Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

okażmy serce...nauki nigdy za wiele ;) a co do reszty miejmy nadzieję że wrócą :D mamy przecież serce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie witaj ja jeszcze nie spię hmmmmm chyba juz miałysmy okazję spotkac się gdzies na topikach. tylko ja wtedy pod innym nickiem była. wiem o czym mówisz, ja kilka lat podjęłam decyzję i niczego nie załuję. swiat jest taki piękny, gdy balast wyrzucic za burtę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie , to straszne , co piszesz :( 😭 ! Naprawdę jest aż tak źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się ten pomarancz zdecydowanie podoba.:) no no no kto by pomyslał, moze w koncu dasz się oswoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fatalnie, ale smęcę o tym na wszystkich odpowiednich topikach, to tu już nie chcę. Ekstra powiedzonko: \"Świat jest taki piękny, gdy balast wyrzucić za burtę.\" :) Chyba sobie zapiszę gdzieś w widocznym miejscu. Dzięki Sofinka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOFInka Takatamsobie bardzo Wam współczuję, o mojej połowicy nie mogę złego słowa powiedzieć. Po tylu latach ( już prawie 18) jesteśmy nadal sobie bardzo bliscy, a nawet chyba bardziej niż na początku, bo teraz to jest już prawdziwie dojrzałe uczucie - oboje wiemy, że to było (i jest) właśnie TO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak dal was, dla mnie straszne jest być w nieszczesliwym związku. Kilka lat temu podjęłam decyzję, w pierwszej chwili może i szokującą dla wszystkich dookoła, dla mnie samej też. Ale teraz....... teraz jestem szczęsliwa. Jeżeli macie siły, nie ciągnijcie tego w nieskonczoność, zycie jest takie krotkie, trzeba naprawdę je przeżyć, nie wegetować, nie dać się stłamsić. Tyle jeszcze przed nami, zycie naprawdę jest piękne i warte zachodu. upsssssss to tylko moje subiektywne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja napewno bliżej niż dalej;) nie smutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja37 nie bój nic, nie jest tak źle ( mi już tylko ok 11 m-cy zostało do 40 ki) , ale śmieję się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi - dzieki za kwiatki. i zmykam, chyba jestem jedna z najciężej pracujących kobiet na tym forum. W sensie długości pracy, nie orki na ugorze, chociaż czasem myśle, że taka orka to całkiem przyjemne zajęcie musi być. :D Jeszcze raz dobranoc, miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOFInka , oczywiście, że masz rację. Dla mnie okropny jest ten zawód jakiego doznałyście w swoim życiu, a nie samo rozstanie, bo to jest rzeczywiście w takiej sytuacji jedyne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie , ja tylko chwilowo się byczę i mogę sobie pozwolić na dłuższe poklikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny----ja też już zmykam do spania.Nie jestem nocnym markiem.Kocham spać,szkoda tylko że moje łóżko jest narazie puste. Takatamsobie---przykro mi.Mam nadzieję,że poradzisz sobie z tym wszystkim i jeszcze jak Safinka bedziesz szczęśliwa.Zyczę ci tego z głębi serca. No i koniecznie muszę porobić jutro te notatki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...życie nie jest proste i łatwe,tylko nieliczni mogą powiedzieć że im sie udało...ale mamy prawo do szczęścia...tylko trzeba czasem o nie powalczyć ... Zmykam 🖐️życzę wszyskim spokojnej nocy... :D :D :D :D do poklikania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się odmeldowuję .. bo zaraz opadną mnie jakieś pomarańczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka bardzo cieszę się, że tobie ułozyło się. Podziwiam. nie zazdroszczę, bo zazdrość to bardzo płytkie uczucie. Ale cieszę się, ze wam się udało.:) tak mało par, moze powiedziec to, co własnie powiedziałas ty. jezeli chodzi o mnie, nie musisz mi współczuć. Ja mam naprawdę udane, ciekawe, życie. No coż może ono nie miesci się w pewnych standartach, ale uwierz mi, nie jest źle. Inaczej - nie znaczy gorzej, jest po prostu inaczej. Oczywiscie jak kazdy człowiek mam lepsze i gorsze dni, ale zdecydowanie wiecej tych lepszych. najważniejsze chciec przeżyc to zycie ciekawie, intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ! Witajcie ! Widzę, że mieliście wczoraj ubaw z pomarańczką :) I macie rację: chyba toto adoptujemy. A propos sporządzania notatek i list... Spróbuję jakoś Was pozbierać :) Z góry przepraszam, jeśli kogoś pominę - kupię sobie lecytynkę :D tytoń, foleta, Takatamsobie, mascarpone, Perl, jak wiatr, parodyjka, Sofinka, bonia38, ewasch, eliza, alineczka3, Yogi-miś, zaglądaczka, Malgosiek46, delka, niedziewanna, imer, credka, zahirek, Semi, no i Franuś 🌼🌼🌼 fajne grono ! Perełko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, Smitty - przypominasz mi kogoś kto zawsze potrafił mnie natchnąć pozytywną energią od rana :D:D:D Witaj słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie pisalam wiec melduje ze meza mam tego samego od 23 lat, wiec moze jak nie za 3 potomstwa to jakis medal za wytrwalosc i cierpliwosc mi wyskrobiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Perl🖐️ Smitty🖐️, widze ze z was tez ranne ptaszki,ja juz po kawce,bo jestem niskocisnieniowcem,bez kawy ciezko sie pozbierac.niektorzy mi radza koniaczek..ale tak z rana brrr... poza tym jestem na etapie szukania pracy,jakby mnie tak poczul potencjalny pracodawca to jua mialabym pozamiatane,jak to mowi moja mlodziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po40stce
Witam z rana i pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×