Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maly rozstep

w ktorym tg rozstepy?

Polecane posty

Gość maly rozstep

jestem ciekawa ... 6 miesiac i nic... moze mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed ciaza nie mialas wcale
? jezeli tak to moze sie udac, bo nie masz predyspozycji. no - zalezy ile juz przytylas i ile jeszcze przed toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly rozstep
23 tydzien juz.. a rozstepow mam pelno na udach i posladkach- w wieku dojrzewania sie pojawily teraz uzywam musteli i galenica - moze to mi pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarowalam sie intensywnie cala ciaze...pierwsze male wyszly w 31tc,a na brzuszku...4 dni przed terminem:O:O:O nie ma reguły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytylam 8 kg.. teraz nie przejmuje sie tak rozstepami, skóra zaczyna sie napinac i sa coraz mniej widoczne..w szpitalu widzialam dziewczyne ktora miala nawet kolana i łydki w pregach bidulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly rozstep
a jesli moge spytac- czym sie smarowalas i jak czesto? i czy regularnie?? ja smaruje sie ok 3 razy dziennie.. codziennie.. na kremy przeciw rozstepom nie zaluje( 2 x dziennie krem + 1 raz oliwka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed ciaza nie mialas wcale
galenic jest podobno o niebo lepszy od musteli, ja go mam, ale dopeiro 4 miesiac, wiec nic wiecej nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly rozstep
uzywam musteli bo wydaje mi sie ze lepiej natluszcza.. galenica w ogole nie czuje na skorze..uzywam na zmiane galenica i musteli.. rano mustela wieczorem galenic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja smarowałam sie tylko
oliwką bambino jestem w 37 tc. i jak na razie ani jednego rozstępu ale to końcówka i wszystko może sie zdażyć, ja polecam najzwyklejszą oliwkę pozdrawiam wszystkie ciężarówki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że dobry jest olej z pestek winogron, którym smaruję sobie brzuch. Jestem w 23 t.c. - jak narazie żadnych rozstępów. Oby tak pozostało do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja smarowałam specjalnym kremem Vichy, i rozstępy pojawiły się właśnie tylko tam gdzie smarowałam :( Może gdybym nie smarowała to by nie wyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferbbie berbbie
ja zauważyłam dopiero jak urodziłam,także się nie ciesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam ani jednego rozstępu, więc może ciebie też ominie. :)Podobno rewelacyjnie działa żel do USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zapobiegać niż leczyć. Zacznij smarować nogi i brzuch specjalnym kremem. Ja stosowałam go od 1 miesiąca. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 33 tc i nic. Moja mama też nie miała. Wierzę, że mnie nie dopadną choć ostatnio brzuch swędzi jak cholera..! Używam Palemrs'a na rozstępy 2x dziennie i oliwkę Bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To genetyczne. Nie mialam , mimo wielkiego brzucha, niczym sie nie smarowałam. Szczerze mowiac, o problemie rozstepów dowiedzialam sie z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×