Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama kasi

wzrost i waga dwulatka

Polecane posty

Gość mama kasi

Moja córeczka to straszny niejadek,centylowo na ok 25. Jak jest ze wzrostem i wagą u waszych dwulatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunka
Witam! Mój synek ma 93cm wzrostu i waży 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunka
I nie wmuszam w niego jedzenia. Jak chce to je, jak nie to nie. I jak jest głodny to je tyle ile chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kasi
słuszny wzrost:),od początku był duży?Mozesz napisac ile cm mu przybyło od roku,jeżeli oczywiscie pamietasz .A moze jakieś mamy dziewczynek sie wypowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elunka
Kacper jak się urodził to ważył 3890 i mierzył 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kasi
moja wzrost 50 i waga 3.010-przy urodzeniu.teraz 84cm Przez ostatnie 8 m-cy urosła 10cm i zastanawiam sie czy nie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Smoczysko ma ok. 95 cm wzrostu i ok. 15 kg. Piszę około bo na kontroli byliśmy jakiś czas temu. Jada różnie, czasem robi sobie post, czasem lubi dobrze i dużo zjeść. Słodycze są mocno ograniczone ( nie jada czekolady, inne słodycze daję mu w niewielkich ilościach). Pączek nie wygląda na grubaska, nie jest też \"dzieckiem wojny\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek ma 87 cm i wazy ok 12 kg . jest drobny ale nie usiedzi ani minuty, caly czas biega.z jedzeniem nie ma problemu. chociaz jak kazdy czasami nie ma apetytu. jest zdrowy wesoly i nic mu nie brakuje. pozdrawiam Wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba w tej chwili wazy 14 kg i mierzy 95cm z pol roku temu wazyl 13 kg i mierzyl cos okolo 89-92 cm(nie jestem pewna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Moja mała ma 98 cm wzrostu i waży 15,5 kg.Jak się urodziła ważyła 4 kg i mierzyła 60 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma metr i waży 17.5 kilo :) ale ma sporych rodziców i niezły apetyt. Paramerty urodzeniowe: 4200g i 55 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek m a 3 lata i 3 miesiace i wazy 13,9kg. w wieku 2 lat wazył 11kg a z jedzeniem roznie chociaz teraz sie poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
mój mały ma teraz 15 miesięcy. 86cm. i 13kg. urodził się 3760 i 59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Nadyjka ma ok.84 cm, a wazy 11.5 kg. 2950 i 49cm przy urodzeniu. Nie moge narzekac na brak apetytu, choc ostatnio sie troche czasami buntuje. Ale buntuje sie wobec wszystkiego ( jak nigdy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma 3,5 lat i mierzy ok 102cm a waży 13 kg. I patrzac na wagę waszych pociech dwuletnich to moj bardzo mało. Jest proporcjonalnie zbudowany (ani nie za gruby, ani nie za chudy), je sporo ale jest tak bardzo ruchliwy że spala wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka tez
chłopcy są w tym wieku wyżsi od dziewczynek,wiec nie mozna porównywac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj najnizsza wage jaka mial to 2800 po porodzie mierzyl 55 cm za 3 tyg skonczy 2 latka i ma ok 85 cm i wazy ok 12,5 tylko buzke ma pulchna reszta taka srednia, bez faldek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forestera
moja dwulatka waży 15 kg i mierzy 95 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdar
witam serdecznie jestem mamą Łukasza,który skończy 2latka w lutym waży 14kg a wzrostu ma ok.99 z tym jedzeniem jest tak jak je to je czasami za 2chłopców a czasami wogóle nic nieweżmie do ust a szczególnie jak choruje to szkoda mówić a tak w nawiasie jeszcze karmie go piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba 2009
Mó synek ma 19 miesiecy i ostatnio przeszedl grype jelitową i ma teraz wage 10 kg . dodam ze jest bardzo ruchliwy. nie mam juz pomyslu jak podniesc wage ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na bilansie dwulatka miala 88cm i niecale 13 kg, ale wyglada zdrowo, jest strasznie ruchliwa a jej posilki to raczej nie nasycenei sie do oporu tylko caly czas probowanie i wybieranie z talerza to co najlepiej smakuje. Lekarka mówila ze dzieci maja roznie i nikt niczym nie ma sie przejmowac dopoki dziecko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale macie grube dzieci....ja mialam 5 lat to wazylam 15 kg !!! teraz waze 47 kg , ale zauważyłam że grube dzieci maja grube mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczka ma
19 miesięcy , wazy 10kg i ma 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jolaaaaaaaaaaaaaaaaa..Grube??bo majac po 2 latka waza 15kilo??To raczej ty bylas niedozywiona:/:/I wykaz sie odrobina taktownosci i nieobrazaj mam tych dzieci..Zreszta,gdyby cos z tymi maluchami bylo nie tak to pediatra zaalarmuje..Az dziw ze twoj pediatra nie alarmowal twojej mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jolaaaaaaaaaaaaaaaaa..Grube??bo majac po 2 latka waza 15kilo??To raczej ty bylas niedozywiona:/:/I wykaz sie odrobina taktownosci i nieobrazaj mam tych dzieci..Zreszta,gdyby cos z tymi maluchami bylo nie tak to pediatra zaalarmuje..Az dziw ze twoj pediatra nie alarmowal twojej mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defrgtyh
Mój syn ma 2,5 roku. Waży 15 kg i ma 92 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×