Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mada_lena_

Znacie jakieś dobre sklepy internetowe z kosmetykami??

Polecane posty

Gość gość
Po perfumy warto zajrzeć sobie na stronę zapachowiec.pl cenowo na prawdę tanio jak za perfumy, jakosciowo super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kosmetykami polecam cocolita.pl paczki zawsze świetnie zapakowane a z perfum tylko i wyłacznie zapachowiec.pl maja duzy wybor i szybka dostawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam strony z opowiednikami oryginalnych perfum, są dużo tańsze a maja super trwalosc i zapach. Ja osobiscie polecam zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję w Melissie - kosmetyki lubię mieć z apteki a nie różnych drogerii, a akurat w Melissie jest naprawdę tanio, warto to samemu sprawdzić : ) https://www.apteka-melissa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amande32
hmm ostatnio robilam zakupy na ichemia.pl calkiem fajny sklep, duzo kosmetykow, ceny calkiem w porzadku no i duzy wybor, na prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary43
@Amande32 sklep kojarze, kilka razy robilam tam zakupy i wlasciwie bylam zadowolona, duzy wybor ceny dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriapoles
tez robilam zakupy na ichemia.pl, fajny sklepik, duzo kosmetykow, czesto kupuje tam maseczki do twarzy, bardzo je lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaK01
Ja już kilka razy zamawiałam kosmetyki ze strony http://skarbiec-natury.pl/ i jestem bardzo zadowolona, maja duży wybór kosmetyków, przystępne ceny no i krótki czas wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jeszcze nie próbowałaś to olej kokos argan jest naprawdę niezły. Pozbyłam się nim wyprysków na plecach, bo miałam wręcz straszne, takie głębokie, bolące. Na plaży od lat się nie pokazywałam przez ten problem. Zainwestowałam w ten zestaw https://e-naturalne.pl/pl/p/Olej-kokos-argan/823. Od dawna stosuję i widzę wyniki. Naprawdę nie znam lepszego kosmetyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep www.hedoni.pl fajne profesjonalne kosmetyki, duzy wybor, szybka wysyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Rak
Zamówiłam kosmetyki na polecanej stronie www.hedoni.pl i nie zawiodłam się, szybka dostawa, kosmetyki bardzo dobrej jakości. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkkka

Zdrowienaplus.com.  Jest najlepsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorowa55

Ja bardzo polecam sklep Loveink.pl, gdzie mozna kupić naturalne kosmetyki do pielęgnacji tatuażu :)Kosmetyki nie mają w swoim składzie żadnej chemii, sa w 100% naturalne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BalletDancer

Sklepów z kosmetykami jest mnóstwo 😉 od koloru do wyboru 😉 jednak jeśli chodzi o zmarszczki czy coś, to ja jednak wolałam wybrac się na zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie. Zabieg bezinwazyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotionka

Ja też uważam, ze lepiej chyba się na jakis zabieg wybrać, Owszem dobrze jest używać kremów, ale jeśli chodzi o zmarszczki to ja też jestem za zabiegami, np z wypelnianiem ich kwasem hialuronowym Restylane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Upały , więc odświeżyłam kosmetyczkę o krem intensywny do cery suchej  e-naturalne.pl/pl/c/Dermokosmetyki/92. Miałam straszne problemy związane z cerą. Potrafiły mi płaty naskórka schodzić po prostu, aż do krwi, jak dotknęłam nie w tym miejscu. Długo się leczyłam, ale okazuje się, że terapia kremami też bardzo pomaga. Trzeba testować. Akurat zestawy wskazane w tym katalogu praktycznie wszystkie na mnie dobrze działają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym Wam serdecznie polecić mój nowo otwarty sklep z kosmetykami naturalnymi - www.PurestBeauty.pl

Produkty bez plastikowych opakowań i nie testowane na zwierzątkach. Wybrałam tylko polskie marki aby wspierać nasz rodzimy rynek, który obfituje w perełki kosmetyczne - wszystkim znana Mydlarnia 4 Cztery Szpaki, Ministerstwo Dobrego Mydła, Manufaktura Natura, Auna czy Herbs&Hydro.

Kompletne opisy produktów, darmowa dostawa, ekologiczne pakowanie zamówienia oraz w specjalna zakładka 'specyfikacja' gdzie znajdziecie aktualne daty ważności posiadanych produktów!

Na powitanie 5% zniżki (kod rabatowy PURESTBEAUTY), a po rejestracji rabat ten nie zniknie, nawet wzrośnie przy robieniu kolejnych zakupów do 15%!

Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei odpowiadaja bardzo kosmetyki do twarzy od Iossi.

Edytowano przez Klaudiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei odpowiadaja bardzo kosmetyki do twarzy od Iossi. Można je znaleźć stacjonarnie w Hebe, ale dobrze jest raz na jakiś czas zajrzeć sobie na ich stronę www, bo miewają tam o wiele lepsze promocje. 

Od siebie mogę polecić krem do twarzy z awokado na noc, krem na dzień z witaminą C jak również ich olejki do mycia twarzy, które praktycznie odmieniły mój sposob pielęgnacji (stosuje od jakiegoś czasu metode mycia twarzy OCM i widzę sporą różnicę na plus w jej wyglądzie).  Składy można przejrzeć na stronie https://iossi.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×