wybrałem taki sposf3b rysowania (skoro mogłem pokazać gotowy, zwymiarowany rysunek techniczny)? Właśnie dla tego, że nie jest to łatwe Podobnie będzie z dalszą realizacją wczepy na jaskf3łczy ogon z 2 rozchylonymi ścianami najtrudniejsze połączenie z możliwych O zdrowie Marc'a się nie bf3j Zarf3wno On, jak i ja oddajemy się w pełni naszym pasjom, czyli DZIAŁANIU (a nie pisaniu ) Czego i Tobie życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violo
Nie znam jeszcze tego leku- kupiłam niedawno go dla swojej cioci. Chciałam tylko zauważyć iż nie każdy lek działa tak samo na każdy organizm. Często mamy podobne objawy, ale przyczyny są inne. Przede wszystkim jedna osoba mówi,iż nie wierzy w leki przeciwbólowe. Pamiętajcie, że to jest suplement diety. Jednemu może pomóc ten lek, innemu na przykład krzem. Mamy taki niedobór róznych elementów w organiźmie, aminokwasów..itd., że po prostu czasami trzeba próbować, albo dokładnie przebadać się prywatnie - rezonansy, b. krwii na alergie...itd. Poczytajcie sobie o grzybkach Reishi - ponoć rewelacja. Ja zamówiłam je swojemu tacie ze strony dorsim - może coś zadziała. Ja osobiście jestem za stosowaniem suplementów diety, gdyż nasze odżywianie jest zazwyczaj mierne. Ostatnio pije oliwe, w której znajduje się pokrojona chili- ma ogromnie dużo wart. w sobie. Wydziela kapsaicyne(o ile nie pomyliłam nazwy) używanom w usa jako lek na niszczenie raka! Mnie ponad 10 lat boli biodro, czasem przez to kuleje. Czekam na wyniki rezonansu - prywatnie! Próbujcie i nie poddawajcie się. Przy bólach kości ponoć ten krzem jest dobry, ale ja pije go dopiero od tygodnia. Wiele minerałów znika praktycznie z naszego pożywienia! Pamiętajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga123
po odwiedzeniu wszystkich lekarzy itd,itp wpadł mi artykuł o fibromialgii gdzie polecano ten lek, ból był już tak nie do zniesienia że nie mogłam nawet własnej skóry dotknąć , kupiłam te tabletki ,wzięłam w pierwszym tygodniu większą dawkę i po kilku dniach zaczęło się poprawiać nigdy bym nie uwierzyła że jakieś ziółka mogą tak pomóc. oczywiście z tą chorobą trzeba nauczyć się żyć i tolerować mniejszy lub większy ból bo dobrze i na całkowite wyleczenie nie ma co liczyć . Teraz kiedy nadchodzi atak to kupuje myalgan i ULGA !!!! teraz chcę spróbować maść o tej nazwie bo mam problemy z mięśniami kręg dolnego od pierwszego ataku jakby się sfilcowały i tak trwa 3 lata, bo niestety na pomoc lekarzy nie ma co liczyć nie uznają tej choroby i patrzą jak na psychiczą. Mi pomagają te leki. do tego magnez wit c. a czasami Febrofen . nie mam juz takich ataków neuralgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prius
witam chetnie zabiore glos poniewaz poltora roku to wystarczajacy czas na chodzenie po gabinetach,zasugerowalam pani dr. co to moze byc przyjela do wiadomosci i stwierdzila ze ten bol jest tylko w mojej glowie.mieszkam w niemczech podobniez nie ma odpowiednika tego leku wiec sprowadzilam sobie i zaczynam od 4 tabletek dziennie i mam ogromna nadzieje ze jakas ulge przyniesie ,a ze jest jest drogi to fakt jezeli po 2 tygodniach poczuje poprawe odezwe sie natychmiast.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga123gość
od jakiegoś czasu dodatkowo stosuję olejek oreganosepy H-97, trzeba odgrzybić organizm bo to zatruwa i występują bóle niewiadomego pochodzenia , ja piję w szklance ciepłej wody z 1/2 soku z cytryny - naprawdę pomaga nie wiem co to antybiotyki . a niestety mamy tego w organizmie pełno . Polecam w moim gronie już wszyscy się przekonali o jego zaletach i polecają dalej, nawet przy anginach bez antybiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga 123gość
oregasept H 97 ja piję szklanka letniej wody 1/2 soku z cytryny i 10 kropelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjo
Na fibromialgie stosuje się terapie tkanek miękkich w zalezności od okolicy zamieszkania i dostępności. czytałem książki Leona Chaitowa z masażu i innych metod leczenia na ww. dolegliwość polecał zamiast truć się farmakologią także ww. terapie jesli jesteś z dużego miasta myśle ze bez problemu znajdziesz kogoś ewentualnie osteopatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Czy ktoras z wad tez miala takie uczucie bolu stswow kostek nadgarstkow kolan lokci, mialam robione badania dopplera tetnic nog, na cukrzyce, tarczyce, hormony, bolerioza,ob,crp, ana, rh, mocz, morfologie, wyniki ok, bol zaczal sie 1,5 roku temu od nog najpierw bylo podejrzenie ze od antykoncepcji, zrobiono mi te badania co wymienilam w czrsci robilam prywatnie, tersz mialam zdj kregoslupa okazalo sie ze mam lekkie skrzywienie w odcinku piersiowym i od tego te bole, thlko ze ja nie narzekam na bole kregoslupa tylko rąk, nog troche szyi i barkow, czeka mnie wizyta u ortopedy i zastanawiam sie nad tym myalganem. Tabletek mnostwo roznych przepisywali nic nie pomaga a ja czuje sie gorzej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myalgan to wyciąg ze stokrotki - stosowalam kilka m-cy i bez skutku... myślę że to tylko reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunilla z malmö
Kochani juz od roku biore te tabletki i coraz lepiej sie czuje wykonuje wiele cxynnosci w domu nie jestem tak zmecxona cialo nie jest tak bolace moge cwiczyc gimnastyka psychika jest bsrdzo dobra ogolnie samopoczucie super .od czasu do czasu biore akupunkture.polecam kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje, czyli sama postawilam sobie diagnoze, chyba skuteczna, bo czuje sie o 90% lepiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , polecam , mam od lat fibromialgie, pomaga , niestety drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×