Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilijka wodna

Ubrania, ktore kazda elegancka kobieta powinna miec w szafie ...

Polecane posty

wiecie po czym poznać że ktoś ma klasę? Gdy ktoś potrafi ubrać się skromnie,używa stonowanych kolorów (ciemnych),nie rzucających się w oczy. Dodatki urozmaicają ten prosty strój. To jest mój ideał, ale niestety nie zawsze tak nie potrafię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka- dlaczego sweter 100% acryl jest nieelegancki ??? serio-chce się dowiedzieć,bo mam 1 na oku własnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupiłam
akryl z domieszka wełny za hm 69zł i jest bomba , ale wiem ze 100%akrylic szybko sie kudłaci ;-) i taki dziadoski sie z kazdym kolejnym praniem robi . Co do elegancji to jeszcze dodam dobre gatunkowo buty czarne lub ciemny braz z bezem , koniecznie ze skrórki naturalnej bo ekologiczna to same wiecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio odmienił mi się styl ubierania i wszystkie ciuchy zalatujące 'sportem' wywalilam:P Teraz sie staram ubierać ponadczasowo czyli kupuje takie rzeczy które nigdy ie wychodzą z mody zawsze są odpowiednie:) delikatne dopasowane sweterki, koszule w stonowanych kolorach, jeansy, czarne spodnie.Buty które każda kobieta powinna mieć? delikatne czarne szpileczki, baleriny i czółenka.Do tego delikatna biżuteria;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ponadczasowe ciuchy to: - czarna marynarka (w delikatna kratke) - marynarka w kolorze ecru (z h&m, boska) - koszule (dopasowane modele, w krate lub inne z ciekawym wzorem) - szpilki (nude, braz, czarne) - baleriny - klasyczne dzinsy - kamizelki (czarna elegancka i dzinsowa) - masa szalikow i chust - kilka sweterkow w jednolitym kolorze (czarny, bialy, czerwony) dodam, ze nie wybieram bezplciowych ciuchow, tzn. mam kilka ale wtedy zawsze staram sie ozywic stroj bizuteria, chusta etc. poluje na wloska koszule z podwojnym kolnierzem, mam juz 2 sklepy na oku ale ceny sa mega - ok. 100 euro!!! macie jakies pomysly, gdzie ich szukac? kolejna rzecz na mojej liscie to torebka - nude lub biala, ale nie plastic-fantastic tylko w miare klasyczna (marze o mulberry....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasyczny blizniaczek
czyli sweterek z bluzeczka/koszulka w jednym kolorze ze szlachetnej tkaniny w kolorze bezowym, bialym, czarnym badz blekitnym, -elegancka olowkowa spodnica przed kolanko - spodnie a la Marlena Dietrich moga byc czarne, kremowe badz w krate - rybaczki z kantem ( nie kazda moze nosic) -porzadne okulary slonecznie-CZYSTE -SKORZANE REKAWICZKI -PORZADNY PLASZCZ -WIECZOROWA TOREBKE KOPERTOWA -sweterek a la bolerko - przynajmniej trzy uniwersalne sukienki -kapelusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie o szpilki
czy jak powicie szpilki to macie na pysli prawdziwe szpilki czy po prostu uty na obcasie? Bo w sumie szpilki to (poza jakims balem czy cos) to nie sa eleganckie tylko wulgarne... szpilki: http://static.goldenline.pl/group_logo/005/group_21765_0067ae_huge.jpg wysokie obcasy: http://filles-de-luxe.fr/wp-content/uploads/2009/06/escarpins-ecologiques-sergi.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo w sumie szpilki to (poza jakims balem czy cos) to nie sa eleganckie tylko wulgarne..." http://lula.pl/lula/1,97804,7739647,Kto_sie_uzaleznil_od_szpilek_Louboutina_.html (usunąć spoację po przekopiowaniu adresu) uwazasz ze te szpilencje są wulgarne?... jak tak to sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elegancka kobieta moim skromnym zdaniem, przede wszystkim powinna mieć świadomość gdzie i w jakich okolicznościach jak się ubrać. innymi słowy - szpilki i garsonka podczas wycieczki w góry zdecydowanie do elegancji nie należy ;) ktoś tutaj wspomniał, że wyzbywa się wszystkich sportowych ciuchów, kiedyś zrobiłam dokładnie to samo i pożałowałam, okazało się, że zupełnie nie mam w czym iść na rower... w sklepie taniebuty udało mi się jednak nadrobić głupotę z przeszłości - swoją drogą, odsyłam do nich w poszukiwaniu obuwia do biegania, znacznie tańsi są niż inne sklepy tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje bielizne livii corsetti na www.estien.pl polecila mi kolezanka, chcialam cos kupic na wieczor panienski i dla siebie cos spokojnego, kupila 2 szt amarante i bodydstocking przyszlo na nastepny dzien naprawde blyskawicznie, sprzedaja jeszcze kosmetyki maseczki to kupilam dwie, jescze nie probowalam, ale pachna ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic w glowie buu
przeplacilas za bodystocking:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie zestaw eleganckiej kobiety powinien składać się z klasycznej: -małej czarnej -beżowego trencha -pereł -cardiganu - rajstop lub pończoch ze szwem z tyłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kota77
ja w swojej szafie mam mnostwo sukienek sweterkow jednokolorowych koszukek oraz bluzek z dlugim rekawem podobno baza to podstawa:) oprocz tegobuty na lekiim korku nie nosze szpilek bo jet mi niewygodnie lepiej nizsze niz jakies za wysokie i koslawe kroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj13
dlaczego przeplaciłam ? zaplacilam 33zl u nas w tesco kosztuje 85 zł:( amaranta w hurtowni 58zł! dlugo szukałam bi=o chcialam taniej to kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytammmmmmmmmmm
a co to jest mała czarna? bo nie wiem a kilka osób o niej mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbaranska
Przede wszystkim należy zainwestować w dobre buty. To podstawa eleganckiej kobiety. Najlepiej na szpilce, czarne, klasyczne :) Druga rzecz to odpowiednia bielizna. Wiele kobiet o tym zapomina a to przecież element niezbędny do tego by czuć się dobrze i być pewną siebie :) ja uwielbiam sklep Krisline gdzie mają perfekcyjne te komplety. Zarówno na codzień jak i takie bardziej zmysłowe na wieczór. No i ostatnia rzecz, która elegancka kobieta powinna nosić z dumą... uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka myśląca
spadaj spamerko z tym kris line to tandetna bielizna w zawyżonych cenach(o ile o jakiejkolwiek polskiej bieliźnie mozna powiedzieć ,że jest dobra to kris line i tak jest najgorzszą wśród najgorszych firm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cię zainteresuje
tiny.pl/hwwpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×