Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witam wszystkie panie❤️ fajnie ze robi sie nas wiecej🌻 zawsze sie poradzic mozna....a te czytajace i bojace sie napisac, serdecznie zapraszam rowniez, atmosfera b. milutka i babki przesympatyczne takze bez obaw! co do monitoringu cyklu ja chodze (jak jestem w pl) prywatnie, moj gin bierze 40 zl za to badanie. Polecam, widac co sie dzieje, czy sa pecherzyki itd...nie wiem jak jest panstwowo ale podobno tez robia, tylko nie w kazdej przychodni maja, trzeba by zapytac;) przepis na kurczaka z pieczarkami: 2 srednie piersiatka 30-40 pieczrarek nac pietruchy, swieza, sol, pieprz slodka smietana duza cebula(biala) ciut oleju kurczaka siekamy na nie rowne nie za duze kawalki, przyprawiamy, sporo pieprzu(proponuje bialy). pieczarki kroimy na plastry (grubsze) cebulke w kostke. na dno garnka lub glebszej patelni lejemy ciut oleju i dodajemy cebulke, mieszamy, wrzucamy kurczaka, mieszamy, dolewamy ciutke wody (jak potrzeba) mieszamy, za 5-10 min jak kurczak juz bialy, leca pieczarki, gotujemy z 5-10 min i wrzucamy duuuuuzo posiekanej pietruchy, merdamy, wlewamy smietanke i gotowe, mozna sobie ciut maka zagescic to bedzie takie sosikowate, dobre z ryzem, puree, jak kto woli. ja znow na przerwie w kafejce, maz juz mnie zaczal draznic z tym kompem, serio. mam nadzieje ze choc dzis zachowa sie normalnie:O poza tym...temp 37 juz 38dc i nie wiem o co chodzi...troche sie boje...kupilam test mam zamiar zrobic jutro rano, ale najpierw zmierze tempke bo jak spadnie to waidomo;);) i testu nie robie. nie wiem skad mam tyle sily i spokoju, bo ta normalna Justyna to by juz szalala i wszelkie objawy ciazy miala....a tak, raczej nic mi nie dolega, mam takie bole jak przed @ od czasu do czasu, wiecej wody pije, jem ciut wiecej. najwazniejsze ze sie nie schizuje i nie nakrecam...was tez o to prosze, bardzo prosze. zaraz jeszcze cosik skrobne, tylko spr maila 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jeszcze na momencik. ale was nie ma;) tak to jest...z malolepsza to sie wiecznie mijalysmy i mijamy;)🌻 dobrze ze juz piatek, weekend mam wolny, ale od marca pracuje w kazda sobote:(:(:(...tyle dobrze ze nie w niedziele.. jagodka gdyby nawet okazalo sie ze to dzidzia zatrzymala @ w co watpie....to i tak czekaja mnie wycieczki 100km, moj szef jakos dziwnym trafem jak byl u nas wczoraj rzucil haslo: no justyna mam nadzieje ze narazie dzieci nie planujesz! mam dosc po ciazy tess. tess to babka ktora pracuje w innym odziale, wiadomo ciaza to latanie po lekarzach itd...a ten bezczelny jeszcze opisywal mi jak ona strasznie wygladala, ze przytyla tak bardzo ze nos zrobil jej sie prawie podwojnego rozmiaru...itd co za czlowiek, sam ma 2jeczke dzieci..wiec jak on moze tego nie rozumiec.......... ach...jak mam byc to bedzie zmierzalam do tego ze jakby mnie to szczescie spotkalo to nic mu nie powiem...z miesiac na pewno. a na zwolnienie od lekarza nie mam co liczyc:( dobra kobitki, wracam do roboty...jeszcze z 3,5h i w domku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku :D Nawet posprzątałam w tzw. między czasie a teraz pranie się robi. Korzystając z okazji, że głowa rodziny odpoczywa po pracy i komp wolny :D zajrzałam co u was słychać. Justyna ucieszyła mnie wiadomość, że @ nie przyszła ale perspektywa tych podroży mimo niespodzianki już znacznie mniej. Pożyjemy zobaczymy. Szefem się nie przejmuj oni tak mają. Moja szefowa jest nie lepsza sama ma co prawda jedno dziecko już dorosłe ale i tak słyszymy co jakiś czas komentarze, że teraz to kobiety tylko by na zwolnieniach siedziały itd. Zapomniał wół jak cielęciem był. W nosie mam jej komentarze, najważniejsze będzie dobro dziecka, jak