Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margot35

Ile zarabia GŁÓWNA KSIĘGOWA ?

Polecane posty

Gość jakjakjak
dziekuje za potwierdzenie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptosbobosklaczos
firma z kapitalem zagranicznym, duze miasto, uslugi, glowny ksiegowy 8000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiegowy007
Samodzielny ksiegowy, firma mała poniżej 50 osób pełna ksiegowość 6 oddziałów w tym w dwóch sprzedaż terminowa (pozwoliłem sobie skopiować treść z poprzedniej strony i dopasować), w zakresie obowiązków wszystko kadry, płace, podatki, VAT, sprawozdania + inne obowiązki np wnioski kredytowe do banku+załączniki. 2.200, netto(3200 brutto całośc do ZUS) + 400zł premia świąteczna + 3000 ekwiwalent za urlop(20 dni) w roku moge sobie pozwolic tylko na wziecie okolo 6 dni (jak tu już ktoś pisał jeden księgowy to zły pomysł ale właściciele zrazili sie jak bylo dwie osoby bo jeden na drugiego zganiał) wykształcenie wyższe magisterskie - finanse rachunkowość- staż 9 lat, masto 230 tys. firma prywatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralulka
nie jestem główną, ale księgową przy głównej i mam 3 tyś na rękę.Warszawa, firma prywatna ok 80 pracowników główna księgowa szkoły - napisałaś że ktoś tu przesadza, nie wydaje mi się,dziwię się że ty za takie pieniądze tam siedzisz.. Kasia70 - to wyzysk w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszołek
Miasto 300 tys. Firma 50 osób, dwa oddziały z różnymi usługami, ogromna ilość dokumentów do księgowania, 2300 netto plus premia 200-300 zł, zarobki nie są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel897
Jest zajebista opcja na stronie . Wystarczy że wrzocicie tam swoje CV i za free znajdziecie prace w Wielkiej Brytanii, nie koniecznie w Londynie. Pracodawca skontaktuje się z wami przez telefon, a jeśli się spodobacie gwarantowany zwrot kosztów przejazdu na interview do UK. Jest tylko jeden szkopół: wykształcenie ekonomiczne i język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kh40+
w Krakowie można zarobić od 1600 PLN w górę-wysokość zależy od wielkości firmy i od właściciela>np. tu utarło się nie szanować pracy księgowego, dlatego krakowski księgowy pracuje często za grosze - z czegoś trzeba w końcu żyć - dlatego uważam, że lepiej to miasto omijać z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kh40+
Jeszcze dodam, że za granicą nasz zawód jest bardzo szanowany, więc doradzam wszystkim, którzy mogą, naukę języka obcego i wyjazd-tam żyje się "bezstresowo" i za godziwe pieniądze; a oferty pracy można przegladać np. na stronach eures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzę od 3 lat Zespół Szkół (szkoła podstawowa,gmnazjum,przedzkole, stołówka szkolna);zakres obowiązków bardzo duży;jestem sama nie mam nikogo do pomocy; do stycznia 2008 miałam 1.300,00 zł netto!Teraz wywalczyłam i mam 1.800,00 zł netto z premią (którą zawsze można zabrać). Bez entuzjazmu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agma
Ja pracuję w szkole średniej rolniczej z internatem i stołówką; wyższe magisterskie z podyplomówką z rachunkowości i świadectwem kwalifikacyjnym + ponad 20 letnie doświadczenie...w sumie wszystko płace, VAT( bo to też gospodarstwo rolnicze w sumie jest)- zarobki 2000 netto ( w tym maksymalna premia).....ale bywało gorzej (spółdzielnia mieszkaniowa)..........dobrze,że mogę dorobić........ale to żadnych szans na czas wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na stażu z UP w księgowości w budżetówce. Główna księgowa, która dzieli ze mna biuro zarabia 1100 netto na miesiąc :o a ja obok płaszczę tyłek i w sumie nic nie robię odpowiedzialnego i biorę 650 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa =====
piszecie o skrajnościach, albo dużo, albo mało. Ksiegowa w firmie ok 50 osób bez kadr z doświadczeniem ok 20 letnim na rekę ma 2500 zł. To jak myślicie czy to mało czy dużo. Za bilansy dodatkowe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glownaksiegowa
ja zarabiam 1500 w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitny
Ile zarabia pomoc księgowej? Jedna z największych firm w Polsce. W moim mieście jest obsługa finansowo-księgowa na cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finansistka
Firma z kapitałem zagranicznym, zatrudniajaca 400 osób, dział księgowości liczy6 osób, główny księgowy pensja brutto 8500 zł, doświadczenie 10 lat w spółkach z kapitałem zagranicznym- miasto na południu Polski, powyżej 200 tys mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto 50tys
pelna ksiegowosc ,kadry,zusy 2.400 na reke bez bilansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka ksiegowej
na okresie próbnym jako asystentka księgowej dostałam 2500 brutto + 5 kwartalnych w roku. Mam roczne doświadczenie w księgowości, po studiach, Warszawa, Firma zatrudnia ok 5000 pracowników. Uważam, że to bardzo mało. Wg mnie główna księgowa powinna zarabiać min. 5000 brutto. Jesli zarabia mniej, powinna sie zastanowić dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddoorkka
Witam! W Poznaniu,asystentka w ksiegowosci,staz ponad 20 lat,angielski dobry,4200 brutto na probnym.Jesli podpisza dalsza umowe,to nadal taka pensja,bez premii.Praca za 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania134566
miasto 100 tys.- glowna ksiegowa 5.200 brutto i zamierzam zmienic prace bo uwazam ze to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skl
22000 brutto, miasto powyzej 500 tys, firma z WIG20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to o teściowej siostry
"j/w Piszcie proszę anonimowo - jaka duża firma , na ile etatu , ile netto , jaka branża , jakie miasto i czy jesteście zadowolone z tego ?" Bardzo duże konsorcjum, cały etat, 20 000, branża przemysł cieżki, miasto ok. 150 000 mieszkańców i chyba była zadowolona, bo jest pracoholiczką a w pracy spędzała (łącznie z tą zabieraną do domu) jakieś 16 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monet
Warszawa, średniej wielkości firma zagraniczna, wyższe wykształcenie, biegła znajomość angielskiego, certyfikat MF, studia podyplomowe, ACCA w trakcie - 12 tys. brutto Nadgodziny sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monet
aaaa dodam, że jako główna księgowa, a branża produkcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie księgówka
gdansk, 2500 netto za 11 godzin pracy w tygodniu, poza tym dorabiam do tego ok 1500 netto pracujac w domu. nie dziwia mnie niskie wynagrodzenia za prace ksiegowych, jest to uzaleznione od wielkosci miasta, regionu polski, bezrobocia. nie mozna pisac, ze jak ksiegowa zarabia malo, to powinna zastanowic sie dlaczego. po prostu w pewnych miejscowosciach nikt nie da jej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutenka
witam, jestem główna księgową w spółce jawnej w poznaniu. brutto 16tys, 8 lat stazu, 3 jezyki biegle, komunikacja z klientami zagranicznymi.studnia, mba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
miasto pow. 500 tys., duża firma zagraniczna, prywatna - 10500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj. Kujawsko-pomorskie
Małe miasto, firma o kapitale zagranicznym, znajomosc jezyka angielskiego, brutto 6900 i na to co trzeba robić uważam,że to grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna główna
Miasto ok. 150 tys, spółka osobowa, handel, zatrudnienie ok 50 osób, uprawnienia biegłego rewidenta. Praca tylko 8 godz, wolne soboty. Płaca netto 6100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×