Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość Gość

Miałam usuwaną bliznę u dr Pabiańczyka w Krakowie. Efekt jest ok chociaż nie spodziewałam się zbyt wiele, bo wcześniej próbowałam się jej pozbyć laserowo. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Byłam u Boligłowy w Krakowie bo byłam zmuszona drugi raz nos robić i taj jak ktoś pisał wcześniej jeszcze jedna pomyłka i nie byłoby z czego poprawiać, ale dał radę chociaż nie chciał się podejmować poprawy po partaczu. Nos  jest bez porównania lepszy ale ciężko o dobrego chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z Wrocławia, które rozglądają się za dobrą poradnią chirurgiczną polecam centrum medyczne www.endomed.com.pl Znajduje się tam poradnia chirurgii ogólnej, dziecięcej, onkologicznej i przewodu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noa

Czy ktoś robił nos u Stepniewskiego w Poznaniu ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama ostatnio zdecydowałam się na zabieg na twarz, mianowicie osocze bogatopłytkowe, obecnie jestem po 4 sesji.Zabieg jest trochę nieprzyjemny ale w sumie to wydawało mi sie, ze będzie to bardziej nieprzyjemne, a zdecydowanie da się wytrzymac.Za to efekty naprawdę dobre

twarz lepiej nawilżóna

zmniejszyły się przebarwienia

mam wrazenie, że zniknęły również mniejsze zmarszczki

Zabieg wykonywałam w tej klinice w Krakowie:  https://cliniqmed.pl/oferta_categories/medycyna-estetyczna/ - polecam bo podejście do pacjenta naprawdę świetne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micina

Dr Osuch - fachowiec w pełni - operowałam u niego nos. Sam doradził mi taką mniej inwazyjną operacje samego czubka bez ruszania kości - mimo moich obaw że nie bedzie to to czego oczekiwałam zdecydowałam sie i teraz się ciesze, bo operacja mniej inwazyjna a nos wyszedł idealnie jak marzyłam :) Tak to jest oddać się w rece Fachowca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja poprawiałam kontury twarzy u dr Magdaleny Tyc -Tyki w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ .i polecam. Dzięki temu zabiegowi mam teraz uniesiony owal twarzy i poprawione kontury dzięki czemu moja twarzy wygląda szczuplej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1985

Ja polecam skorzystać z oferty  Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Warszawie, która oferuję zabiegi  powiększenie piersi, liposukcja, odsysanie tłuszczu,  zabiegi z zakresu - medycyna estetyczna, usuwanie tatuażu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenia

Dla mnie sprawdzoną dr jest pani dr Dorota Żukowska z łódzkiej kliniki Dermed. operowała  mi nos, zachwycona jestem z efektów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja polecilabym jesli chodzi o przeszczep wlosow firme Meditravel.pl maja duzo zadowolonych pacjentow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Dla mnie bezkonkurencyjny jest dr Pabiańczyk z Krakowa - naprawdę niesamowity specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Moją żonę po wypadku operował dr Dominik Boligłowa i z pełnym przekonaniem mogę go polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka
Dnia 8.10.2019 o 11:59, Gość Janek napisał:

Moją żonę po wypadku operował dr Dominik Boligłowa i z pełnym przekonaniem mogę go polecić. 

Potwierdzam, dr Boligłowa to najlepszy specjalista z jakim miałam do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SERDECZNIE POLECAM PANA DOKTORA MROZIKA Z handproject.pl, MI BARDZO POMÓGŁ Z BOLEM NADGARSTKA CZYLI Z ZESPOLEM CIEŚNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mogę polecić Chirurg plastyczny Marta Raczkowska-Muraszko z Krakowa przyjmuje w Gabinet Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko, miałam tam powiększany biust i nie żałuję 🙂

 

raczkowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wspominam wizyte w klinice Dermed w Łodzi, miałam tu operowane odstające uszy u dr Doroty Żukowskiej. Super lekarka, miła , życzliwa, wszystko mi super wyjaśniła podczas konsultacji. Operacja przebiegła jak należy, a uszy szczerze to lepiej niż sobie wyobrażałam

