Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeszcze prawiczek

Moj pierwszy raz

Polecane posty

Gość jeszcze prawiczek

Moja dziewczyna niedziewica chce ze mna uprawiac seks, ale ona nie chce slyszec o seksie bez prezerwatywy. Czy to nie jest upokarzajace dla mnie? Ten pierwszy raz nie powinien byc bez prezerwatywy, bo jeszcze okaze sie ze mi sie nie spodoba i sie zraze do seksu, bo strasznie wraziwy jestem. Jak ja przekonac zeby chociaz ten nasz 1 raz byl bez prezerwatywy? Nie moze wziazc tych cholernych pigulek chociaz na 1 raz, bo wiadomo seks bez gumy jest przyjemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagaaga
Ale ci ktos glupoty nagadal!!!! ona ma sie poswiecac i lykac tabletki?? bo ty jestes wrazliwy?? pusty i niedojrzaly chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze prawiczek
bo pierwszy raz powinien byc bez gumki to tak trudno zrozumiec? to dla mnie upokarzajace pierwszy raz i kochac sie z gumka to niedorzeczne, ale co wy tak krzyczycie ja nie wiem kiedy to nastapi o ile wogole nastapi, bo ona strasznie jest zakolowana chcialaby a konkretnej propozycji nigdy nie bylo, a ja wariuje przez to i kombinuje, ale seks bez gumy jest chyba przyjemniejszy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh szkoda słów
widzę, że Twoja wiedza o środkach antykoncepcyjnych jest znikoma... tabletki nie bierze się raz!! trzeba je stosować stale. A Tqwoje wypowiedzi nie są adekwatne do nicka, bo jka w takim razie możesz stwierdzić "bo wiadomo seks bez gumy jest przyjemniejszy". Skąd Ci to wiadomo? Poza tym wygląda na to, że niezbyt szanujesz swoją dziewczynę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niech ci zrobi loda..
pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądra ta Twoja dziewczyna-przewiduje, że jak zobaczysz cipkę to od razu tryśniesz!! Brednie gadasz, że pierwszy raz powinien byc bez gumki-jak bedziecie mieli swoje lata i na karku pare doświadczeń a do tego związek dojrzały i jakoś unormowany to bez gumy będziecie szaleć!! A teraz za dużo mi i tak już państwo zabiera z wypłaty żebym kolejne dziecko utrzymywał!! Pozdrów dziewczynę-dobrze wiedzieć, że ma głowę na karku i mysli za was oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to skad wiadomo
nie ma bezposresniego kontaktu genitaliow..Tylko oddziela ich guma..to juz w samej psychice siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh szkoda słów
Współczuję tej dziewczynie, że na takiego trafiła... samolubny... nieodpowiedzialny... powodzenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insommia
Dla niego to kilka sekund z ubraniemi prezerwatywy (zakładając to niedoświadczenie), Dla niej conajmniej 2 miesiące faszerowania się hormonami, On ma satysfakcje że postawił na swoim, Ona zostaje z kolejną paczką i sama ;) Sory ale jakiś kretyn z Ciebie, skoro liczysz się ty i tylko Ty, z tego tematu nie trudno wyczytać między wierszami jakie masz zamiary. A co do tego że Pierwszy raz musi być bez, to albo masz tak samo głupich kumpli co Ty albo przestać czytać "bravo" bo na mózg Ci szkodzi. A na ojcostwo za pierwszym razem też jesteś gotowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetttaaj
SEKS Z GUMA JEST DO NICZEGO, WOGOLE MNIE TO NIE PODNIECA. UPRAWIAM SEKS Z MOJA DZIEWCZYNA WYLACZNIE BEZ GUMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Presidente
Stary, jeśli to niedźwiedzica to koniecznie się musisz zabezpieczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
ruchnij ja w dupe to moze byc bez gumki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×