Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Wow ! poszlam na poczte odebrac paczuszke a tam. .....tamtaram NAUKA TANCA W RYTMIE REXONY Salsa z Rafalem Maserakiem oraz zestaw kosmetykow rexona biorythm (antyprespirant w aerozoru i --------II------- w kulce ) ale jestem happpy a i jeszcze z tydzien tenu wygralam na uk stronie nowy blyszczyk misssporty sorbet :D mam teraz dobra passe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxxi84
witam piekne uzytkowniczki, rejstrujcie sie nia www.elseveintensive.pl a dzieki temu po tygodniu dostaneicie probeczki nowych szamponow loreala. ja mialem problem z lupiezem przez kilak miesiecy i znajomy polecil mi ta strone dostalem probki spobowalem i sa zdumiewajace efekty. polecam. pewniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... cos tu pusto... u mnie tez nie mam żadnych adresów ale jedno pocieszenie 11 DNI DO KOńCA ROKU SZKOLNEGO!!!!!! Papatki 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
tylko 11 ? a mi jeszcze 15 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
lucyna1994 - a jak zamawiasz te wkładki skoro tam jest napisane po innym języku?? Co zaznaczyłać w Panstwie jak tam niema Polski?? Bardzo prosze Cie o odpowiedz. dzieki narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie;) i te nowe i te stare:DNie piszę, bo narazie nie wysyłam meili, nie mam za wiele czasu. ale w wakacje pewnie do tego wrócę, a jak nie to zimą. Chciaż dostałam ostatniopaczuszke dla maluszka. Widze, ze nadal jest problem z reklamami itp. Jeśli będą takie posty piszcie w temacie : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3442096kto napisał ten post, kiedy i w jkaim temacie (link) moderator wszystko wykasuje. Jeśli miałabym czas to postrzątałambym tutaj troszkę, ale nie mam go za wiele, więc musicie same sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna1994: już 10 ale bez sobót ,niedziel i świąt. Ale na temat: u mnie nic jutro świeto wiec tez nic w piatek ma coś do mnie przyjść bo zamówiłam pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1561
ej sluchajcie laski czy mogla by mi ktoras zapodac linkna jakies fajne darmowki???czekam po adresem:mloda1561@wp.pl dzieki z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1561
hej1laski mialabym prosbe mogly byscie mi przeslac link z jakimis fajnymi darmoweczkami czekam pod adresem mloda1561@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś z Was
mogłaby mi wkleić adres mailowy do yves rocher? Szukałam na stronie, ale nie moge znaleźć :( Z góry wielkie dzięki. Miłego dnia życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olkę;):):) Miło ze się odezwałaś;):):) Hej! Jest nowy konkurs w internecie z super nagrodami.Polega on na zapraszaniu innych osób- przez co zdobywa się punkty.Wszelkie informacje na priv. Wszyscy, którzy są chętni do wzięcia udziału w konkursie proszę podać wasze adresy email. Wyslę wam zaproszenie, w którym wszystko będziecie mieli napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałam zestaw herbat Lipton. na razie pisze tylko to na stronie ale myśle ze wkrotce mi przyślą. Ale nudy na wiosce... teraz nie na temat:jaka bedziecie miały średnia? jeżeli któras z was chodzi do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołlłł! Ja w tym roku koncze gimnazjum , wiec teraz ide do liceum a potem na studia itd . Moja srednia zawsze mogla by byc wyzsza , ale i tak nie jest tak zle :D Zycze paczakuszek i milego dlugiegoo weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski! ;) Ktoras z was wypełniała ta ankiete na stronie Korala?? Mi napisali, ze przysla gadzet, a tu pusto ;( Wam cos przysłali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koteczka155
Aneczka 155 ja również poprosze koteczek55@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
A no co to zaproszenie czy cos tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaproszenia wysłane! Dzisiaj 2 razy po 3 probki szamponów loreal czyli razem 60 ml!!chyba sie pomylili bo dwa razy mi przyslali:D a no i jeszcze z beckersa katalog i notesik;) A propo szkoły to moja srednia wynosi 4,66 :D A koncze 1 klase gimnazjum;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka mam taka sama srednia ;) I tez koncze 1 gim. hehe jakie podobienstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilaa do ciebie juz wczesniej wyslalam zaproszenie, ale wyslalam teraz jeszcze raz;):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN NA FORUM. TEN LIST NIZEJ TO JEST BZDURA. kTOS ZROBIL SOBIE JAJA I PODAL MOJ ADRES MEIL. WIEC PROSZE WAS NIE PISZCIE JUZ DO MNIE BO TO JEST BZDURA TEN LIST NIZEJ.POZDRAWIAM Hej dziewczyny!!! Dostałam od mojej cioci adres meil do firmy kosmetycznej króra wysyła zestaw próbek kozmetyków ( zależy jaka masz cere). Moja ciotka tam pracuje i powiedziała, że jeżeli chce taki zestaw to musze do nich napisać pod adres... Jest to nowo powstała firma kosmetyczna, ale na rynku zaczęła dobrze. Jeśli chcecie ten adres meil to piszcie do mnie na mój adres meil : marycha_ok@o2.pl. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Biore udział w konkursie w którym mozna wygrac kosmetyki do włosów Farouk. I potrzebuje głosów na moje zdjecia. Prosze zebyscie sie zarejstrowały na stronie www.pieknewlosy.pl czyli tu: http://www.pieknewlosy.pl/forum/profile.php?mo de=register&sid=239c8c12dbb5826a727df7ae06d0bcbb A potem weszły na forum=>konkursy=>GŁOSOWANIE=> i zagłosowanie na nr 4 http://www.pieknewlosy.pl/forum/viewtopic.php? t=963 Z góry serdecznie dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laski! ;) Cos forum podupada ;( Mam pomysła ;d jak macie czas to piszeczcie chociaz jedenego posta dziennie, zeby jakos tak fajnie bylo ;). No wiec ja napisze co dostalam w ostatnim czasie ;) -50 próbek Kolastyna ;) -45 próbek Miraclum ;) -autograf Ani Mru Mru :) -10 probek YR I jakos sie nie spiesza z przesłaniem gadzetow z Korala i gazetki M jak Mieszkanie ;( Ale dostalam pare pozytywow, wiec moze cos bedzie ;) A jak u WAS???? hehe pOzdro ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja własnie oglądam sobie Sopot TOP TRENDY- cyganeria Jacka Cygana:D:D A jutro ide na 8 rano do school...Będą problemy ze wstaniem:D:D Zblizają sie wakacje więc będe więcej pisac próśb o gadzety:D:D Przynajmniej tak mysle;):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×