Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

witajcie , miłe moje :) copertko nawet nie wiesz , jak bardzo ja nie mogę się doczekać !! Mam nadzieję , że jesteś już orientowana , którym pociagiem wraz z Lamią do mnie przyjedziecie? Bo jeszcze bedzie jechać PKP nasza kolezanka Sumu , , więc muszę wiedzieć organizacyjnie ! O odpowiedż prosze na maila, dobrze? Belvuniu? czemu nie lubisz swoich zięciów? Nie wiem czy oni mieszkają z tobą? chyba nie.... jeśli nie , to nie stresuj się , niech córki mają , co chciały :) ja też za moim nie przepadam , mieszkają dość daleko , mniej więcej 50 km w jedną stronę ....a widujemy się dwa razy w roku!!! :) Po prostu czasu nie mamy....a i chyba chęci spotykania brak :) SZAROOKA dzieki to co napisałaś skopiowałam i posłałam dalej , dotrze do chorej , niech wie..... ona myśli że za dwa -trzy dni będzie zdrowa jak przedtem!!! Nie chce słuchać , że to trudna choroba..... Alisario moja miła 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, to Ty jestes jeszcze szczesliwsza babcia, bo masz az dwie malenkie wnusienki: :) Moja to juz14 letnia pannica, i tez ja kocham nadzycie, chociaz juz i zapyskowac potrafi:) To juz taka natura babc i dziadkow, ze wnuki kochamy ponad wszystko:) Dobrze robisz , ze nie pokazujesz niecheci do swojego szczegolnie jednego ziecia.... Lepiej bedzie dla niego i dla Ciebie jesli on o tym nie bedzie wiedzial.... Pozdrawiam Cie milutko i zycze milych chwil spedzonych z wnusiami.... 👄 Szarooka, jeszcze raz ogladalam Twoj fotosik i na tym pierwszym zdjeciu podobna dla mnie jestes do Jrenki Santor..👄.. Zofinko, Coperto, lamio, Medelku , coz moge powiedziec! Chyba tylko to, ze cholernie Wam zazdroszcze.... Ale trzymam kciuki za udana i wspaniala BIEDRONE👄 http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_1347.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki !!!! Co jest grane????? A na Topichku cicho cicho:( Julian Tuwim Dwa wiatry Jeden wiatr - w polu wiał, Drugi wiatr - w sadzie grał: Cichuteńko, leciuteńko, Liście pieścił i szeleścił, Mdlał... Jeden wiatr - pędziwiatr! Fiknął kozła, plackiem spadł, Skoczył, zawiał, zaszybował, Świdrem w górę zakołował I przewrócił się, i wpadł Na szumiący, senny sad, Gdzie cichutko i leciutko Liście pieścił i szeleścił Drugi wiatr... Sfrunął śniegiem z wiśni kwiat, Parsknął śmiechem cały sad, Wziął wiatr brata za kamrata, Teraz z nim po polu lata, Gonią obaj chmury, ptaki, Mkną, wplątują się w wiatraki, Głupkowate mylą śmigi, W prawo, w lewo, świst, podrygi Dmą płucami ile sił, Łobuzują, pal je licho!... A w sadzie cicho, cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko juz zaszlo!!! SŁONECZKO NA ZACHODZIE 1. Słoneczko na zachodzie, dziewczyno odprowadź mnie. Odprowadź mnie sama, daj buzi jeszcze raz I tak się rozejdziemy. 2. I jak się rozchodzili, oboje smutni byli Razem do jednego fartuszka białego Swe oczka wycierli. 3. Ja jestem syn kowala i do wojska iść muszę Oranie i sianie i z dziewczyną spanie Ja pozostawić muszę. 4. Ja jestem syn rzeźnika i do wojska iść muszę Kiełbasy i szynki i ładne dziewczynki Ja pozostawić muszę. 5. Ja jestem syn piekarza i do wojska iść muszę Długopis, papiery, z dziewczyną spacery Ja pozostawić muszę. 6. Ja jestem syn organisty i do wojska iść muszę Kościółek, organy - mój Boże kochany Ja pozostawić muszę. 7. Gdy chłopcy umierali to jeszcze pytali Czy na tamtym świecie, czy na tamtym świecie Wy dziewczyny będziecie. http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/a79a6663115e8148.