Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niedoświadczona saunowiczka

Czy chodzicie do sauny?

Polecane posty

Gość gość 157
Nie ma się co przejmowc takim Imbecylem. Jak gośc z 8:21 Najzwyczajniej nie ma bladego pojęcia jak się powinno prawidłowo korzystac z sauny!! My Polacy jeszcze długo będziemy staroświeccy.Czy to w korzystaniu z sauny czy w kulturze. Dlatego w naszym kraju jest jak jest że w Miastach brudno pełno petów na chodnikach. A na wsiach śmieci walają się po rowach.

Gość gość
To prawda, ja jestem kobietą, nie narzekam na powodzenie, ale musiałabym mieć mentalność rumuńskiej prostytutki aby wywalać cyce i krocze na pokaz w saunie...Jestem zawsze w dwuczęściowym kostiumie. A to co wypisujecie jest obrzydliwe. 3/4 postów o tym jakie to "fryzurki" mają panie, a reszta o tym że się masturbujecie w saunach. Kobieta z klasą ma wybór: - wynajęcie sauny aby być sama/z partnerem/ewentualnie koleżankami - i wtedy nago - saunowanie w saunie publicznej ale tylko w stroju kąpielowym/dużym ręczniku.

Gość gość
Ja najpierw chodziłam nago do sauny, ale teraz chodzę w stroju. Polscy panowie w saunach są ZBOCZENI i taka prawda!Wpatrują się w nas, łażą za nami, ślinią się, próbują dotykać. Nie, nie nie. tylko w stroju na saunę.

Gość gość 157
W takim razie pozostało ci chodzic do saun gdzie korzysta się w strojach kąpielowych. Kiedyś byłem w Saunie jednego z najbardziej znanych Hoteli w Polsce. Hotelu Gołębiewski. Wchodząc do sauny suchej poczułem trochę przykry zapach wysychającego potu. Nic dziwnego skoro w saunach tak znanego Hotelu nieprawidłowo korzysta się z sauny. Dwie starsze kobiety siedziały w strojach na deskach nie mając pod tyłkiem ręcznika. Wzróciłem im uwagę że w saunie nie powinno siedziec się na samych deskach. Panie niegrzecznie odparły G****o mnie powinno to obchodzic. Autorko powyższego tekstu może chodzisz do nieodpowiedniej sauny. Gdzie nie przestrzega się prawidłowego sunowania W Termach R gdzie ja uczęszczam nie ma czegoś takiego jak podglądacze. Wystarczy tylko zgłosic obsłudze że ktoś np za panią chodzi i owy jegomośc zostanie upomniany. A gdy upomnienie nie pomoże najzwyczajniej zostanie usunięty z obiektu wraz zakazem wstępu.

Gość gość
Strój kąpielowy nie nadaję się do sauny.Saunowanie nago daje najlepsze efekty,wtedy ciało ciało szybciej pozbywa się toksyn z organizmu i można wytrzymać dłużej w saunie ale jeśli się wstydzisz swojego ciała to owiń się ręcznikiem.Poza tym ja gdybym czytał opinie na forum i w nie wierzył to na saunę bym się nigdy nie wybrał.Chodząc przez cztery lata do dwóch saun nie zauważyłem żeby ktoś się masturbował czy natrętnie łaził za kobietami.Może wybrałaś się na saunę na warszawiance ,tam faktycznie kobieta może się czuć dziwnie pośród łażących za nią i wpatrujących się facetów.Ale są sauny w których kobiety i faceci czują się swobodnie nago.Jak dla mnie sauna ma być przyjemnością i relaksem dla ciała więc sobie takie dwie znalazłem.Polecam się kiedyś wybrać na ceremonie saunamajstra olejkami w saunie.

Gość gość
To moja sprawa czy saunuje w stroju czy nie. A tylko puszczalskie saunują nago wywalając c****o na widok innych facetów. To po pierwsze. Po drugie w polskich saunach NIE JEST BEZPIECZNIE. Faceci się mastrurbują, łażą za kobietami, starają się je dotykać dlatego strój jest jak najbardziej wskazany.

Gość gość 157
No cóż takie masz ty podejście do korzystania z sauny. Lecz nie pozwolę obrażac tych którzy do sauny idą poprawnie korzystac z niej oraz zrelaksowac cię i wypocząc. Ja mam wrażenie że nie w tym tkwi twój problem z że nago do sauny byś nie poszła. Tylko masz jakiś uraz co do facetów lub do swojego ciała. Jeśli kogoś nie znasz to nie nazywaj tego kogoś puszczalską czy dziwką. Najczęściej tak bywa że ten kto kogoś tak nazywa Sam jest taką osobą.

Gość gość 157
A najlepiej to kup sobie swoją prywatną saunę i zamontuj w domu. Będziesz miała ją do własnej dyspozycji.

