Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bladoskórka

karmel brązujący do ciała

Polecane posty

Gość bladoskórka

witam, czy któras z was używa tego balsamu firmy DAX COSMETICS? Jaki rezultat? Czy jest skuteczniejszy od dove czy holiday skin? uzywam go pierwszy dzien, ma sliczny zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladoskórka
fiu fiu :) nikt nie uzywa tego balsamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach sliczny , przyciemnienie mizerne:) lepsze rezultaty po tym w brazwym opakowaniu kolastyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladoskórka
ok dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
ja uzywam tego w piance, samoopalacza dax, i ten- brazuje mocno- ale tak jak z kazdym trzeba pilnowac- zeby roznomiernie go nalozyc.. dzis np mam 1 dlon pieknie opalona, a druga- z biala plama :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derere
Też polecam kolastynę - balsam brązujący. Efekt jest po dłuższym stosowaniu, jakiś tydzień, ale bardzo naturalny ładny kolor i odżywiona skóra. Nawet zapach może być, taki kokosowy chyba, tyle ,ze na drugi dzien troszke czuć samoopalacza. Stosowałam też Dove i Garniera, Dove ładnie brązowi, ale trzeba uważać żeby rozsmarować równomiernie. Garnier chyba daje najszybszy efekt, już na drugi dzień widać dużo...ale daje taki troszke pomarańczowy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **wwaaww**
ooo.. zapomnialam, ten tez mam.. stoi w szafce od kilku miesiecy i go nie uzywam, choc pamietam, ze brazowił ładnie- ale nie od razu, i nawilżał oraz odżywiał moją skórę.. Odsawiłam- gdyż przeszkadzał mi zapach, ktgórego nie mogłam zmyć, zresztą jak dax w piance, ale ten drugi- daje szybszy efekt..:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny jest żółty krem i balsam do ciała - skóra muśnięta słońcem z Garniera. Delikatnie brązuje i fajnie nawilża skórę. boochmenka www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×