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam alisario mam do ciebie ważne pytanko czy umieszczasz tu wyłacznie swoje fotki czy tez masz czasami zdobyczne ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario 👄❤️ Gdzie przychodzi ukojenie I marzenia sie spelniaja A gdy przyjdzie przebudzenie Nocne elfy uciekaja. Wszystkie dzieci juz zasnely W kolorowych snu poduszkach A Ty, czemu jeszcze nie spisz? Prosze, kladz juz sie do lozka. Wiesz \"gwiazdeczka\" Tobie dzisiaj Piekna bajke wnet opowie Swoim szeptem czarodziejskim Porwie Cie w krainy nowe. autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzjekuje Copretko, za ten cudowny wiersz 👄 Ty wiesz , ze kocham : Ciebie, poezje , kwiaty, zwierzeta i ludzi.... No i oczywiscie wszystkie ALIBABKI tez 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiajcie moje kochane ja juz na nogach, przy porannej kawusi, zapewne jeszcze spicie, bo to dzis sobota, ja niestety mam dyzur.. miałam nastawiony budzik na 7 , ale niestety , przyzwyczajenie jest silniejsze... wstałm o 6... trudno.... wczoraj miałam sie z wami podzielic moja przygoda , ktora spotkała mnie na skypie , ale byłam u zebologa... nie szkodzi, napisze teraz... siedziałam przy kompie i jak zwykle czytałam sobie cos tam. odezwał mi sie skyp , myslałam ,z e to braciszek , bez zastanowienia, zaakceptowałam rozmowę.. ale w słuchawce usłyszałam nieznajomy głos łamanej polszczyzny, przypatrzyłam sie uwaznie podpisowi nad zdjęciem , no coż alfabetu hebrajskiego nie umiem czytac , ale domysliłam sie ze nieznajomy dzwoni z Izraela... był to facet , ktory urodził sie w łodzi , majac 9 lat wyjechał z Polski z rodziczami.... ma na imię Izhakh, ma 58 lat..\"żeniaty\" i ma 4 dorosłych juz dzieci... bardzo by chciał porozmawiac z kims kto mieszka w Łodzi i opowiedziął mu jak teraz wyglada to miasto, i takie tam pierdoły... wysłałam mu kilka ston internetowych... facet był w niebowziety...wysłał mi tez zdjecia swojego domu, żony , dzieci..no oczywiście nieomieszkała powiedziec jaki jest bogaty i zaprasza mnie do siebie z moim mężem...on w zamian tez chce przyjechac do Łodzi ... był raz w Polsce na zorganizowanej wycieczce , ale nie był zadowolony ... no coz i tak bywa... moje kochane musze konczyć , bo szykuje sie do pracy, bede po południu... całuje was mocno... udanego wypoczynku👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, czyzby nikogo nie bylo??? , to ja biedna zdyszana po pracy biegne w te pedy , a ty nikogo:(:(:(:(:(:(:(: po moim wpisie cisza , moze był niepotrzebny??? nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Alibabki!!! A szczegolnie Szarooka[ usta] Nie mysl tak nawet , ze Twoj wpis byl niepotrzebny.... Poprostu przypadek! A przygode ktora Ciebie spodkala uwazam , ze calkiem na miejscu :) Tylu rodakow rozsypanych jest po calym swiecie i to wlasnie okienko daje nam szanse powrotu do korzeni... Chcialabym Ci napisac jeszcze, ze Ty mi sie snilas dzisiej nocy:)spedzilysmy razem cudowna mala Biedrone... Tak cieszylysmy sie tym spodkaniem obie:) ... Ja przyjechalam na to spodkanie z synem ,Ty z Mezem i corkami... Tak przypadlysmy sobie do gustu , ze gdy wszyscy juz spali. My w hotelowym pokoiku plotkowalysmy do bialego rana.....:-D Przyznam , ze to byl mily sen;) Pozdrawiam WbW👄 http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_1755.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_1733.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0818.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0330.jpg To sa fotki z mojej miejscowosci , czesto tu chodzimy na spacery: http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0937.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0946.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0941.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0939.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0938.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefekbawidanek
caluje raczki , milych Pan! Dlaczego tu taka cisza wieje.... kobitki pobudcie sie do zycia, no belvo, Cztery wiersze , poszukaj poezji... Zofinko , moze wypijesz ,ze mna powko, bo tylko ty zawsze mnie stawiasz.. A ptzy niedzieli po obiedzie lyczek nie zaszkodzi ha ha ha... Iskierko , nojka a co z wami?.. kruszynko witam tez ciebie ... szarooka piekne zdjecia z urlopu. Alisarko ty tez dostarczasz pieknych widomkow... Coperto co nowego u ciebie.... no obudcie sie kobitki.... Coraz gorzej z moim wzrokiem... wybaczcie te mije bazgroly ale ja was lubie i smutno mi trochr teraz tutaj.... Stefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Copertko,, ze znam Twoje miasto i czesto tam w mlodosci z MM bywalam... Niestety ostatnio nie bylam w tych stronach dobre ze 25 lat ... Duzo sie zmienilo od tego czasu, miasta nasze ( mysle o Polsce) staly sie kolorowsze , czysciejsze a tym samym piekniejsze.... Co tu duzo mowic, dla mnie sa i beda zawsze najwspanialsze i najkochansze.... Copertko ja urodzilam sie w MLborku... Dziekuje za te piekne miejsca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich Alisario jak miło usłyszeć takie słowa pocieszenia,myslałam , ze popełniłam coś głupiego, ze strzeliłam jakiegos babola nie na miesjcu... dziekuje... miło jeszcze usłyszec , ze byłam w twoim śnie i to , jak piszesz, w miłym dla ciebie snie.... napewno e realnym świecie , tez byśmy sobie przypadły do gustu... i przegadały niejeden wieczor ...zdjecia kwiatow sa urokliwe, miejsa spacerow tak samo , tylko nie wiem w jaki miescie mieszkasz? Copertko ty , jak pamietam mieszkasz w Iławie ? i fotki z tojego miasta ogladałam , WSZSTKIE!, na fotosiku witakm Stefku... dawno ciebie nie było wsrod nas... milo ciebie widzieć .. napisz cos ,jak udał sie urlop na ktorym byłeś z dziecmi? czy u was tak samo pieknie widac księżyc na niebie mimo, ze jeszcze na niebie skrawek słonka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZarooka witaj kochana sąsiadki coś nadają ze jest z nami coś nie tak a ja nie bardzo wiem o co chodzi ktos coś wymazał czy co nie pamietam ile stronek było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto nie wiem o czym jest mowa, pod jakim wzgledem jest nie tak??? nawet nie wiem jak sie wymazuje strony i dowiedzialam sie teraz , ze mozna coś takiego zrobić?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno podwójnie istniejemy czy są dwa tematy o tej samej nazwie? ja mam nasz topik w ulubonych nie mam możliwości wchodzic na inny zawsze aby tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario obejrzałam twoje miasto na Google Earth.. jest piękne, zafascynował mnie ten ogromny las na wschodzie miasta, wszystkich zdjęć nie sposob przejrzec , ale jest na czym oko zawiesić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaczełąm owszem po sąsiedzku gaworzyc tez :D i wybieram sie na biedrone ale czemu tu kobietki milcza to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodziłam i nie wchodzę na inne topiki, z opowiadan dziewczynek wiem , ze udzielają sie na innych... chyba ktos chce zamącic .. nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasneee spoko bedzie wsio ok mysle :D dawno do Nojki nie dzwoniłam ale to juz jutro zrobie teraz ciut za póxno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki...bede teraz wrzucać na fotosiku kilka śmiesznych zdje ć z wakacji z ubiegłego roku.. były robione w muzeum w Pucku.. najsmieszniejsze bedzie ztytułowane e\" u dentysty\".. zobaczymy co mi z tego wrzucania wyjdzie , bo jestem nowicjusz w tym temecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×