Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gugis

ile zarabiacie jako konsultantki oriflame

Polecane posty

Gość gugis

czy to sie opłaca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oriflame marża dla konsultantki wynosi 30%. rabat = opust wynosi 23% w stosunku do ceny katalogowej. czyli jak coś kosztuje w katalogu 9,90 zł. to Ty płacisz o 23% mniej czyli 7,62 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatkaaa
roznie to z tym bywa niektor konsultantki tylko z tego zyja i niezle sie maja:) ale to trzeba dosc dyuzo czasu na to poswiecic i miec duzo znajomych ja jestem konsultantka ale tylko tak by zamawiac tansze produkty dla siebie wiec raczej duzo nie zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mówimy o 100 zł w cenach konsultanta, to konsultantka ma z każdej takiej sumy 30 zł. jeśli mówimy o cenach katalogowych - to 23 zł. ale oprócz zarobku na sprzedaży, zarabia się na budowaniu grupy. a ile sprzedaje grupa konsultantek? sprzedaje za kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy. a od tej kwoty masz 3-21%, to już sporo. poświęcając kilka godzin tygodniowo, można zarobić kilkaset zł. osoby na stanowisku dyrektora zarabiają po kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiikkii
z kosmetyku o cenie 9,90 konsultantka zarabia tylko 1,38zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghgjgjhgjhgjh
no to jak w koncu???? dlaczego tylko 1,38 to w koncu ma te 30% czy niee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Te nieszczęsne 30% to nie jest zarobek konsultantki na rękę. Do ręki dostaje bowiem 23%, jak już wspomniała Dobra Rada. Na tym interesie można się dorobić, gdy sama byłam konsultantką to spotykałam takie osoby. Trzeba być zdeterminowanym i nie zniechęcać się tym, że ludzie nie kupują kosmetyków tak chętnie, jakby można się było spodziewać. Ja swego czasu jak się naprawdę przykładałam to zarabiałam powyżej 100zł. Kosztowało mnie to sporo wysiłku, ale czy za taką kwotę warto? Jak dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko zarobić
w oriflame, bo dla większości ludzi są to drogie kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zarabiam w ori? często stosuję taką metodę: aby nie płacić 10 zł.kosztów wysyłki i 4 zł. opłaty detalicznej - w oriflame trzeba jednorazowo zamówić za 100PP . zamówienie za 100 PP to mniej więcej 200 złotych na fakturze i mniej więcej 260 złotych w cenachc katalogowych. zdarza się tak że nie mam zamówienia na 100 PP - tylko np. na 50PP. to jest 100 zł. na fakturze i 130 w cenach katalogowych. czyli zarabiam około 30 złotych. ale jeszcze muszę odjąc te 14 złotych opłat - więc zostaje około 15 złotych zysku dla mnie - więc bez sensu... jak temu zaradzić? w prosty sposób - jak widzę coś na fajnej promocji np. krem uniwersalny za 9,90 - na promocji - kupuję kilka mimo że nie zamawiał nikt - i sobie trzymam. czasem ktoś podejdzie i pyta - co masz z promocji zaległych - pokazuję kremik za 9,90 który teraz już jest za 22 złote. i co się dzieje? każdy chętnie kupi za 9,90. niestety do takiego funkcjonowania trzeba mieć troszkę pieniędzy w zanadrzu aby mieć możliwość chwilowego zamrożenia gotówki w kosmetykach. np.teraz zamówiłam chyba z 8 sztuk tarek do pięt bo były po 6,90 zł. i sukcesywnie je sprzedaję. ktoś tam przychodzi po swoje kosmetyki zamówione a ja mu pokazuję moje i mówię że sobie wzięłam tarkę bo jest super - on na to - szkoda że nie zamówiłam bo rzeczywiście fajna - a ja na to - wiesz - mam jeszcze jedną wolną :-) no i tak się to czasem robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Tak, to jest bardzo dobry sposób - potwierdzam.Jest w końcu wiele osób, na które znacznie bardziej sugestywnie działa kosmetyk, który trzymają w rękach, aniżeli ten, który widzą na kartce w katalogu. Ja przez prawie rok nie miałam zamówienia niższego niż 100PP, głównie wychodziłam na 200PP, czasem nawet na 300. Póki była grupa, jakoś szło. Jednak w bycie aktywną konsultantką trzeba włożyć moim zdaniem wiele serca i wysiłku. Nie każdego stać na to i nie każdy jest podatny na taką standardową stymulację, jaką oferują liderzy. Mnie np. szybko przestała przekonywać malownicza wizja, jaką roztaczała przede mną moja liderka, zauważyłam, że bardziej mnie to wszystko męczy, niż cieszy i dlatego skończyłam swoją przygodę z Oriflame. Wolę zamawiać kosmetyki na własne potrzeby, ale już nie w Ori, bo wiadomo, że tam składanie małych zamówień się najzwyczajniej w świecie nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiMouse
