Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa mamusia

Jakie pieluchy jednorazowe polecacie?

Polecane posty

Gość Nowa mamusia

Witam. Dotychczas używam Pampersów, wychodzi około 52 grosze za sztukę. Jestem z nich bardzo zadowolona, tylko troszkę drogie. Są jakieś tańsze pieluszki, ale podobnej jakości? Wykluczam tylko Huggiesy, bo próbowałam ale strasznie uczulają mojego synka :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
ja teraz kupuje bella happy-jak dla nas rewelacyjne dobrze chłona i sa wieksze od pampersow a moj synek ma rube udka wiec ma luzniej za 32 szt -waga 5-9kg płace w kauflandzie 17zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w Hipernowej pieluszki Euro Shoper coć tam po czesku było napisane Były niezłe17 zł za paczke 32 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również chwalę sobie happy. Pampersy odpadały ze względu na grube uda córki, podobnie jak eliski;) mocno chłoną. Dużo ludzi ma złe zdanie o belii happy, jednak jak dla mnie rewalacja. Korzystam już je 16 miesięcy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabela
A ja polecam pieluszki z Rossmana. Około 30zł za dużą paczkę,taniej niż Bella, uwazam że są super. Najgorsze jakie miałam to Huggisy :( Ale bella też jest ok, ale wolę ROSSMAN-a. :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam Rossmanek (tych fioletowych, bo mają jeszcze żółte ale to cerata), jak dla nas super. Bella Happy też ok. Kupuję jedne na przemian z drugimi w zależności od tego na które akurat jest promocja. U nas Pampersy się nie sprawdzają zupełnie, małej tna nóżki twrde zapięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
kroma wiesz kto narzeka na belle?-ci ktorzy zmieniaja pieluchy 2-3razy na dobe ja synkowi zmieniam co ok 3 h chyba ze jest kupa to natychmiast-a moj cwaniaczek zawsze robi kupsko do suchutkiej pieluchy natomiast noc przesypia czasem cała i pieluszka jest "napompowana"ale nie przemoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my co prawda juz pieluszek nie uzywamy, ale kupowalam najczesciej pieluchy z Biedronki \"dada\" sa bardzo chlonne i wygodne. Bella Happy nie znosilam, mimo ze zmienialam co 3 godziny. Czasem kupowalam huggies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam huggiesow bo mialy z tylu gumke sciagajaca, (nic goranie uciekło) ale od kiedy pampers zaczal robic pieluszki z elastycznymi bokami to na nie przeszlam. Kupujac w promocjach mozna trafic na calkiem przyzwoite ceny. Jakis czas temu kupilam w kauflandzie duza paczke 78 szt 4 za 40zł. Obserwuje promocje i kupuje wtedyy wieksze ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliska, niekoniecznie narzekają na bellę ci, którzy rzadko zmieniają pieluszki.Na przykład moją córeczkę one uczulają, tak samo jak i huggiesy :(, dlatego używamy pampersów. aha, przewijam ją też co ok. 2-3 h, lub częściej, w zależności od zawartości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam orginalne pieluszki pampers bo i tak cenowo wychodza tak jak te tanie-nie raz juz to liczyłam...a dziecko nie ma odparzeń. Jesli chodzi o tansze pieluszki to sa one dobre jak chcesz przyzwyczaic dziecko do siadania na nnocnik. Bo w nich czuc wilgoc jak dziecko sie zmoczu. W pampersach dziecko ma pełny konfort wiec ani nie mysli zeby wyprózniać sie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co moje dziecko czasami nawet i 6 H chodziło w happy :p, a mimo to jestem z nich bardzo zadowolona. Nie zawiodły mnie nigdy, są chłonne, córka nigdy nie miała odparzonej pupy. Pampersów nie mogłam uzywać, bo cisnęły córę w udach i miała odduszone ze względów na schabiki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa mamusia
