Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupujaca

POMOZCIE MI przy doborze prezentu dla siostry!! Prosze!

Polecane posty

Gość kupujaca

Nie wiem, co kupic starszej siostrze. Ma 28 lat. Chce cos niedrogiego. Proszę, pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
bardzo prosze o jakieś rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety smażone kotlety
Jejku, nie wiem, może książkę, może płytę, może jakis krem do twarzy. Ładne rajstopy, pasek, cos z bizuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakąś fajną biżuterię?Nie musi być złota, ani srebrna, takie jakieś ładne kolorowe szkiełka, czy nawet drewniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
tylko, ze ona nie nosi bizuterii :o Tzn. nosi, ale taka prosta, nie rzucajaca sie oczy. Zreszta, jej sie nic nie podoba. Kupilam jej plyn do kapieli i krem nawilzajacy. Kurcze, nie mialam pomyslu, a lubie bardziej oryginalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ładne włochate kapcie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pomogeee
jakas bluzke, pasek , torebke , ktora bedzie pasowala do jej innych ubran.. swieciem, ramke na zdjecia, kuferek na drobiazgi, kosemtyczke, fajna pizamke, komplet cieplej bielizny.. bede wymieniala do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujaca
wiec tak: bluzka - ona ubiera się w drogich i oryginalnych sklepach, kiedyś kupilam jej piekna bluzke niebieska z kamyczkami, ale mi ją oddała, bo ona woli ciemne kolory, a nawet nie mogę trafić w jej gust. pasek - nie używa, chyba, że męskie lub wojskowe, ale nie lubi takich gadzetów torebka - ma swieczka - ma ich mnostwo ramka - też pelno ich kuferek - ma ich prawie caly dom na każdym pietrze i chce wywalic kosmetyczka - tez posiada pizama - ona lubi najlepiej bluzę ubrać cieplą, albo męską piżamę, zresztą facet jej kupił, a ja w ciemno nie umiem, ona jest mniejsza ode mnie komplet bielizny - jestem zdania, ze bieliznę kupuje sie samemu :o Jej się nic nie podoba, mamy odmienne style. Ubieramy się zupełnie inaczej i widzimy się raz na pol roku, albo i rzadziej :( Już jej kupilam plyn do kapieli i balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pomogeee
ale to takeieoklepane, ze az fujj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pomogeee
przybornik do paznokci? album? ladne podstawki pod siweczki,jesli ma ich az tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaja
ja swojej kupiłam piękną, porcelanową filiżankę do kawy ze spodeczkiem :) wierzę, że będzie się jej podobała. jest śliczna i oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emkaaaa
ja kupiłam Scrabble dla swojej, juz dałam bradzo sie ucieszyła i gra od 3 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×