Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaa....

Jakie ćwiczenia szybko spalają tkankę tłuszczową????Pomóżcie.....

Polecane posty

Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.....mam do sprzedania pas odchudzający Tiens.....wystawiłam go na aukcji Allegro. Kiedyś go używałam, obecnie już go nie potrzebuję. Na aukcjach nadal kosztuje ponad 300 zł. Sprzedam za 180 zł. z przesyłką. Można do mnie napisać aganiok41 @wp.pl lub tel .517807520 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbik
Witaj Smutna... Ja też miałem kryzys....jak zresztą wszyscy,ale jest taki moment w odchudzaniu chyba nazywają jego krytyczny..... ja już to przeszedłem to jest własnie ten moment gdzie stosujesz diete i nie chudniesz....więc przetrzymaj to i będzie dobrze :)a i nie stosuje żadnych ćwiczen tylko dieta...bo na ćwiczenia brak czasu...od czerwca schudłem 25kg więc nie jest źle... i też się nie katuje:)Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkka
Dla mnie TMT można sie uchetać , koszulka mokra.Plus zielona kawa max- wga spada bankowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Total Muscle Training. Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze ćwiczenia to po prostu takie gdzie angażują się całe ciało i o co mi tutaj chodzi pewnie już wiecie - pływanie. Jest to bardzo dobry sposób właśnie na to, żeby szybko spalić zbędny tłuszcz i nabrać bardzo dobrej formy a także zgrabnej sylwetki Nie wiesz gdzie jak kupić taniej?[url=http://zakupowo.bloog.pl/]http://zakupowo.bloog.pl/ Wejdź na mój blog! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikamat
Jak dla mnie siłownia pod okiem fachowego trenera, i na pewno systematyczność w działaniu - u mnie się sprawdza plus dodaje do swojej diety zieloną kawę max - waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ćwiczenia na zajęciach TMT -- bardzo intensywnie mega spalanie tkanki tłuszczowej i sauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to bieganie i regularne ćwiczenia zero slodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze na tkankę tłuszczową są ćwiczenia aerobowe, czyli długie i jednostajne, szczególnie bieganie, jazda na rowerze, czy pływanie - warto też spróbować ćwiczeń na orbitreku. http://zdrowe-odzywianie-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bieganie albo spinnning zimą najlepsze plus ja się jeszcze wspomagam Novoslimemi łatwiej spalam dużo łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Novoslim jest super mi koleżanka z pracy go poleciła bo normalnie w zyciu bym nie kupiła suplementu na odchudzanie a tu się okazało takie skuteczne cudenko kto by pomyslał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinie są różne właśnie ale to jak ze wszystkim, natomiast ja też byłam zadowlona z novoslimu i dużo łatwiej na nim zrzuciłam balascik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można wykonywać przeróżne ćwiczenia i można również mieć zerowy wynik i efekt... chodzi o to że każda osoba ma indywidualne potrzeby, ciało indywidualny metabolizm itp. Nie można założyć że ktoś kto ma np chory kręgosłup będzie robił ćwiczenia na kręgosłup bo jakaś Pani mu kazała... najlepiej skonsultuj się z kimś. Dobre porady tego typu maja na Lion Fitness, tu masz stronkę http://lionfitness.pl/. owszem trzeba coś zapłacić, ale lepiej wykupić sobie u nich pakiet i mieć dobrana dietę i ćwiczenie tylko pod Ciebie niż potem chodzić po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piedolcieSIĘ
Ludzie co wy piedolicie?! CHemią nie spalicie tłuszczu. Tylko ćwiczenia! Ruch! Wystarczy dobry plan treningowy i do przodu. Spamerom dziekujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje sposoby na odchudzanie.Jedni wolą drakońskie diety,inni wolą brać tabletki.Ja należę do tych drugich wybrałam Foreverslim i jestem zadowolona z z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiele na temat odchudzania dowiedziałam się podczas wczasow odchudzających, na których bylam dzieki www.nawzgorzu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarówno ćwiczenia jak i dieta powinny być dopasowane do danego organizmu, najważniejsze żeby sobie nie szkodzić. ja kupilam pakiet odchudzania online na http://lionfitness.pl/ - indywidualne menu a takze zestaw treningowy:) super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziała co wiedziała i rzuciła linkiem.. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich, jest to dosyć wolny proces i bardziej zależny od diety niż od ćwiczeń. Ja jestem instruktorką na siłowni, kurs skończyłam w http://www.profi-fitness.com.pl/ więc masz informacje od osoby kompetentnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe. Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie. Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam czasu na cwiczenia jedynie długie spacery i Novoslim i też schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×