Bardzo dziękuję za cenne informacje. Te pieluchy Belli są dosyć drogie (cena porównywalna do Pampersa) więc raczej się nie skuszę. Ja kupuję Pampersy 4-9kg 90 szt. za niecałe 47 zł. A ile jest sztuk w tych Rossmanowskich za 30 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ile w Rossmanie? Ja używam (a raczej moja córcia) rozmiar 7-18kg, Pampers 76 szt 49.90, huggies 76szt lub 70szt po 39.90 lub doda 32szt 18.90. Dla tego rozmiaru najtańsze są huggies-53gr lub57gr potem doda -59gra na końcu pampers- 66gr. W championie patrzyłam na cenę bella huppy (bo znajomi stasznie zachwalają ze tanio) za 56szt 40 zł, -71gr az nie chce mi się wierzyć, że tak drogo, chyba że coś pokręciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywam rossmanowych bordowych i bardzo je sobie chwale. Jeszcze lepsze byly CIEN z lidla, ale drozsze juz. Kiedys uzywalam dada biedronkowe, ale zeszly na jakosci po zmianie szaty grsaficznej no i zdrozaly bo nie ma juz duzych opakowac...a szkoda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pileuszki w Rossmanie rozmiar 3 (4-9 kg) małe opakowanie 35 szt., duże 68 szt. rozmiar 4 (7-18 kg) małe op. 31 szt., duże 56 szt. cena za duże bez promocji 31,99 w promocji 28,99, małe 17,99 w promocji 15,99. Promocje są dość często raz na duże, raz na małe opakowanie. Zwróćcie tylko uwagę aby opakowanie było fioletowe a nie żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy w rossmanie sa dobre ja kupowałam happy ale mój mały juz na nocnik robi od niedawna i mam z głowy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w hagisah robisły mi sie glyty takie tzn w kluchy sie zamieniały siki tak samo w dada nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cień z Lidla - rozmiar midi chyba 8-16 kg 14 szt na 6,90 czyli 50 gr za sztukę - jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dady-dobre w malych rozmiarach (te powyzej 7 kg u nas sie nie sprawdzily) Bonbini-z Plusa-troche za grube i jakies waskie, synek sie pzresikiwal(a przewijam w dzien co 2-3 godz), choc rozmiar mini moze byc Bambino z Kauflandu-jak wyzej Pampersy-zawsze sie sprawdzaly Happy-jak wyzej huggiesów nie sprawdzalam i tych z rossmana tez nie (mam za daleko do tego sklepu) podsumowujac, jesli chodzi o najmniejsze rozmiary, to sprawdzaly sie nawet te tansze pieluszki, ale odkad zaczelismy uzywac pieluszek od 7 kg zadowolona jestem tylko z pampersów i happy.Chyba ze polecacie jeszcze jakies inne? Pampersy dosc drogo wychodza jesli nie trafi sie na promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam delikatnego chysia i na produktach typu \"biedronka\" lub jedynka sprawdzam zawsze kto wyprodukował. Efektem tego wiem, że pieluszki z Tesco, biedronki (dada i te drugie) i championa produkuje jedna i ta sama firma - czeski Ontex. To są pieluszki które nie odparzają małego - bo nawet rossmany czasem go odparzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huggisy odpadaja bo uczulaja,Bella super i teraz kupuje z Lidla ale niemieckiego wiec nie wiem czy w Polsce tez takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluchy produkowane dla tesco
są dobre. Ale nie pamietam ile kosztują. Tak tanio to nie wychodziły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Wam powiem że
kupiłam fioletowe z Rossmana i nie umywają się do Pampersa. Jakieś mniejsze w ogóle i grubsze. Z tych co wymieniliście Pampers chyba najtańszy i najlepszy moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamuska
jesoooo, jakie to cholerstwo drogie było. Teraz kupuję pampersy za 36 zł paka 78 sztuk, czyli po 0,46 zł sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja najczesciej robie zakupy
Uzywam pieluch ze Schleckera - Babysmile. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×