ja robie identycznie jak dobrarada:) Zawsze biorę na zapas promocyjne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka81
Konsultantki do dzieła.Konsultant to osoba,która namawia ludzi i prawidłowo reklamuje oferowane produkty.jesli zrobi to dobrze,napewno zyska grono stałych klientów.I jej zarobki napewno będą wieksze.Przedewszystkim niewolno sie zniechęcac,tylko pomyślec przez chwile komu jeszcze pokazać katalog.pamiętam ze mój pierwszy zarobek to było 130zł .mam nadzieję ze doświadczenie którego nabrałam pozwoli mi pozyskac nowych klientow i naprawde dobrze zarobic.Bo jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się żadnych 30 % bynajmniej u mnie , tylko jak ktoś wczesniej napisał . Każda konsultantka ma swój cennik w który sprawdza ile za dany kosmetyk zarobi .. jak dla mnie bycie konsultantką się nie opłaca .. ale nią jestem zawsze jakieś 50 zł wpadnie do portfela :) Życzę powodzenia wszystkim konsultantom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Wieczne braki,w każdym zamówieniu ,a co za tym idzie utrata klientek .Dbają jedynie o liderów .Jestem szczerze zawiedziona tą firmą mimo że kosmetyki mają dobre.Może ktoś z zarządu albo lider ORI się wypowie jak traktują konsultantki ,dlatego ta firma nigdy nie będzie nr.1.Radzę omijać bo stracicie kupę kasy i wstydu nabawicie się przed klientkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Buriak
Jest kilka sposobów na zarabianie w Oriflame. Można sprzedawać i zarobić 23% z ceny katalogowej (to marża jest 30% - tu kłania się matematyka) Można sprzedawać i powielać te 23% różnicy cenowej. Ale najważniejsze na czym ludzie dochodza do pozycji dyrektorskich to rozwijanie swojej grupy. Dodam ze na tym sa wysokie zarobki ale w pozniejszym czasie jak sie juz ta grupe ma sporą. Na poczatku jest sporo poswiecenia a mniejsze wynagrodzenie - potem jest odwrotnie. A pensja jest co 3 tyg - jak cykl katalogowy. Chcesz wiecej wiedziec? Chcesz poznac moj system zdobywania ludzi? Wejdz na www.ori-kontakt.pl i zarejestruj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienia87
Ja polecam Marizę. Tu ma się aż 30 % rabatu ( a nie 30% marży) od każdego produktu. Ja np złóżyłam teraz moje 1 zamówienie na kwotę 300 zł i zarobku miałam 90 zł dla siebie. Także genialnie a zamówienia uzbierałam w tydzień bo kosmetyki są rewelacyjne. tenia11@wp.pl www.mariza.pl www.marizakosmetyki.blogspot.com gg: 4819962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Firmy Avon I etap programu dla nowych konsultantów: 40% UPUSTU NA PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!!!!! - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty przez 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. Kontakt: monika-adamska22@wp.pl Tel. 516 317 046 GG: 43906783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaMedalis
jako konsultantka możesz zarabiać kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Możesz także wykorzystywać plan marketingowy i wtedy masz sznase na zostanie Menedżerem i kasa jest w wtedy o wiele większa. Bycie konsultantką to praca jak każda inna:) Zapraszam na moja stronę. Można pobrać bezpłatny e-book na temat bycia konsultantką. Ja zaczęłam jeszcze na studiach. Po obronie nie musiałam szukać pracy :) dziś sama decyduje ile pracuję, z kim. Nie muszę się nikomu tłumaczyć. Fajne uczucie:) polecam www.elzbietamedalis.pl facebook Ela Medalis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Firmy Avon Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. Kontakt: monika-adamska22@wp.pl Składając swoje pierwsze zamówienia z katalogu nr 4 na min. 200zł otrzymasz nowość Avon perfumy Femme! HIT katalogu! ZA 1ZŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma się nie opłaca. Jestem od miesiąca dopiero konsultantką i sprawdzając na dochód ze sprzedaży w porównaniu z Avon ta firma może lizać Oriflame buty. Suma pieniędzy, które zamówione są od klientów to 317 zł, a na fakturze zapłacić muszę 297 zł, więc wychodzi na to, że tylko 20 zł z tego się zarobiło. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Firmy Avon - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty przez 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Zapraszam do AVON Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 7 na min. 200zł otrzymasz nowość Avon perfumy z serii TODAY TOMORROW TOGETHER! HIT katalogu! ZA 1ZŁ!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaModzelewska