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłam operację powiększania piersi u dra Boligłowy. To wiodący specjalista w swojej dziedzinie! Nie dziwię się, że pracuje w tak nowoczesnej klinice jak SCM clinic. Widząc ten cały nowoczesny sprzęt i słysząc wyjaśnienia co i jak będzie wyglądać, w ogóle nie bałam się zabiegu. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę też polecić Doktora Boligłowę. Pomógł mi z moim nosem, to była moja ostatnia deska ratunku.  Jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić lekarza ze Skinclinic, nie pamiętam jak doładnie się nazywa, ake bardzo miłą Pani. Jestem zadowolona z efektu. Fakt, że musiałam jechać do Warszawy, bo tylko tam przyjmuje, ale warto. Taka szczupła szatynka, sprawdzcie u nich na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki zabieg chcesz wykonać, trzeba zrobić rozeznanie rynku. Ja mogę polecić według mnie najlepszego specjalistę w Polsce jeśli chodzi o powiększanie piersi metoda przez pachę. Szukałam rok dobrego chirurga i trafiłam na doktora Boliglowe z Krakowa. Rewelacyjne lekarz, pełen empatii, cierpliwości i przede wszystkim wybitny specjalista, o czym świadczą kolejki do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2021 o 19:37, Julka Wiadomska napisał:

To zależy jaki zabieg chcesz wykonać, trzeba zrobić rozeznanie rynku. Ja mogę polecić według mnie najlepszego specjalistę w Polsce jeśli chodzi o powiększanie piersi metoda przez pachę. Szukałam rok dobrego chirurga i trafiłam na doktora Boliglowe z Krakowa. Rewelacyjne lekarz, pełen empatii, cierpliwości i przede wszystkim wybitny specjalista, o czym świadczą kolejki do niego.

Zgadzam się w 100%. Świetny specjalista. Naprawił nos mojej córki po wypadku. Była naprawdę załamana i miała mega kompleks, a nos cały czas przypominał o traumie jaką przeszła. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Córka wreszcie jest sobą. Nos wyszedł bardzo dobrze. Nie wygląda na sztuczny. Jest nawet ładniejszy niż wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dr Dominik Boligłowa w Krakowie naprawiał nos po wypadku. Byłem już naprawdę załamany, bo dwóch pierwszych lekarzy, których zapytałem nie chciało się podjąć operacji. Znalazłem informacje na jego temat w internecie. Dużo pozytywnych opinii i postanowiłem umówić się na konsultację. Jestem mu mega wdzięczny. Nos wygląda znacznie lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2020 o 08:05, Mirabelka93 napisał:

Handproject Clinic, wszelkie urazy kończyn. Dzięki nim mogłam wrócić do tańca!

Zgadzam się, ale nie tyle w kwesti urazów, co raczej kwestiach estetycznych. Usunąłem nieestetyczną bliznę z prawej dłoni.

Edytowano przez Budohome70
słownik poprawił mi płeć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Pabiańczyk rzeczywiście jest mega. Ja robiłam u niego piersi (zmniejszałam i unosiłam), a koleżanka nos i obie jesteśmy zachwycone i efektem i człowiekiem 🙂 Operowałyśmy się w SCM clinic. Oni tam robią też operacje onkologiczne i leczą zabiegowo inne bardzo poważne schorzenia, więc salę i opiekę okołooperacyjną mają naprawdę na najwyższym poziomie, a to dla mnie też było ważne - komfort dochodzenia do siebie i żeby lekarz miał jak najlepsze warunki do operowania. Dla mnie to był milowy krok w poprawie poczucia własnej wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 10:38, Gość ke86 napisał:

polecam dr Dydymskiego i dr Bieleckiego...aktualnie przyjmują w Klinice Solumed w Poznaniu i są najlepsi...!!!!!!!!!!

Najgorszy lekarz dydymski. Okalecza  ludzi. Mi prosta operacje spieszyl.Konwal....ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr. Marka Wasiluka z kliniki L’experta 😍 Miałam kilka zasadniczych kompleksów, które utrudniały mi pozytywne odbieranie własnego „ja” :classic_dry: Wszystkie z nich zostały naprawione i zminimalizowane.  Mam ogromne zaufanie do pana doktora. Jest to jeden z tych specjalistów, którzy patrzą na człowieka, a nie schemat działania 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×