Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qNiuniaq

Kupię suknie ślubną Wielkopolska

Polecane posty

ja mam do sprzedania sliczna sukienke jestem z poznania jak chcesz to napisz na un_angenatii@o2.pl lub na gg 7934179....sukienka jest w bardzo dobrym stanie raz tylko z niej kozystano wyglada bardzo łądnie tozmiar 36 prosze odezwij sie jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam na sprzedaż suknie ślubną...śliczną białą, użytą tylko raz we wrześni br, jest w stanie idealnym, po czyszczeniu, fotki prześlę na maila. Przymiarka wchodzi oczywiście w rachubę...jestem ze Śremu k. Poznania. Czekam na maila nati83@o2.pl, lub pod gg, który jeżeli bedziesz zainteresowana podam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem posiadamy takową w rozmiarze 36 :) Kontakt do negocjacji i informacji 0668 172 498.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big
mam suknie do sprzedania, z lipca tego roku. Suknia z kolekcji Pronovias "Impala" ze sklepu Madonna. Cena do uzgodnienia gg 1163256 jestem z Pozniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiaczek
Mam do sprzedania suknię slubną rozmiar 36 z tegorocznek kolekcji Agory model 26-15 w lolorze białum z niewielkimi motywem kwiatowym w kolorze różu.Suknia jest 2 częściowa z trenem który jest podpinany. Do sukni dodaję dodatki: -welon -rękawiczki -halka -oryginalna torebka z motywem jak na sukni Cena nowej sukni to ponad 3200 bez dodatków, moja jest oczywiście dużo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×