Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

davidka

prezenty dla chrześniaków

Polecane posty

Wiem że dużo tych topików o prezentach już jest;) Ale chciałam zapytać czy swoim chrześniakom robicie prezenty pod choinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię. Tak kiedyś ustaliliśmy, bo potem często się coś kupuje na siłę i wszyscy mają mieszkania zawalone zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tz. Ja jestem przeciwniczką takich prezentów tylko \"inni\' nie potrafią tego zrozumieć, i robią \"niespodziankę\" w drugi dzień Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg. mnie to
nie Rozumię tylko Rozumiem. Ja robie prezenty, bo niby kiedy mam im je dawać?Zawsze na urodziny gwiazdkę i zajączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
ja różnie, przeważnie tak, jak spotykam Maksa to staram się mu coś dać (bardzo rzadko go widuję - jego rodzice są po rozwodzie i tak jakby moja rodzina stracila prawa do tego dziecka) dlatego chcę zeby kojarzyl mnie pozytywnie, a nie tylko poprzez pryzmat słów jego mamusi, choc moze prezenty to nienajlepszy sposob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoim też robie prezenty.Zresztą moje dziecko też je dostaje od swoich chrzestnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemmaa
Moi chrześniacy mają już po kilkanaście lat, więc prezentów już jako takich nie dostają. Od kilku lat przyjęło się, że chrześniaczka przyjeżdża do mnie na wakacje i wtedy kupię jej jakieś ubranie, albo kosmetyk. Natomiast chrześnica męża ma dwa latka i jej kupujemy prezenty: urodzinowy, mikołajkowo-gwiazdkowy, oraz jak jedziemy w odwiedziny to jakiś drobiazg, albo słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy w jakim sa wieku. ja mojemy chrzesniakowi (4 latka) kupilam laptopa zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy z mezem chrzesniakow w tym samym wieku - pierwsza klasa podstawowki, prezenty gwiazdkowe dostaja w granicy ok 70zl z tym ze z jego chrzesniakiem rzadko sie spotykamy i jakos nie jestesmy zzyci wiec dostaje jedynie prezent gwiazdkowy, a moja chrzesniaczka dostaje na gwiazdke urodziny (do 50zl) i dzien dziecka (ok 30zl). Kuzyn a ojciec mojej chrzesniaczki jest tez chrzestnym mojej corki i od nich mala tez dostaje prezenty na te same okazje i tez w podobnych granicach cenowych. Ostatnie okazje obskakiwalismy filmami dvd a teraz mysle o jakis ladnie wydanych basniach np andersena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście...
Moja chrześniaczka jest jednocześnie moją siostrzenicą, a z siostrą jestem bardzo związana, nawet Wigilię razem spędzamy. Zazwyczaj kupuję małej dres albo zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się kupić każdemu jakiś drobiazg. Przeważnie kupuję w jednym miejscu z niskimi cenami przez internet aby nie tracić czasu. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena - www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×