Zarobki w Oriflame zależą od 2 aspektów Twojej aktywności: 1. Twoja własna działalność sprzedażowa - to ile masz klientek i jak dużo zamawiają. 2. Działalność sprzedażowa Twojej grupy konsultantów - czyli osób, które zarejestrowałaś "pod sobą", a których punkty za zamówienia sumują się z Twoimi punktami dając większe rabaty. Ponadto, jeśli chodzi o liczby, płacimy za kosmetyki bez 30% marży, czyli tak jak ktoś już na forum napisał - przy zamówieniu za 100 zł, zyskujemy 23 zł. :) zatem: Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszam na moją stronę Oriflame: http://my.oriflame.pl/annamodzelewska oraz proszę o bezpośrednie pytania na maila anna.modzelewska@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultantka Firmy Avon - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct!!! HIT KATALOGU nr 9 więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do AVON Składając pierwsze zamówienie z katalogu nr 10 na min. 160zł otrzymasz na nie 30% UPUSTU!!! więcej info: monika-adamska22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zostać konsultantką Avon? Ogólnie fajna sprawa tylko szkoda, że Avon już ma prawie każdy… Osobiście polecam FM Group. Rejestrując się u mnie zyskujesz: -30% rabat niezależnie od wielkości zamówienia na zawsze + możliwość wypracowania sobie więcej do nawet 43% -zamówienia składasz kiedy chcesz i jakie duże chcesz -brak kar za nieskładanie zamówień (o czym słyszałam w innych firmach) -możliwość tworzenia zespołu konsultantek od samego początku pracy z FM i zarabianiu na tym! Jesteś zainteresowanya bądź masz jakieś pytania napisz, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania werka2201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadien
a ja trafiłam ostatnio na program partnerski "lepsza oferta", ktory pozwala sobie dorobic wyszukujac na przyjaciol i znajomych lepsze oferty obecnych ich uslug, np. dostawcy pracu. na pierwszy rzut oka wyglada fajnie, ale czy ktoras z was juz moze w tym dziala i moze cos wiecej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujemy
Hej, jestem konsultantka oriflame, właśnie zaczynam budować swoją grupę. Oriflame daje wiele możliwości ale wiadomo, że trzeba poświęcić temu czas. Im więcej czasu poświęcisz i się angażujesz tym więcej zarabiasz. Poznaję wiele nowych osób, poszerzam swoją wiedzę na temat kosmetyków i produktów wellness, mam dla siebie wszystkie produkty taniej o min. 20% dodatkowo różne bonusy i oferty, które można zostawić dla siebie lub spieniężyć. Na początku trudno o zarobek, a wręcz odwrotnie trzeba się liczyć ze stratami bo np. więcej zamawiamy dla siebie :) plus: przesyłka, katalogi, próbki. Jednak z czasem zaczynamy zarabiać. Warto zacząć od swoich najbliższych: rodzina, znajomi, koleżanki... Chętnie udzielę więcej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, jasne, rodzina, znajomi itp... a każdy juz ma znajomego w orif..... poza tym... ile można sie tłumaczyc, że czegos nie ma? ok, raz, drugi... ale jak ciągle czegoś? TO JA , swoją twarzą , nazwiskiem, reputacją, buduje dobre imię tej firmy, tak??? A potem wychodzę na NIESOLIDNĄ osobę która nie dostarcza tego, na co klientka czeka od dwu, czy trzech tygodni- bo zamówiła u mnie, zamiast pójśc do sklepu i od razu miec towar w ręku. TO JA tracę wiarygodnosc wśród swoich przyjaciół i w swojej rodzinie.... poza tym Mamy dużo dobrych , duzo tańszych i POLSKICH kosmetyków, wytwarzanych w POLSCE, które daja pracę nam, POLAKOM Dlaczego mam zamówic DROŻSZY i do tego zagraniczny towar, który nie wiadomo ile przeleżał nie tyle w hurtowni, co u konsultantki- może w upale, a może na mrozie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×