trzeba będzie to pójdę na zwolnienie i nie będę sobie nią głowy zawracała. I tak mam wielkie szczęście, że nie muszę pracować tak jak Malolepsza po 13 godzin. Dzięki za przepis już sobie zapisuję i przy najbliższej okazji wypróbuję :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jagody i wszystkie inne kobitki. Tak szybko coś skrobnę bo w domu bałagan a za godz gość przychodzi. mieszkam w warszawie, ale pochodzę z olsztyna. mam 28 lat i od 4 miesiecy staramy się z męzem o dzidziusia. jesteśmy 2,5 roku po ślubie wiec już rodzina naciska. w zasadzie to naciskali od 1 dnia po ślubie więc był czas przywyknąć. i do momentu dopoki się nie zaczeliśmy starać to mnie to nie wkurzało, a teraz...mam ochote co niektórych pacnąć za takie pytanie \"czy już?\" z zawodu jestem opiekunką dziecięcą i tak tez pracuję( więc część uczuć macierzyńskich mam gdzie ulokować). pozdrawiam wszystkie staraczki i mam nadzieję ze wkrótce wszystkie zmienimy status na \"oczekujące\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza! nasciemnialam w pracy ze tak strasznie boli mnie glowa ze nie wytrzymam...zadzwonilam zrobili mi \"spotkanie w naglym wypadku\" zaczelo sie od tego ze kupilam test...nie wytzrymalam! mowie co tam co ma byc to bedzie! przeciez i tak sie nie schizowalam itd... polecialam do kibelka, ledwo co \"zamoczylam ogonek testu\" widze leci...i co juz jedna krecha...mowie no jakies jaja, albo to ta kontrolna...leci dalej jest i druga!!! no w nie wiem ile sekund! dwie wielkie grubachne az purpurowe krechy! stanelam jak wryta, zrobilo mi sie goraca, geba zaczela sie sama jazyc! opanowalam sie poszlam do gory i zaczelam sciemniac. u lekarza babka znow dala mi \"ichny\" test, na siku...i znow to samo! w mig dwie grubaski!!!!!!!!!! wrocilam dalam test i uslyszalam GRATULACJE!!! jest pani w ciazy, bedzie pani mamusia❤️. termin 04.10.07 prosze wybrac szpital, tu i teraz! badanie u gina w szpitalu w 12tygodniu! -----to jest za dlugo jak dla mnie (pisalam wam o tutejszej sluzbie zdrowia) wiec zaraz szukam polskiego lekarza. jestem taka skolowana ze szok! uciekam kochane moje..napisze pozniej ciut wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więcej potem bo mnie konkurencja komputerowa goni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek2211
do justyna a gdzie to u lekarza daja test ciazowy...w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja tak na chwilke tu wpadłam żeby ci pogratulować. Super wiadomość:-) GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne gratki!!!! jak ja bym tak chciała te dwie kreski już! prześlij troche fluidów ciążowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko-GRATULACJE!!!!widzisz mówiłam, że optymizm to podstawa!!!bardzo się cieszę!!nasze dzieciaczki będa rówieśniakmi bo ja ma termin na 14 września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek2211
a moze ktoras jest z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justi - superaśnie - a nie mówilysmy ze według przepowiedni - masz byc następna ? cudownie - gratuluję ... teraz czas na następną ... co miesiąc jedna lub kilka :) cmokalki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna❤️ moje, kochana nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D cudowna nowina,poprostu niesamowita,pierwsze kroki po powrocie do domu to kafe bylo,atu cos takiego,poprostu brak slow zeby radosc wyrazic:D:D:D:D wszystko juz inne nie jest wazne,ani szef walniety,ani obczyzna,najwazniejsze,ze dzidzia w drodze....pewnie teraz z mezusiem to oblewasz,ale jak najdziesz chwile...odezwij sie na gg,caluje cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dziewczyny, ja nie wiem co mam robic! skakac z