Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaa....

Jakie ćwiczenia szybko spalają tkankę tłuszczową????Pomóżcie.....

Polecane posty

Gość asiunia - pomocy
stosuje diete na sniadanie jem albo platki fitnes albo jogurt albo nic na obiad jem jogurt albbo wafle ryzowe albo brokuly a kolacji niejem pije tylko soki owocowe niepije gazowanych ani niejem slodyczy zadnych pieczyw zadnych mies itp nic oprucz tego co napisalam oczywiscncie cwicze i pije herbate wspomagajaca odchudzanie co moge jeszcze zrobic oprucz tego masz jakies dobre cwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia - pomocy
jeszce chcialam dodac ze mam 159 cm wzrostu i waze 52 kg a wazylam 54 kg jakis tydzien temu bo juz tydzien jestem na diecie po wyzej napisanej i oczywiscie zajadam owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia - pomocy
jescze chcialam dodac ze mam 159cm wzrostu waze 52kg wazylam tydzien temu 54 kg bo juz tydzien jestem na diecie powyzej napisanej i oczywiscie od czasu do czasu zajadam owoce zn co dzien jakis owoc jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia - pomocy
odpiszci wkoncu czekam 2 dzien:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc przypadkowy
proponuje wam wszystkim diete kopenhaska i gimnastyke rozciągajacą do spokojnej relaksujacej muzyki.ta dieta trwa 13dni a mozna schudnąc nawet do 20kg.Ja w kazdym razie napewno spróbuje,zyczcie mi powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj;) Niestety w trakcie "wysyłania" wiadomości usunęło mi cały dłuuuuuuuuuugi i umoralniający tekst;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska83
droga asiu-pomocy nie dawaj takich glupich rad chcesz wpasc w anemie prosze bardzo ale nie zabieraj ze soba innych lepiej pogrzeb w necie i poczytaj o odpowiednich dietach bo ty chyba nie wiesz co robisz zaczniesz jesc normalnie i tak przytyjesz wiem cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuska
hej dziewczynki.widze ze wszyskie mamy jeden cel-schudnac...niektore kiolka kg a inne troche wiecej:)ja rownie z chailabym sie podzielic moimi doswiadczeniami w odchudzaniu bo sama musze roche o sobie zadbac..jestem w klasie maturalnej i zacelam duzo sie uczyc,ciagle jestm glodna,i naturalnie zdazylam juz pczytyc:) w dodatku mam chlopaka ktory kocha mnie taka jaka jestem teraz.kraglu brzuch.obfity biuts itd,ale ja soie zle czuje..dlatego postanowilam stanac do walki.Moj cel to 8 kg:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johanaka
Dziewczyny tak sie przygladam tu ostatnio, powiem szczerze ze od kilku miesiecy probuje calkiem zmienic swoje nawyki zywieniowe. Dieta wysokobialkowa z niska podaza weglowodanow razem wszystko 1200 kcl na dobe powoduje potworne zatwardzenie trwajace 6 dni.Siemie lniane swierzo mielone nie dziala zawsze tylko w polaczeniu z 2 kubkami aktiwia .Efekt odchudzania 3,5 kilo w dwa miesiace i 3 dni.Uwazam ze cos nie tak rok temu nie patrzylam co jem i w 2 miesiace schudlam 6 kilo fakt ze to szybko odrobilam ale tylko dlatego ze rzucalam palenie i jadlam jak smok a teraz przecez nie rzucam palenia. I na dodatek teraz cwicze prawie codziennie przed rokiem 13 razy w miesiacu to byl moj glowny ruch.Problem polega jak zgubic kilogramy z 10 lat z przed ciazy.Ja wiem mowia nam ze jak jestesmy w ciazy nie musimy duzo jesc.TYLKO CO ZROBIC JESLI DOSTARCZASZ ODPOWIEDNIA ILOSC BIALKA I INNYCH SKLADNIKOW A NIEWIADOMO PO CO musisz jesc weglowodany i cukry.Dodam ze jestem osoba ktora nie ciagnie do slodyczy jak by ich nie bylo to nie robi roznicy.Czy ja abym byla chuda musze jesc jak anorektyczka, niestety do takiego wniosku dochodze.A nienawidze tluszczu na moich biodrach ,wszedzie jestem chuda tylko nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merlon
Niestety nie mogę w niczym pomóc, a chciałabym i to bardzo. Mam 16 lat i już od dawna marzę, aby zostać dietetyczką. Wzięło to się chyba z tego, że sama mam jakieś kompleksy. Jestem osobą szczupło-normalną, ale tak naprawdę to tylko pozory. Wystarczy, że ubiorę rzeczy, które podkreślają moje szczupłe miejsca, a zakrywają to co ma większe rozmiary i już wszyscy myślą, że chuda jestem, ale rzeczywistość jest inna, a widać to, gdy się rozbiorę. Moim głównym problemem jest tłuszcz w okolicach bioder i ud, masakra jedna, reszta okolic mego ciała jest w porządku, ale te uda, są nieproporcjonalne do całości. Może znacie jakieś skuteczne ćwiczenia na uda, pośladki i biodra? Byłabym bardzo wdzięczna ;D Powinnam jeszcze dodać, że mam > 65kg i 170 cm wzrostu, moje uda szpecą ROZSTĘPY, a jakie ćwiczenia, aby ich się pozbyć? pewnie nie ma takich, które przynosiłyby jakiś rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaa
