Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana 73

Dyskryminacja

Polecane posty

Gość kolaboracja z hitlerem
Lizac gore a kopac dol, wszystko jest smeszne tylko jak niedotyczy szwedow , a z polakami to sie tylko chetnie zadaja jak to sa polscy biznezmeni z drogimi autami na polskich rejestracjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedzki tygrys
sa wyjatki ale to sa ci co maja np. adpotowane dzieci i odczuli bojkott i przesladowanie na wlasnej skoze , a tak to jest czesto podle lokciarstwo i wyzywanie sie ale to tylko jak sa w grupie bo jak sami to grzecni jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochodna funkcji itd.
ta wiekszosc szwedziokow to bezwzgledne podle typy,podam przyklad: chodzil taki jeden baran zemna na matematyke jak oddawali sprawdzian to sie przesiadal zeby niepokazac co dostal a pozniej wracal z powrotem zeby sie popytac, a co do niekturych szwedzkich nauczycieli to chca jak najszybciej utopic i pozbyc sie obcokrajowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba macie za duzo kompleksow i za duzo sobie wyobrazacie, zawsze najlatwiej sie wyzywac na obcych, z tym ze tym razem to wy jestescie obcymi w kraju szwedow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psykowariaci
powiem tylko wiekszosc szwedziokow to chytre podle zakapiury ktozy za darmo przenosza swoje problemy na innych zamiast isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simka77
Mieszkam od kilku lat w Holandii i tez jestem dyskryminowana. Pozdrawiam Was wszystkich moi drodzy rodacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes7s9
Ja takze nie mam pozytwwnych doswiadczen ze szwedami. Mieszkam w Szczecinie i raz wynajelam pokoj jednemu szwedowi, zdemolowal mi doszczetnie cale mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxmen
Ja mieszkam w Szecji od prawie 14 lat. Z zawodu jestem mechanikem samochodowym. Wyjechalem z polski w wieku lat 12, mam jezyk szwedzki dobrze opanowany. Z dyskryminacja spotykalem sie codziennnie ale po zmiany nazwiska nie odczuwam tege w takim samym stopniu. Pozdrawiam wszystkich dyskryminowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazman
ja do szwecji jezdze pare razy w roku na kilka miesiecy ale nigdy jeszcze nie poczulem zadnej dyskryminacji moi szefowie sa ok i traktoja mnie na rowni, jadam z nimi, pije opowiadamy sobie dowcipy, i ogolnie jestem zadowolony, zalezy tez nakogo sie trafi, pozdrawiam was wszystkich trzymajcie sie!!!!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja0001
Mieszkam w szwcji od prawie 20 lat i wedlug mnie Szwecja jest krajem ogromnie zacofanym i Z przyjemnoscia dodam, ze zycie w Polsce jest lepsze. Jestemsmy lepiej wykrztalceni, mamy ladniejsze zeby, lepsze zdrowie, pachniemy ladniej i jezdzimy lepszymi samochodami. Szewcja z wielkiej potegi gospodarczej stala sie niestety karajem zacofanym. I DLATEGO NAS NIENAWIDZA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam od 2 lat w Islandii. Nigdy nie spotkalam sie tu ze zlym traktowaniem Polakow. Islandczycy bardzo nas cenia. Jestesmy uwazani za pracowitych i solidnych. Nie wiem tylko jak dlugo tak bedzie bo coraz wiecej nas tu jest odkad Islandia otworzyla dla nas granice w zeszlym roku. Jak przylecialam tu do pracy w moim zakladzie pracy byl jeszcze tylko jeden Polak a teraz jest nas 14... W stolicy sa juz przypadki bezrobotnych Polakow zebrajacych na ulicach. Coraz czesciej slychac o kradziezach i widac pijane grupki Polakow, ktorzy (o dziwo) raz widzialam - krzyczeli :we are from Poland... przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labonneetoile
Nigdy nie bylam w jakis oburzajacy sposob dyskryminowana, ale wiele osob we Francji dalo mi odczuc, ze jestem TYLKO Polka, wiec powinnam sie cieszyc z tego co mi oferuja(w przypadku pracy). Nie udalo mi sie zaprzyjaznic z zadna Francuzka, z Francuzami owszem. Kiedy wyszlam za maz za Francuza, sytuacja sie diametralnie zmienila, ludzie zupelnie inaczej sie do mnie odnosza. To tak jakby moja wartoscia byl moj maz i nic wiecej. Bardzo sie rozczarowalam ludzmi w tym kraju, ale ogolnie zyje mi sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana 73
A ja mialam w planach wyjazd na stale do Fancji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexander77
Ja pracuje w Szwcji od 5 lat. zyje sie tu nedznie. Dwskryminacji tak bardzo nie odczulem. Powodem tego moze byc moj "szwedzki wyglad" (mam niebieskie oczy i w ogole bardzo jasna karnacje), ale moj przyjaciel z ktorym razem wyemigrowalem ma straszne problemy z powodu pary ciemnych oczu, i mowil mi ze czesto dostaje nawet anonimowe listy i w nich jest nazywany czarnym itd. Wiem ze niedzwno kupil sobie dom na uboczy i ze juz pare razy ktos mu napisal na scianach domu "precz z czarnuchami" mimo ze nie jest jakims murzynem tylko nie wyglada jak szwed, a doteko trakazuja mu dzieci w szkole. Mowil mi ze sa bite i naprzyklad u dentysty szkolnego nie dostaja znieczulenia, albo sa kopane przes inne dzieci. Ale ja tego nigdzy nie doswiadczylem mi jest tu ok. Placa nedzna ale spokoj. pazdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-tak