Gość gość
Po drugie w polskich saunach NIE JEST BEZPIECZNIE. Faceci się mastrurbują, łażą za kobietami, starają się je dotykać dlatego strój jest jak najbardziej wskazany. Gdzie ty chodzisz do sauny.Mi się wydaję że jeszcze nigdy nie byłaś w saunie gdzie saunujemy nago.Chodząc na normalną saunę czegoś takiego nigdy nie widziałem.Kobiet się pewnie wstydzi.To dziwne ale kobiety chyba tak mają, że się jedna drugiej bardziej wstydzi nago niż faceta. :)

Gość gość
A czy ktoś ci każe saunować bez stroju.Jeśli wolisz w stroju to omijaj sauny w których saunuje się nago,czy to aż taki problem. Obrażanie nic ci nie da. Ja na przykład uwielbiam saunowanie bez i mam to gdzieś co o mnie myślisz. :)

Gość terree
Ja to wiedziałem od dawna, że muszę mieć saunę w domu, pozostawało tylko zgromadzić fundusze i wybrać projekt sauny. Popytałem znajomych, poczytałem w necie i postawiłem na markę Infraline - www.infraline.pl . Sauna od nich stoi już od pół roku i wszystko ładnie pracuje. Piec się szybko nagrzewa, nie pobiera przy okazji za dużo prądu, także to też duży plus. Pod względem wizualnym też mi się wszystko bardzo podoba. Eleganckie, doszlifowane, wykończone drewno, efekt jest jak z filmowych willi ;->

Gość Remigiusz
Byłem w Azzunie w ubiegłym roku. Z Olsztyna jest trochę jazdy, trzeba też uważać bo hotel jest na uboczu trasy. Generalnie jest to miejsce kameralne. Basenik raczej do pluskania ale za to z muzyką (jak zanurkujesz). W części basenowej jest rozbieralnia (ściągasz majtki i zostawiasz na półce oraz bierzesz ręcznik, są w ciągłej wymianie) dla tych którzy chcą na sauny. A te są nieco dalej w drugiej części hali oraz w ramach korytarza w kształcie litery L. Saun jest chyba z pięć, dwie jakuzowate wanny z hydromasażem i lodowa sadzawka. Na przejściu między basenem a resztą jest napis o strefie nagości ale młodzi tatusiowie , mamusie i dziatwa nic sobie z tego nie robi. Kiedy byłem to nago saunowało w różnych porach łącznie ok. 10 osób. Część "wannowa" jest ograniczona przeszkloną ścianą wychodzącą na część hotelową. Jednak dobra oglądalność z hotelu nie przeszkadzała młodej parze być w tej części nago w lodowej sadzawce, choć obok była rodzina z dziećmi. Pytałem obsługi dlaczego ta część naga jest okupowana też przez "kostiumologów" bez żadnej reakcji firmy. Pani powiedziała, że ruch jest nieduży i jak ktoś chce poszaleć w liczniejszym gronie golasów to należy przyjść w sobotę po 19. Nie wiem czy to prawda bo w sobotę nie byłem. Ogólnie niezłe wrażenia ale nie ma tam golasowego porządku z "Fali". Fajne też były ceny wejściowe w pewnych godzinach, czego Fali brakuje. Jest także piętro z fotelami wypoczynkowymi. Natomiast nie byłem w części masażowej, choć ponoć niektóre zabiegi dla pań są lepsze od orgazmów. Aby coś zjeść czy wypić trzeba się ubrać i wyjść z części relaksacyjnej. Raz można pojechać, chyba, że się mieszka w pobliżu i nie ma nic innego na widnokręgu. Odpowiedzi na dodatkowe pytania bez faktury VAT udzielę bez skrupułów, o ile będę na tej stronie, a wchodzę tutaj sporadycznie ze względu na poziom kultury i inteligencji niektórych pisacieli. Pozdrawiam.

Gość gość
W publicznej saunie zawsze może się znaleźć ktoś, komu się to nie podoba i zrobi aferę. Mnie facet z erekcją w saunie nie przeszkadza, co w tym złego.Żałosne.Ja lubię chodzić do sauny,to takie myślenie wywołuje we mnie obrzydzenie.Ja tam chodzę dla relaksu i zdrowia.Jeśli ktoś chodzi tam i rozkminia,czy kobieta specjalnie rozchyla nogi albo patrzy na jego penisa,ma chyba nierówno pod sufitem.Autorze ile masz lat,16?. Oczy w saunie zamykam,a jeśli patrzę na ludzi to raczej tylko na twarz.Nie przychodzi się do sauny,żeby obczajać innych ludzi,no chyba że jest się niewyżytym zbokiem.

Gość gość
Do saun chodzą prostytutki i upadłe kobiety - alkoholiczki. Kobiety o moralności szmat nie widzą nic złego w wystawianiu swojej p***y na publiczny widok :)

Gość gość
Witam serdecznie :) Chętnie wybiorę się na saune w Sopocie na dniach... Jest ktoś chętny? :) Najlepiej jakaś miła Pani :P Jestem przystojny, szczupły, zadbany :) cibicars32(małpka)wp.pl

Gość gość podróżujący
Kochani Czy macie informację o saunie - najlepiej ze strefa nagości - w Białymstoku lub Lublinie? Często bywam w tych miastach i chętnie oddałbym sie nieskrępowanemu wypoczynkowi.

