Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość dominikaa0077
Ja mam zawsze problemy - mój tata jest bardzo oryginalny. Nie kupię mu skarpetek ani szamponu - praktyczne prezenty kupujemy sobie sami. Zresztą nawet nie stać mnie na perfumy tej marki, które używa mój tata ;). Zbliżają się urodziny tatusia to trzeba główkować. W tym roku chciałam kupić medal z napisem "tata najlepszy na świecie" (w internecie znajdziecie) - i na rozmyślaniu się skończyło, bo nie wiem czy to się tacie spodoba. Na święta kupiłam kolekcję książek ulubionego autora, książki niestety drogie ponieważ bardzo sawno wydane i ściągane z internetu, wyszukane i wybłagane ;) to nadszarpneło nieco mój budżet. Nie mam pojęcia co kupić na urodziny. Zastanawiałam się mimo wszystko nad szalikiem, markowym, dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulekkk333
mam ograniczony budżet, ale dla taty na dzień ojca zamierzam kupić stację pogodową. znalazłam w internecie stronę hihawa.pl gdzie mają duży wybór takich stacji pogodowych. skusze się na jakąś ale jak na razie nie wiem którą. mam nadzieję, że coś mi polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussos
Do Dnia Ojca jeszcze jest trochę czasu.. Mój ojciec jest zapalonym kibicem. Może szalik kibica.. wszystko będzie zależeć od funduszy.. może się skończyć tak,że będę mu chłodzić piwko ,gdy będzie oglądał mistrzostwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek987
na dzień ojca polecam jakiś ciekawy scyzoryk lub stację pogodową. kilka innych pomysłów znajduje się na stronie hihawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussos
takie przeżycia.. tyle nerwów było wczoraj podczas meczu.. Jeszcze ten konkurstrwa" Trochę jest zainteresowanych -spróbować można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakier88
ja wynajdziecie ciekawy pomysl na prace konkursowa to nagrode macie jak w banku, tylko trzeba sie pospieszyc i wykazac, bo to juz kilka dni tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lussos
ech zawsze można głosować ..i co dziesiąty głosujący też dostaje nagrodę..Może się uda coś dla taty wygrać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bostem
Ja tam bym nie liczyła na żadne wygrane. Ciekawe nagrody są w propozycji..był też idealny dla mojego ojca.. krem na zmarszczki Boswelox . Szybciej mu kupię :)... niż wygram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27kamma27
ja polecam dla eleganckiego Taty, krawat i spinki do mankietów, teraz jest ogromny wybor... do tego woda toaletowa i dobra kawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
a ja myślę, że ojciec najbardziej ucieszyłby się z nowego albo w ogóle pierwszego GPSa :) Panowie lubią się bawić takimi zabawkimi, więc czemu nie kupić im czegoś takiego. Kawe można dać na imieniny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
a ja myślę, że ojciec najbardziej ucieszyłby się z nowego albo w ogóle pierwszego GPSa :) Panowie lubią się bawić takimi zabawkimi, więc czemu nie kupić im czegoś takiego. Kawe można dać na imieniny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
a ja myślę, że ojciec najbardziej ucieszyłby się z nowego albo w ogóle pierwszego GPSa :) Panowie lubią się bawić takimi zabawkimi, więc czemu nie kupić im czegoś takiego. Kawe można dać na imieniny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
a ja myślę, że ojciec najbardziej ucieszyłby się z nowego albo w ogóle pierwszego GPSa :) Panowie lubią się bawić takimi zabawkimi, więc czemu nie kupić im czegoś takiego. Kawe można dać na imieniny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec dostał w ubiegłym roku gps'a z jakiejś okazji... specjalnie się nie wykosztowałam, bo kupowałam z mamą na spółę, a co do modelu to doradzono mi w wassermanie co warto kupić. sprzęt śmiga do dzisiaj, a ojciec jeździ samochodem niemalże z zamkniętymi oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat prezentu dla ojca zawsze aktualny :) Ja swojemu przymierzam się kopić zapalniczkę z kamerą w wassermanie. Lubi takie gadżety, a ja lubię robić nietypowe niespodzianki :P jeśli chcecie skorzystać z pomysłu to proszę bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna ta zapalniczka z wassermana;) Poza tym takiego prezentu to raczej się nikt spodziewać nie będzie. Pomysł nietypowy. Mi się spodobał brelok z pen drive' m i kamerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś z motoryzacją związane? Jeśli macie więcej kasy, możecie kupić tacie nawigację GPS, znajdziecie już taką za 300 złotych na sklep.hadron.pl. To nawigacja firmy Mio, bardzo dobry sprzęt z dokładną mapą Polski. Jeśli wolisz coś tańszego, to na tej samej stronie jest fajny wosk do karoserii za 69 złotych ( Kos GoldCare)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
To wszystko zależy od tego, czym Twój tata się interesuje. Chociaż wydaj mi się, że każdy mężczyzna byłby zadowolony z grilla gazowego, szczególnie w tym wiosennym okresie. Z tego co się orientowałam, to na broilking.pl jest sporo modeli tego typu grilli, także może znajdziesz tam coś, co spodoba się Twojemu tacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziol
hm...praktyczne prezent pewnie dostaje przy każdej okazji, a może warto postawić na coś pomysłowego i z humorem... Ja na dzien ojca zamowie w gazetomanii gazetke ze zdjeciem taty i artykułem o nim na 1-szej stronie. Można napisać życzenia albo wybrać zabawny artykuł. Mnie sie pomysl very spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ja co roku też mam problem z prezentem dla taty a tu Dzień Ojca tuż tuż... Myślałam już nad jakimś ładnym zegarkiem albo oryginalną zapalniczką ale w sumie wolałabym, żeby tata przestał palić a tu jeszcze byłaby taka zachęta ;) Więc muszę coś innego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzka j
hej dziewczyny poradzcie mi co mam kupic tacie na 50te ur.lubi jezdzic motorem.moze jakis gazet do jego bryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał32
A może Twój tata ucieszy się z jakiegoś dobrego alkoholu? Z doświadczenia mogę powiedzieć,że to bardzo fajny pomysł na prezent i każdy by się z niego ucieszył. Szeroki wybór masz tutaj www.ZdroweNalewki.pl sam sklep mogę polecić,ponieważ kupuje tam od dawna i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepszą opcją są jakieś gadżety elektroniczne. Ewentualnie myślę sobie, że może jakiś zestaw filmów na DVD może, jeżeli interesuje się muzyką - jakieś dvd z koncertu. Z resztą zobacz sobie na magicznaplaneta.pl - tam znajdziesz rzeczy tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ktoś już dawał taką propozycję, szczerze nie chce mi się czytać całego wątku, ale wydaje mi się, ze dobrym prezentem byłby jakiś portfel, czy pasek skórzany. Na allegro jest bardzo duży wybór i nawet nie drogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam tacie rower stacjonarny. troche wysiłku wpływa dobrze na serce i układ krwionośny i przecież generalnie sport to zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×