Wlasnie to co najbardziej mnie irytuje jet fakt ze oni przesladuja nasze dzieci. Moja Alicja jest tutaj urodzona kontaktu z Polska nie mamy bo cala rodzina mieszka poza granicami kraju i itak nie daja jej spokoju. Zasypuja alicje pytaniami o Polsce i biedzie gospodarczej, jak rowniez pytaja szyderczo dlaczego nie mieszka w Polsce. I najgorsze jet to ze tu jest coraz ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alga20
To po ***ja tam mieszkacie jak wa zle??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka swoich dzieci .....
gdyby ktos podczas wizyty u dentysty nie dal znieczulenia moim dzieciom lub cokolwiek innego kurwa mac demolka telewizja sad i wszystko inne.... o boze jak ktos moze na cos takiego pozwolic swoim dzieciom obojetnie w jakim kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobze powiedziane
dobze powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie w uk jest inaczej ja nie moglabym sie patrzec na krzywde dziecka!!!!!anglia to naprawde zbiorowisko roznych narodowosci i czasami ciezko to zaakceptowac, ale o takiej paranoi nie slyszalam!!!! choc angole kochaja swoj kraj to sa tolerancyjni co jak co ale polacy tylu kolorow zniescby niemogli we wlasnym kraju.zadyma morowana!!!czasami mam wrazenie ze oni lubia czarnych i ciapatych bo sa wiekszymi leniami od nich!!!ale taka u nich widocznie mentalnosc narodowa.mam mlodego anglika w pracy jest ok. ostatnio powiedzial ze polacy to przynajmniej pracuja a nie tylko biora zasilki(razem dziennie pracujemy po 10 godz.)nie raz nam pomogl a jesli angol wstawi sie za toba i powie innemu ze jestes ok to jestes w stanie zdzialac duzo.pozatym widzi na codzien jak pracujemy i ze nie jestesmy leniuszkami co przyjechali po kase!!!!! czasami tylko nam zazdroszcza bo mamy lepiej od nich-niestety nauka oszczedzania od malego nie poszla w las-kiedy to oni zyja z tygodnia na tydzien.ale ogolnie sa zjadliwi mozna zyc w symbiozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matki swoich dzieci...
My na to nie pozwalamy. My tu nie mamy praw obywatelskich. Kiedys poszlam na policje i chcialam zglosic dyskryminacje ( zostalam pobita przez nauczyciela jezyka szwedzkiego)i NIC!!!!! Nikt nie chcial przyjac zgloszenia. Mimo ze tu mieszkam 12 lat ( wyjechalam w wieku 15 lat i tu skonczylam studia) nikt na posterunku policji nie mogl zrozumiec mojej szwedczyzny. Kazali mi pierdalac!!! A telewizja - to samo! Tak tu jest! Oni nas nie widza i nie slysza. Jak do nich mowisz to oni udaja ze ciebie tam nie ma! Ja wiem ze dla Was jest to ciezkie to pojecia ale takie jest zycie w szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypiga
Ja tu mieszkam od 10 lat, jestem zona szweda polskiego pochodzenia. Mam 29 lat i nie moge sie odwazyc na ten drastyczny krok jakim jest macierzynstwo - bo wiem ze dziecko bedzie mialo ciezkie zycie. I wiezcie mi nic sie nie da zrobic! Mam wiele kolezanek Polek ktore sa ze szwedami i wiecie co? Wiekszosc tych (szwedzko -polskich) dzieci maja dagnoze "autyzm". (???) wiecie dlaczego bo te dzieci sa tak dyskryminowane i ignorowane w szkole ze z czasem boja sie ludzi i zachowuja sie jak dzieci autystyczne. To prawda ze jeden ze sposobow dyskryminowania to kompletne ignorowanie osobnika. Jak mowisz do nich to cie nie widza i nie slysza. Wiec jak mozna z nimi walczyc? Z czasem te polskie dzieci staja sie apatyczne i zamkniete w sobie dokladnie jak dzieci autystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypiga
Upps "wierzcie" z bledem!!!! Sorrki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznesssmann
O Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka swoich dzieci
To bym wyjechala z tego kraju po tylu latach na pewno stac cie na wyjazd np na Wyspy czy Norwegii ale nigdy za zadne pieniadze nie narazilabym dzieci na taki stres i tak jak pisalam wczesniej naglosnilam bym sprawe dyskryminacji w Szwecji na wszystkie sposoby moze mam nature buntownika ale zaczelabym od gazety brukowca itd internet ulotki burmistrz itd i po za granica tez skoro jestescie bierni to was kopaja po dupach ... i mysle ze troche za dlugo nie mieszkasz w polsce i twoja mentalnosc o przetrwanie sie zmienila nie potrafisz juz byc chamska jak przecietny polak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do....
Masz racje ale gdzie my mamy to naglosnic? Tak jest w calej Szwecji? I wszyscy o tym doskonale wiedza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matki swoich dzieci
Zebralabym razem wszystkie przypadki dyskryminacji i w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu postawilabym Szwecje lub pojedynczych ludzi przed trybunalem poszukajcie prawnika zalozcie jakies forum na ten temat naglosnijcie sprawe a tego dentyste na szafot ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamanda44
Ale jaki prawnik podejmie sie takiej sprawy? To smierc na miejscu!Dla niego i calej rodzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co...
ze tu sie zdazaja przypadki morderstw "czarnych" i nikt nawet nie wzczyna dochodzenia....bo wszyscy sie boja. Tu sie ludziska nie wychylaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamanda44
Przez smierc na miejscu mam na mysli bojot! Nie doslownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×