Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiateczna szczesciara

Jak robicie pierogi z kapusta i grzybami ???

Polecane posty

Gość swiateczna szczesciara

nigdy w zyciu ich nie robilam :( prosze o dokladny przepis na ciasto = jakie proporcje, skladniki oraz jak zrobic farsz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
Przepis na ciasto jst w każdej ks kucharskiej, ale jak zrobić nzprawdę dobry farsz. Oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem ciekawa
Nikt nam nie pomoże? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczna szczesciara
no ale ksiazki nie posiadam a poza tym wole jak ktos poda przepis od siebie, sprawdzony...co do farszu, mam nadzieje, ze ktos dokladnie opisze jak go robi, zdradzi tajemnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
ciasto na pierogi : mąka , woda gorąca masło proporcje : ok. kilogram mąki , ze dwie szklanki wody i duża łyżka masła można dodać jedno jajko ale nie koniecznie mąka na stolnice i po troszku wody z masłem i wyrabiać wyrabiać ciasto ma być po przekrojeniu gładkie bez żadnych grudek konststencja ciasta - takie jak na makaron lub ew. kruche ciasto Farsz: kapusta kiszona , grzyby suszone , cebula , masło lub inny tłuszcz byle nie olej i nie oliwka i mały śledź typu matias kapustę ugotować jeżeli jest zbyt kwaśna to przed gotowaniem wypłukać grzyby namoczyć po jakiejś godzinie ugotować , cebulkę zeszklić na tłuszczu przekrecić przez maszynke kapustę grzyby cebulkę i śledzika ( bez obaw nie czuc go wcale a dodaje super smaczku tylko nie może byc duży) posolić popieprzyć można dodać szczyptę cukru aby "złamać" smaczek nie dawać zadnej wegety ani innych rzeczy z konserwantem 1 kg kapusty ok, 10 dkg grzybów jedna cebulka ciasto na pierożki ja rozwałkowuje cienko na ok. 2 milimerty ale mozna troszke grubiej to przepis mojej baci sprawdzone i bardzo dobre SmAcznego i Wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podam Ci dokładny przepis z proporcjami z Kuchni polskiej bo normalnie zawsze robię na oko i więcej niż jest w przepisie ciasto: 35 dag mąki pszennej 1 jajo, sól, ok 1/8 l wody Nadzienie: 1kg kapusty kwaszonej, 1-2 dag grzybów suszonych, 4 dag tłuszczu (ok 2 łyżki masła), 5 dag cebuli, sól , pieprz Mąkę przesiać na stolnicę, wbić jajko, dodac sól wodę ale nie odrazu całą tylko powoli i zagnieść wolne tznaczy niezbyt ścisłe ciasto. jak będzie ci się wydawać za ścisłe to doda jescze troszkę wody i dobrze wyrób. podzielić na części i przykryć czymś zeby nie obesłchło. Dobrze jest najpier zacząć od nadzienia a jak będzie gotowe i ostudzone to dopiero zrób ciasto. Kapustę kroję na drobniejsze kawałki jeśli jest za długa i podsmażam chwilę na maśle na którym wczęśniej zeszkliłam cebulkę, potem dolewam wody i dusze aż do miękkości. nie da sie określi dokładnego czasu poprostu trzeba ja spróbować czy nie skrzypi w zębach. Grzywy zalewam wodą i tez gotuję do miękkości i tu znów trzeba spróbować czy miękkie. Z reguły farsz mieli sie maszynką o grubych oczkach kapustę razem z grzybami ale ja ja siekam poprostu na małe kawałki bo lubię większe kawałki w pierogu. solę i pieprzę nadzienie do smaku. ciasto rozwałkowuję i wykrawam szklanką krążki nakładam łyżeczką farsz( trzeba utrafić żeby nie nawalić za dużo bo przy zlepianiu będzi ci wychodził bokiem) i zlepiam. wrzucam potem partiami na osolony wrzątek i gotuję cjhwilę po wypłynięciu. Poczym zbieram łyżką cedzakową na pólmisek. Można podawać polane roztopionym masłem ale najlepsze są odsmażane na oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię podobnie,ale bez śledzika-a cebulkę podsmazam na oleju lnianym[fajnie pachnie]-i dodaję łyżkę tartej bułki-latwiej lepić pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczna szczesciara
dziekuje Wam za przepisy :) postaram sie w te swieta zeby wyszly, nigdy nie robilam, zawsze kupowalam :( jednak co ciasta na pierogi to proporcje sa dla ilu osob lub na jaka ilosc pierogow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
wychodzi z tego ok. 150 pierogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczna szczesciara
ileeeeeeeeeeeeeeeeeee ???????????? serio czy zartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
acha :) farsz można zrobic dzień wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
poważnie :) mozna je zamrozić a potem po nowym roku przypomnieć sobie smak świąt jeżeli robisz dla dwuch osób to zmniejsz proporcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
sorrrrrrrrryyyyyyy miało być dla dwóch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczna szczesciara
robie dla 3 osob a nie dla calej armii, dlatego wystraszylam sie jak napisalas 150 sztuk ;) bede musiala zmniejszyc proporcje, o matko oby wyszly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj wcześniej z połowy moich proporcji i zobaczysz jak wyjdą i ile ich będzie wtedy będziesz miała oglad ja też zawsze robię więcej np 70-100 szt dlatego nie wiem jaka ilośc wyjdzie ściśle według przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
a z tym farszem można jeszcze zrobic naleśniczki więc nawet jeżeli jest do więcej to nic nie szkodzi sam farsz tez można mrozić długo sie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje kapuste kiszona z www.slonecznepole.com.pl i pierogi robie według przepisu mojej babci :) grzyby musza byc koniecznie zebrane wlasnorecznie :) takie sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze mówiąc wolę z peiczarkami. Jesli nie mam czasu zrobic sama farszu to kupuje gotowy w www.lomania.pl . naprawde wychodza przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj robiłam postne pierogi z kapustą i grzybami, kupiłam gotową kapustkę z ogródka dziadunia, zrobiłam tylko farsz i obiad gotowy , jeszcze na jutro zostało :) Farsz bardzo fajny bez konserwantów wszytko naturalne, nie wiedziałam że można kupić takie coś gotowe, teściowa zna jakieś nowości kulinarne i mi właśnie poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu małe dzieci więc u mnie pierogi na wigilię będą tylko z kapustą gotowaną na koncentracie grzybowym od Krakusa. Doda on fajny smak i aromat, a dzieci bez problemu będą mogły zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa! WYPERDIDALAJ kuurvvro reklamowa zafajdana ze spamem góownusa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do farszu polecam pieczarkowy farsz domowy Ole, to bardzo wygodna i smaczna opcja, a pozwala zaoszczędzić dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×