Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

tak, teraz na wszystkich imprezach w Polsce...są reklamy piwa. Mam o wiele więcej ujęć z tego miejsca lecz za dużo roboty...a chcę wieczorem lub jutro wkleić wam jeszcze fotki ze Szklarskiej Poręby...gdzie widziałabym naszą biedronę...mendelku...belvo i ....? Zaraz jadę rowerkiem do mamy...już czeka na mnie...z prezentami imieninowymi choć to za 5 dni dopiero.Wpadnę później...pa!DLA WSZYSTKICH WIELKIE BUZIAKI:::D:D:D:D\"D👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolegi to ja nawet tam nie zauwazylam ... Jeszcze raz musze sie przyjzec.. Reklama Zywca.. no coz nie jest to nic strasznego bo to w koncu nie jest prywatny dom tylko knajpka... Nie cos innego tam bylo co nie pasowalo to tej drewnianej sielanki nad woda z nenufarami... Nojka no przeciez maki moga byc wlasnie takie pomaranczowawe:-) Jest duzo odcieni makow sa nawet bialo fioletowe. :-) Pozdrow mame ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety musze was powiadomic ze nasz Kubica ( ten od Forlula 1)dopiero co mial ciezki wypadek w Kandzie. Zyje ale wyniesli go na noszach.. Kurcze jak ktos nam sie dobry przytrafi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam...niestety belvuś...dopiero przeczytałam o pozdr. mojej mamy po powrocie...przy okazji nie omieszkam.Jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Formule 1 to już nie przelewki! Jadą z szybkościami ponad 200 km/h On prawdopodobnie miał 230km/h na liczniku! Belva podałaś wiadomość szybciej niż nasza TV..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk! puk! Hallooooooooooooooooooo !!!! Gdzie jesteście miłe kobitki? Wstawać!! Lista podpisana , pobudka zrobiona, zaparzyłam świeżutką kawunię , czestujcie się , napewno postawi was na nogi :) Życząc wszystkim miłego dnia udaję się do obowiązków codziennych, nawiasem mówiąc, bardzo miłych :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!...Cieplutko pozdrawiam!...mendelku❤️...zofinko❤️ i wszystkie miłe koleżanki❤️...idę parzyć drugą kawkę...a potem siadam do płótna.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MOJE KOCHANE ... UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF nareszcie dzien bez sterow... ciesze sie jak mała dziewczynka , ze mama urlop... nie pisałam nic przez długi weekend bo jak mi nakazywała Nojeczka czerpałam całą sobą energie z natury... poswieciłam wszystek czas dla siebie i jezdziłam na zatracenie po lasach ,łąkach ,jadłam truskawki ze słoika ze smietaną i morda usmiechałała mi sie od ucha do ucha... to był Krajobrazowy Park Wzniesien Lodzkich ... poezja !!!! http://www.nowa.pkwl.pl/galeria/displayimage.php?album=49&pos=0 teraz bede czytac zaległe wasze wpisy , co by nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana szarooka!...jak dawno Ciebie nie było...jesteś usprawiedliwiona skoro czerpiesz z natury.Miło mi to słyszeć...jednak nie zapominaj od czasu do czasu porozmawiać z nami...ok?❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Babki! Nojka lubie ogladac Twoje fotki, musze przyznac , ze jest fotogeniczna:) Te portrety tez super!!! Szarooka! Zycze milego wypoczynku, poleniuchuj sobie w urlopie kochana:) Cztery medle!!!Witam🖐️ Wiecie , ze ja juz dzis pierwszy kompot z moich wisni ugotowalam.!? Krzak porzeczek tez slichnie dojrzewa : Spojrzcie tylko:) http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2102.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2403.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2359.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2376.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2408.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2268-2.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2175.