radosci, lezec czy co? dzieki za gratulacje...mam nadzieje ze juz moge...bo bety jeszcze dlugo nie zrobie, nie mam jak i gdzie..jest tu pl laboratorium, nikt nie odbiera, a skrzynka pocztowa pelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jeszcze slowko do reszty dziewuszek🌼 naprawde nowe babinki znajdziecie tu na tym topiku wiele ciepla i zawsze rade,takze milo was widziec w naszym gronie..... Jagodka....przepis podam na bank🌼 napisze cos pozniej napewno,bo dopiero z pracy wrocilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼🌼 A widzisz, mówiłam, że luz, luz i eszcze raz luz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3mam kciuki, oby wszystko było ok. wracaj do kraju,, bo wszędzei dobrze gdzie nas nie ma!!! Jednak u nas pod tym względem opieka medyczna chyba jednak lepsza!!!!!!! Buziole!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie udało mi się dopchać do kompa :D Justyna jeszcze raz wielkie, wielkie GRATULACJE ❤️ Przesłałaś tyle fluidów, że się z tego epidemia zrobi :D Ale się zamieszanie przy tej okazji na topiku zrobiło, nie było mnie tylko chwilkę a tu taki ruch :D:D:D Słodkich snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka lapiemy fluidki.Gratulacje!!!!Tez dopiero co pisalam ze ktoras niedlugo napisze-Jestem w ciazy!Zazdroszcze ale tak bardzo pozytywnie -ciesze sie ogromnie z Toba i mam nadzieje ze sama niedlugo zafasolkuje. To takze dopingujace-kazda z nas ma szanse choc martwi sie ze sie nie udaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JustynaM; tego tow najlepszych scenariuszach by nie przewidzieli:) Mowilam ze jak sie spoznia to cudow nie ma:) ze trzeba dac na luz, zapomniec o staraniach i sexic sie ile wlezie❤️ A to na bank nie jest 12 tydzien.Podaj date Ostatnie Miesiaczki(OM) a ja Ci powiem w ktorym tyg jestes:) GRATULACJE, lec na krew zrobic BETE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie południe 🌻 Jak się miewa przyszła mama? Ochłonęła nieco :D Malolepsza niestety nie mogłam zostać dłużej ale nadrobimy to. Wiercę mężowi dziurę w brzuchu o podział łącza. Co prawda może to nieco potrwać ale ważne jest efekt końcowy :D Malynka co u Ciebie i fasolki? Mimonia – mam nadzieję, że wyłapałaś odpowiednią ilość fluidów od Justyny i już się ustawiłaś w kolejce :D U mnie leniwa sobota, właśnie sączę kawusię i wpadłam na moment zobaczyć co się tutaj dzieję ale widzę, że większość jeszcze się leni :D :D:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki🌻 joannaz, nie nie 12tydz, 3-4 a w 12 mam dopiero miec badania w szpitalu. tempke dzis juz 3 razy mierzylam;) 37 ufff, w nocy wstawalam na siku i gadalam do dzidzi;) to jest taka wielka niespodzianka ze szok! 2007 to rok szczescia! dziewczyny to dla was xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️ dziekuje wam wszystkim za wsparcie🌻 napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok 2007 jest podobno niesamowicie szczesliwy dla dzieci urodzonych w tym roku-to rok Swini-dzieci maja miec zapewniony dobrobyt i szczescie w zyciu.Mam kilku znajomych Koreanczykow i oni mowili ze w w Korei sporo osob odkladalo decyzje o dziecku do tego roku.Mysle ze cos w tym chinskim kalendarzu jest,ale i pomimo to kazde narodziny sa niesamowitym szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to fajowa wiadomosc telesforka;) mam nadzieje ze i wam wszystkim sie uda w 2007! 3mam kciuki! a oto kolejna porcja: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Justynko GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczynki zobaczycie, że niedługo wszystkie zostaniemy mamami!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
wpadnę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×