mmmm....jak te cwiczenia wgladaja ??trzeba mi takie zeby spalic Tłuszcz a nie rozbuwowywac moje miesnie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wzróżka
posłuchaj smuutna... bardzo ładnie schudłaś i to wtak krótkim czasie, nie załamuj sie, poniewaz lepiej jest schudnać systematycznie powoli i ta wage potem utrzymac niz schudnac duzo i potem przytyć jeszcze więcej... ja równiez jestem zwolenniczka szybkich efektów bo wlasnie skonczyłam diete kapusciana na ktorej przez tydzien zleciałam 6, 7 kg ale teraz musze sie na prawde ostro pilnowac zeby nie wrocic do mpoprzedniej wagi... poki co waze 76kg przy wzroscie 168 i moj cel to tak w granicach 55-60 kg mam nadzieje ze mi sie uda i za ciebie słonce tez trzymam kciuki bo wierze ze ci sie uda ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra wzróżka
a powiedz mi co ty tobilaś ze przez niecaly miesiac schidlac 20kg? bo nie zabardzo sobie wyuobrazam schudna ć tyle w tym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w pierwszej kolejności bieganie. Zdecydowanie jest to najlepszy i najbardziej efektywny sport. Nie dość, że buduje formę, to jeszcze fenomenalnie spala się tłuszczyk. Ostatnio zbyt ciepło nie jest, ale można się zaopatrzyć w specjalną odzież do biegania, a dużo takich ciuszków jest w sklepach internetowych (np. tanisport.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jak sobie do dzisiejszego dnia poradziła pani: smutnaa.... Jsśli tu jeszcze zagląda niech napisze lub na mono13@orange.pl Pozdrawiam wszystkich grubasów ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanskie rekodzielo
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... sklep marokanski marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lie detector
ha ha !!!!!!!ludzie kogo wy chcecie oszukac? przeciez to walek w zywe oczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000000
jesc białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chce się spalić tkankę tłuszczowa, to na pewno warto poddać się treningowi na platformie wibracyjnej, przynajmniej ja tak sądzę. Chodzę do salonu urody, w którym jaja taką właśnie platformie i szczerze powiem, ze jeżeli przestrzega się wszystkich zaleceń, to taki trening dość szybko daje dobre efekty. Jestem z Krakowa, jakby ktoś chciał, to mogę dać namiary na to miejsce - jakoś mam do nich zaufanie, tym bardziej, ze ani razu się na nich nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piłoszowa
piłoszowa Witajcie Drogie Panie Piszę, ponieważ jak wiele kobietek zmagam się ze swoją figurką Teraz jest to dla mnie o tyle ważne, że pod koniec lipca biorę ślub. Jeśli chodzi o dietę to jestem na Dukanie (jestem świadoma wad i zalet, ale dieta skutkuje, więc nie mam zamiaru jej ani zmieniać, ani modyfikować) Obecnie przy 168cm wzrostu ważę (o zgrozo!) 69 kg, marzy mi się do końca kwietnia osiągnięcie wagi 60 kg (przy mojej grubokościstej, mocnej budowie będzie ok ) Mam pytanie odnośnie treningu. Jestem niby typem gruszki - mam bardzo szerokie biodra i grube uda, przy jednocześnie bardzo szczupłych łydkach, szczupłej talii,średnim biuście (póki co, bo jak schudnę znów będzie mały ) wąskich barkach, ale... okropnie grubych rękach.... No i tu mam właśnie jest mój problem... Najszybciej chudnę z okolic brzucha, najgorzej właśnie ze wspomnianych ramion... Suknia ślubna dół skutecznie ukryje, ale co z górnymi partiami ciała... W swoich treningach (dawno temu) stawiałam głównie na aeroby... Był czas, że chodziłam na siłownie i polubiłam to bardzo, ale efekt był taki, że ręce jeszcze mi się powiększyły... Może mi ktoś doradzić jak powinnam ćwiczyć , żeby osiągnąć zamierzony efekt? Bardzo proszę o pomoc :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając posty widzę że wiele z was boryka się z większą lub mniejszą tkanką tłuszczową na brzuchu. U mnie nie jest tak źle, ale chciałabym trochę jej spalić i uformować brzuch żeby był w rzeczywistości płaski jak deska, ale nie chce znów wyglądać jak fitnesska z mięśniami na wierzchu. Jak to robią modelik że osiągają taki efekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze i temat i jego tworczyni zamarli a szkoda bo bym fajna rade dala jak mi polecono i jakos kg leca co do cwiczen nic nie zastapi plywania i biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iss.
smutna nie poddawaj się !!!! Nie warto. Zobacz ile już osiągnęłaś 10 kg to dużo !!! Ja też zaczynam się odważać. : Teraz:79 kg-170 cm Chcę osiągnąć: 58,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×