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za parę minut mam autobus, no to pokiwam jeszcze Nojce i życzę ślicznych prac a Szarookiej dalszego czułego obcowania z naturą i nie tylko;) Wnuczkowi będę śpiewać piosenką ,którą ułożył mu jego tato: Jestem sobie motyl kolorowy, coś dziwnego mi wystaje z głowy. Z boku ma kółeczka takie małe i skrzydełka szeleszczące w kropki czarno-białe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Nojeczko jestem przez cały tydzien do Wasej dyspozycji.. te eskapady rowerowe były dlatego , bo MM tez miał wolne ... z chłopem zawsze raznie jezdzić, a w tygodniu to pracuje , chyba , ze po obiadku na jakąs godzine i finito reszta nalezy juz do mnie i do gadulcowania z Wami moje kochane NOjeczko obejz ałam wszystkie fotki, wspaniałe ... knjpka rzeczywiscie klimatyczna nad tym stawem dzisiaj odpuszczam z rowerem , bo mnie kulos boli , atak bardziej to żylaczysko wstrętne... miałam go usunąć , ale wszystkie znajome kobitki cierpiace na te paskudztwo radziły tego nie robić bo i tak odnawiaja sie i wychodza jeszcze wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario, 4Mendelku, dziekuje Wam , to miło że życzycie mi miłego wypoczynku.. napewno taki gedzie👄👄👄 szczegolnie , ze to urlop w naszym klubie, oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zdjecia sa wszystkie z ogrodka, robila je moja wnusa:) Pa! narazie dziewczyny , musze poleciec do sklepu:) Juz nie przynudzam;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...... uporałąm sie z obiadem ... wyobrazacie sobie MM zazyczył sobie grzybowki... ale takiej z suszonych ... jak na wigilię ... śmiechu warte... w srodku lata na wigilijną zupę?!?!... no ale zachcianka została spełniona... to bardzo dziwne co teraz napisze , ale ja nigdy nie jadłam grzybow, uwielbiam je zbierac , suszyc i robić marynowane , ale.....niestety nie wiem jak smakuja i nie chce tego robic ... od dziecka mam awersje do nich... moja kolezanka wytłumaczyła mi to bardzo prosto... w przeszłym życiu musiałam sie zatruć smiertelnie ( bo mamy przeciez kilka żyć )i dlatego taki moj odruch... hehehehehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIjeczko tu bedzie ukłon w Twoja stone... mam czuja , ze wiesz coś na temat tych kilku żyć ... jak bedziesz miała nastruj napisz... jestem bardzo ciekawa, czy ta kolezanka miala po czesci racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieje sie do siebie jak głupia ... teraz jak zaczełam pisac, to jak najeta...chyba to zadośćuczynienie za tak długie milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak nieraz analizuję siebie...to wydaje mi się, że niezrozumienie mnie przez sporą rzeszę ludzi...oraz nienaturalny, przesadny pociąg do lasu...złe samopoczucie w ludzkiej skórze...pogarda dla uznania wyższości ludzkiej awersja do ich egoizmu, zagarniania, gromadzenia kosztem ignorancji dla innych i brutalności...może prowadzić do odkrycia, że w poprzednim życiu niekoniecznie byłam człowiekiem...może wilkiem?W końcu to też materia żywa..i ma swoją duszę...a ja najbezpieczniej się czuję ...jak w domu...jak u siebie...w moim lesie. dziewczęta...miło Was mieć....alisaria wkleja coraz bardziej profesjonalne fotki....te kropelki na czereśniach...ten piesio z miśkami...wygląda sam, jak misio...i pewnie kocha swoją pańcię bezgranicznie. mendelku...wypoczywaj i uśmiechaj się szarooka...co tam żylaki...w tym wieku ma się na sobie różne łatki...świadczące, że żyło się intensywnie.Trzeba leczyć a i tak robić swoje.❤️❤️❤️...dla Was i pozostałych fajnych kumpelek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze czego nie mogę znieść w ludziach to ich pychy...i pogardy dla innych...to takie wieloletnie przemyślenia...można powiedzieć stare szpile.Zagrzebałam to w sobie...żeby nie stało się moją myślą przewodnią i celem...bo jestem osobą, która wybacza...i można na mnie polegać...a więc mogę powiedzieć, że co by nie było...to i tak ludziska wracają do mnie mimo wyrządzonych mi krzywd bo jak trwoga to do......a ten nastrój to efekt zawiedzenia się na swojej znajomej z realnego świata w dniu dzisiejszym. Nie zwracajcie na mnie uwagi...leniuchujcie i łapcie oddech lata...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim paniom..:-) i 🌻 Alisario jestem pod wrazeniem twoich wisni!!! Super wisnie i super fotki.. Nojeczko nie przejmuj sie zdradliwoscia ludzi. Ludzie sa rozni dobrzy i zli. Staraj sie widziec ich przez pryzmat rozowych okularow czyli milosci.. Dawaj i nie oczekuj podziekowan ..i zobaczysz ze nawet ci tzw. \"zli \" maja tez druga strone medalu czyli ta dobra. Dam ci przyklad na mnie.. Ja z natury bardzo goscinny czlowiek zapraszajacy i zagarniajacy do siebie wszystkich i wszystko ...dzisiaj czuje sie bardzo niegoscinna.. Dlaczego? Dlatego ze musze wysprzatac na blysk 3 pokoje goscinne, pozmieniac posciel , pomyc lazienki, zrobic zakupy, ugotowac kolacje na dzisiaj, potem zrobic zakupy jeszcze raz na sniadanie ( ktorego normalnie nie jem) aby wyzywic 4 geby ( w tym 2 mlode) ugotowac objad, potem leciec