Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znam takiego jednego

czy zielona pietruszka jest dobra na pryszcze?na tradzik?

Polecane posty

Gość znam takiego jednego

chodzi mi o nac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kleopatra_
dobra na skóre a ciekawe czy na syfy... tez bym chciala to wiedziec czy pomaga i ile dzienie trzeba jej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbno dobrze wpływa na skórę, ale nie próbowałam. Chyba zaczne ją jeść. Komus pomogła pietruszka?? Co zawiera w ogóle pietruszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka Via
kiedyś próbowłam, na pewno nie zaszkodzi Ale jesli chcesz WYLECZYĆ trądzik, a nie LECZYĆ to kup Brevoxyl 4% trzeba smarować cała twarz, trądzik znika po 1-3 dniach. Ja LECZYŁAM trądzik przez 10 lat. A teraz dopiero znalazłam coś co działa. :) W każdym razie udanego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nać pietruszki zawiera bardzo duzo wit. C, ale, że jemy jej mało, wiele osób nie wie jak jest bogata w tę witaminę... poza tym nać pietruszki obniża ciśnienie krwi... natomiast nie mam pojęcia czy działa na skórę a dokładniej na pryszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuzetkkkka
Natki nalezy jeść łyżke dziennie- poprawia wygląd skóry, ale z pryszczami to musisz zacząc sobie jeszcze jakoś radzic, bo sama natka nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytuoiooioioii
uuuuo bniża ciśnienie?? to ja podziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYRENKO
A JAKIE WITAMINY MA PIETRUSZKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arriwederka
miesiąc jedzenia natki a ja mam pazurki jak złoto...mmm boskie,polubiłam nawet pietruszkę...heh a wczesniej ledwno do ust ją wkładałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemasz Xd ja od paru dni robie sobie w blenderze soczek z pietruszki (troszku natki, cytryna, jabłko) i powiem..że pryszczy mi trochę ubyło, ale przede wszystkim poprawiła mi się cera i wgl ;p słyszałam że jest oczyszczająca ^^ więc może się schudnie ? ;3 pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tygodniu picia koktajlu z pietruszki, awokado, banana i soku z cytryny (wszystko zalewamy woda mineralna do blendera) na czczo mona cera jest nie do poznania ! Zeszły wszystkie pryszcze, s były naprawde ogromne, totalny wysyp. Teraz nie ma śladu a cera robi sie jaśniejsza i znikają przebarwienia. Polecam pietruszkę każdemu kto boryka sie z trądzikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na syfy od zewnątrz trzeba działać środkami antyseptycznymi. od wewnatrz stosuje się oczyszczenie organizmu z toksyn, zaczynajac od jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×