Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m.p

Czy jest cos gorszego od miłosci bez wzajemnosci??

Polecane posty

Gość m.p

jak w temacie.... Ja kocham bez wzajemnosci, i jest mi z tym strasznie...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dostawa elektryczności
Straszniejsza od miłości bez wzajemności, jest jedenastoletnia miłość bez wzajemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktam jedna
miesiać po slubie, dowieziałam się ze maż nie może miec dzieci, mam 27 lat i od pary lat marze o dziecku, swoim własnym, donoszonym.... Przebij to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kazdego gorszego jest cos innego...kwestia charakteru i hierarchii wartosci... mimo to,milosc bez wzajemnosci mila nie jest...:O ale milosc,jak milosc kiedys przeminie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak oczywiście
na pewno sa większe tragedie , macie racje , ale w momencie kiedy sobie uświadamiasz , że ktoś nie kochał cie wcale , że twoja miłość nic dla nikogo nie znaczyła , to ból szarpie całym wnętrzem i odbiera zdolność oddychania :O Ja nie wiem , czy czułam kiedyś bardziej intensywnie , niż w tym właśnie momencie życia , czy moje zmysły kiedykolwiek były tak wyostrzone i tak mocno odbierały ból ... do utraty możliwości myślenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co porownywac \"tragedii\", oczywiscie milosc bez wzajemnosci to cos co naprawde potrafi niezle czlowieka zdolowac... Ale trzeba zyc dalej, cos w sercu zostaje, ale pozniej przechodzi i blaknie o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
zebyscie wiedzieli jak mi zalezy jak kocham??:( wiem ze sa gorsze rzeczy od tego, ale teraz sprawa sie sprowadza do miłosci, do tego co sprawia ból..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
m.p to on ;) on powtarza ze nie nie kocha.. ale chce sie widywac, teraz jest z innym i jego kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wolałabym
słyszeć znów te jego kłamstwa i karmić swoją duszę oszustwem - byłam szczęśliwa :O Od kiedy maski spadły i wiem wszystko , nie mogę znaleźć sobie miejsca , nie mogę uciszyć wichru w głowie, a ból codzień na nowo szarpie moje ciało :O I kocham - tak , kocham , chociaż wiem , że to nie ma żadnej przyszłości. I modlę się codziennie do Boga , by zabrał tę chorą miłość i zesłał pustkę , łatwiej byłoby mi żyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
tez tak mam ,skrzywdziła mnie, próbuje zapomnieć, ale kocham kocham szczerze, ale nic nie poradzę na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m.p
nie rozumiem , określ się jakiej płci jesteś , bo raz piszesz jako facet , a raz jako kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka
byc kochanym przez kogos bez wzajemnosci i w delikatny sposob dac mu do zrozumienia zeby dal sobie spokoj z ta miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
pisze chyba cos nie wyraźnie, ale jestem facetem 100% :):) nie wiem co sie stalo ze tak mnie odczytaliście:):) || A kocham pewna dziewczynę... ale ona kochałą ale podobno przestała.... i teraz jest z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego tak boli
Po co mi była ta miłość? Tak spokojnie żyłam. Uwierzyłam w to , że jest cos przede mną O Niepotrzebnie... Teraz boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p
Dlaczego tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez
dwa lata byłem zapewniany o tzw. miłości - skończyło się na tym że to było jakieś tam zauroczenie. osoba powtarzająca "kocham" tak do końca nie zdawała sobie sprawy z tego co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pytasz poważnie to odpowiem, że grosza jest nieprzewidziana biegunka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie była miłość
jak w "Przeminęło z wiatrem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bolało mnie też
Ale skoro wiesz ze ciebie lubila to dlaczego wczesniej nic zrobiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bolało mnie też
Dlaczego pozwalasz jej odejsc? Tak po prostu, zwyczjnie, bez powodu? Czy ona wie ze moglaby liczyc na cos z twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaaa
hm... wiem coś o tymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamma
tak jest.. Jesli bylo sie z kims w długim zwiazku a on Cie zostawił a Ty go wciaz kochasz. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony http://urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja dekompresja
Podobno najsilniejszą jest miłość bez wzajemności... Cieszyć się czy płakać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×