do pracy ( zostawiajac dom na pastwe gosci ktorzy chetnie dobieraja sie do mojego komputera) po pracy znowu kolacja. itd itd az do nastepnej soboty kiedy to bede miala wielkie przyjecie na 20 osob... Wszystko to dlatego ze ktos wlasciwie sie sam do mnie zaprosil w czworke jako ze ja mam duzy dom.. Juz z tej okazji musialam zawolac 2 specow o dklimatyzacji i od basenu... A teraz u nas z finansami wcale nie jest najlepiej.. Wiec czuje sie niegoscinna co powoduje ze na to wszystko jest mi z tego powodu wstyd i czuje sie winna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Nojeczka jestem dosłownie tego samego zdania co ty... mam wrazenie , ze niektorzy ludzie z krotymi przebywam blisko zabieraja ze mnie cała energie, czuje sie wtedy jak pzrysłowiowy flak .. to żli ludzie . bardzo pazerni , chciwi i niżyczliwi dla mnie,takich unikam jak ognia .. no i to ze ludzie uwazaja siebie za panow świata , maja za nic inne storzenia chociazby takie wilki, , gdzie życie ich jest poukładane , kazdy zna swoje miejsce w stadzie , panuje zdrowa rywalizacja, ... tak do konca nie jesteśmy tymi najmądrzejszymi.. wiele mżemy nauczyc sie od nich... uważam , ze jestesmy obdarci (przez swoja pychę) z wielu odczuć...kocham bardzo przyrode i jej harmonie, moze dlatego jestem zmęczona (brak z mojej strony asymilacji w tak duzych skupiskach ludzi i jej zrozumieniem za dzikim pędem za wszystkim )ale pod bokiem mam ogromne połacie lasow , gdzie moge naładowac swoje baterie...i chwała stwórcy za to nie raz śmieja sie ze mnie \"życzliwi\" , ze oglądam tylko takie stacje jak animal planet, planet, discovery, national geographic, ale mecza mnie hałsliwe stacje z gadającymi głowami, ktorzy na siłe chcą nas uszczęsliwiac i uwazaja , ze maja licencję na madrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Belvuniu! wspołczuje ci ... nie znosze gości , ktorzy na siłe sie wpraszaja... uwazam ,ze nie umiesz mowić \"NIE\'\' ... lepiej powiedziec wprost , ze na chwile obecna jest ci troche ciezko finansowo, ze miałas wydatki zwiazane z pobytem męża we Włoszech i wszystko w tym temacie... to, ze masz duzy dom to nie znaczy, ze w danej chwili masz ochote na przyjmowanie gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario1 dopiero teraz obejzałm Twoja Psine .. jak juz pisałam jestem stuknieta na punkcie psow... kocham ich oczy... wiem , ze patrzenie w ich ślipska prowokuje je ,ale z nich mozna wyczytac wszystko... w oczach, jak ja to mowie maja wyłożone serce jak na talerzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belva...szarooka pięknie to ujęłyście....ja tylko powiem, że szarooka...wyjęłaś mi z ust całe sedno tematu...dziękuję Ci za to. Dawno skreślona osoba...przez to, że swoim wampiryzmem unieszczęśliwia innych...a sama siedzi w chwale, że się wyładowała...i pilnie strzeże swego a w inne wchodzi na bezczelnego z buciorami i jeszcze uważa, że tylko ona ma do tego prawo...no to nie wytrzymałam...i po raz pierwszy w życiu napisałam do niej jak bardzo się myli i obiecałam, że ode mnie już nic nie dostanie...cokolwiek by to znaczyło. Znowu z malowania nici.Daję innej koleżance duchowe wsparcie...tej u której się gościłam.Chwilowo wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane , odnosnie gosci. powiem szczerze, ze to w duzej mierze zalezy jakich gosci!? Jesli do mnie przyjedzie siostra z rodzina to ciesze sie jak wariatka. Zreszta ona to samo robi jak ja u niej goszcze:) Pomagamy sobie nawzajem, bo ona mnie szkoduje calym sercem a ja ja:) I nie mozemy sie rozstac, tak nam dobrze razem:) Ale gdy przyjada w gosci brat z bratowa, to az mi teraz piszac cierpnie skora na rekach...... Bratowa chce byc rozpieszczana przez wszystkich i wszystko... Przez caly czas slychac jej polecenia:\" Podaj to! Zrob to tak! Wieczorem idziemy do kina !\" Pierwszy dzien poslusznie uslugiwalam, a na drugi komende przejelam ja... I to od samego rana: \"Renatko zrob sniadanko, bo ja mam termin do lekarza\" ( prostu klamalam). Obiad tez musiala robic, bo mnie brzuch rozbolal itd...itd.. A teraz jak chca mnie odwiedzic zawsze wymysle jakis sensowna wymowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmuchanym egoistom wypowiadam wojnę...i będę robiła tak jak z alkoholikami...zakaz wstępu...jak najdalej od moich energii.Dałam się zwieść słodkim paplankiem...ale czujniki włączam na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×