Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ile łącznie wydałyście na łóżeczko dla malenstwa????????

Polecane posty

Gość odswiezamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko 400 zł ; materac-80 zł; pościel- 250zł ; +dwa przescieradła ; karuzela-40zł ....dokupiłam też drugą pościel na zmianę kolejne 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kreatywna _ pytanie było---------- ile ? a wiec Kasia C napisała 1 000 odpowiedziała? TAK!!!! a ciebie krewka zalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko z materacykiem około 200 zł , prześcieradła+ pościel+ ochraniacze około 140 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Paulka jak patrze na te mebelki \"przecudne i przedrogie\" to az mi sie dzidziusia zachciewa wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sposób Was zrozumieć
Nie rozumiem o co tyle hałasu i nie mam pojęcia o co chodzi Kreatywnej:P Autorka zapytała ile łącznie wydałyśmy na łóżeczko. Przecież kasia wyraziła tylko swoje zdanie, miała skłamać i żeby przypodobać się reszcie napisać, że zapłaciła 300 zł?? Poza tym dlaczego miała oszczędzać skoro ją na to stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie ladne lozeczko,z materacem,oslonkami,baldachimem i mozna je przerobic na juniora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no własnie!!!!!!!!! czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wow !!!!! to msz\" bajke\" w pokoju dziecka ! super oj oj oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,mam taka biedna rodzine w sasiedztwie. Myslalam,ze bede mogla tu komus po taniosci ale wlasnie dostalam telefon. Sorry! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko kupowałam osobno w sklepie. Łóżeczko 240 materac 80 kołderka+ochraniacz do łóżeczka 120 2 komp. pościeli ok 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie trochę racji. Przeczytałam cały topik i przyznaję , ze mnie poniosło....:O Jakis dzien ciętrgo ...bezsensu ...języka miałam. Kasia_C ----- Sorq,oberwało Ci się niesłusznie ....Przyjebałam ( sorry ) sie bezsensu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mniej niż tysiąc złotych. Mam super drewniane łóżeczko i pozostałe rzeczy to jeden komplet. Produkty dostępne są na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dokładnie nie pamiętam. Nie oszczędzałam bo chciałam dobrej jakości. Przede wszystkim długo szukałam odpowiedniego materaca tak żeby miał odpowiednie podparcie, krawędzie były wzmocnione i żeby była odpowiednia cyrkulacja powietrza, Ja się zdecydowałam na http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive -model-ms11/ i jestem z niego zadowolona. Dodatkowo ma tą funkcję z mrożeniem wkładów i można prać też pokrowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×