Gość gość
Uwielbiam nagie saunowanie i relaks jaki mi dają polewania saunamajstera olejkami.Sauna jest dla ludzi inteligentnych,ty jesteś za głupia żeby to zrozumieć i chyba jeszcze nie dorosłaś do tego aby móc w saunie być nago.

Gość gość
Możesz mnie nazywać jak sobie chcesz,ja uwielbiam te chwile błogiego relaksu podczas seansów i czuje wtedy jakbym była w jakiejś zaczarowanej krainie.Dla mnie jest to miejsce w którym się można naprawdę świetnie zrelaksować i odpocząć od pracy. :)

Gość maacool
Mam zamiar wybrać się do sauny. Jak wiadomo (a właściwie na co wskazuje ogromna ilość postów w tym temacie), samotny facet w saunie jest postrzegany jako intruz, podglądacz, zboczeniec, perwers czy inny pedofil. Chociaż nie mogę powiedzieć, że bardzo przejmuję się, co inni o mnie sądzą, to w tym przypadku wolałbym tegl uniknąć. W związku z tym, chciałbym poznać dziewczynę (w wieku 25-35 lat), która miałaby ochotę na wspólne saunowanie. Samotne panie w saunie są z kolei często obiektami zainteresowania płci przeciwnej, więc myślę, że mój pomysł ma jakiś tam sens. Proponuję oczywiście spotkanie 'czysto saunowe', bez podtekstów, bez zobowiązań. Jestem z okolic W-wy. Facet normalny na ciele i umyśle (tak mi przynajmniej mówią). Higiena i kultura osobista na poziomie. Zapraszam do kontaktu. maarcoo@o2.pl

Gość maarcool
Mam zamiar wybrać się do sauny. Jak wiadomo (a właściwie na co wskazuje ogromna ilość postów w tym temacie), samotny facet w saunie jest postrzegany jako intruz, podglądacz, zboczeniec, perwers czy inny pedofil. Chociaż nie mogę powiedzieć, że bardzo przejmuję się, co inni o mnie sądzą, to w tym przypadku wolałbym tegl uniknąć. W związku z tym, chciałbym poznać dziewczynę (w wieku 25-35 lat), która miałaby ochotę na wspólne saunowanie. Samotne panie w saunie są z kolei często obiektami zainteresowania płci przeciwnej, więc myślę, że mój pomysł ma jakiś tam sens. Proponuję oczywiście spotkanie 'czysto saunowe', bez podtekstów, bez zobowiązań. Jestem z okolic W-wy. Facet normalny na ciele i umyśle (tak mi przynajmniej mówią). Higiena i kultura osobista na poziomie. Zapraszam do kontaktu. maarcool@o2.pl maarcool@o2.pl maarcool@o2.pl

Gość gość
Saunowanie jest zbyt fajne, żeby je niszczyć, sauna powinna być relaksem, miejscem przyjemnego spędzenia wspólnie czasu dla kobiet i mężczyzn.

Gość gość
Możesz się wybrać na inflancką do sauny.Tam jest podział na godziny dla kobiet dla facetów i koedukacyjne.

Gość gość
Takie seanse są świetne. Seanse w saunie są zabiegami terapeutycznymi, odprężającymi, relaksującymi, pomagającymi usuwać napięcia nerwowe, dające poczucie odprężenia fizycznego i psychicznego, ale saunę i łaźnię parową można równocześnie wykorzystać do zabiegów aromaterapii. Aromaterapia wykorzystuje w zabiegach terapeutycznych i kosmetycznych pachnące naturalne olejki eteryczne, pozyskiwane z roślin. Mamy tu do czynienia z dwojakim oddziaływaniem. Po pierwsze oddziaływanie zapachowe na psychikę człowieka, po drugie olejki te będąc wieloskładnikową mieszanką związków chemicznych biologicznie czynnych, w czasie zabiegów aromaterapeutycznych dostają się do organizmu i oddziałują leczniczo. Dlatego aromaterapię możemy porównać w pewnym sensie do ziołolecznictwa. Najczęściej stosowaną definicją w pełni określającą aromaterapię jest definicja określająca ją jako metodę naturalnej medycyny i kosmetyki, w której stosuje się naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z roślin, wprowadzane do organizmu przez drogi oddechowe.

Gość gość
Kochani Czy macie informację o saunie - najlepiej ze strefa nagości - w Białymstoku lub Lublinie? Często bywam w tych miastach i chętnie oddałbym sie nieskrępowanemu wypoczynkowi.

Gość gość
Na inflanckiej jest nawet fajna sauna,naprawdę warto się wybrać któregoś dnia wieczorem. Nawet na jakieś aufgusy trafiłem.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować