Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość gość
Ja staram się zwykle kupować prezent wedle zainteresowań mojego taty. Ostatnio trochę zaczął się interesować strzelectwem i od pewnego czasu polował na broń bez zezwolenia, dlatego postanowiłam, że w tym roku, wspólnie z rodziną sprawię mu taką. Kupiliśmy broń bez zezwolenia tu - http://www.komisbroni.pl/bron-be-zezwolen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zbliżają się urodziny mojego taty i chce mu kupić słuchawki, narazie oglądałam słuchawki Sony MDR-1000, ale nie wiem czy one są dobre. jedynie mogłabym się poradzić ojca, ale cóż to tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruan
poszukaj w internecie opinii o tych sluchawkach, pewnie na stronie producenta bedziesz miec specyfikacje, ale jak sie nie znasz to takie informacje na nic ci sie nie przydadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie takie opnie znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myśle, że każdy tata ucieszyłby się z nowego sprzętu do majsterkowania. Można mu kupić na przykład fajną wiertarko wkrętarkę. Widziałam takie w sklepie wasserman i to całkiem niedrogo. Zresztą jest tam mnóstwo innych, fajnych sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boolla
Dobrze, że ja tym razem nie mam problemu z wyborem prezentu. Mój tata to zapalony wędkarz i od jakiegoś czasu wspomina, że musi kupic sobie nowe noże do filetowania. Postanowiłam go ubiec i kupiłam takie w sklepie kuchnianawidelcu.pl ucieszy się z nich bo to Tescoma, a on używa takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie, ja mam ten problem kilka razy w roku. Bo prezent dla taty to taki sam kłopot jak dla brata czy męża. dramat !! wiadomo jak to jest z facetami, ale ostatnio kupiłam fajną marynarkę w sklepie ombre. Mają całkiem sporo ciuchów, ja wzięłam taką bardziej na co dzień z tymi modnymi łatkami w miejscach łokci. Przyszła następnego dnia i jest naprawdę fajna. aż sama byłam w szoku bo zapłaciłam naprawdę niewiele ! ;p więc może pokombinuj coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu tacie niedawno zamawiałam wiertarko wkrętarkę w sklepie wasserman.eu więc może taki prezent spodobałby się rownież twojemu tacie? Mój marzył o takim sprzęcie, więc trafiłam idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkakontrolka
Ja kupilam swojemu taka kamere i radio do auta, ale to dlatego, ze wygralam w ankiecie media expert 750 zlotych na zakupy tam i akurat troche mi zostalo do wykorzystania XD gdyby nie to, pewnie kupilabym mu ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata zawsze cieszy się z nowego telefonu czy tabletu. Może też być coś bardziej męskiego i np wiertarka.. Faceci w średnim wieku lubią takie bajery ;) Na electro.pl jest duży wybór fajnych rzeczy jakie na pewno przypadną do gustu każdemu panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annexa
Może wideorejestrator? Mojemu tacie kupiliśmy na święta jeden model z Teletorium. Okazało się, że to strzał w dziesiątkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś porządny tymer albo golarka? :) to chyba dobry prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Ja kupiłam mężowi trymer od Panasonica i bardzo się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annemariee
wg mnie wideorejestrator to mega fajny prezent, sami go ostatnio oglądaliśmy w Teletorium, bo zastanawialiśmy się nad jego kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wymyśliliśmy by tacie kupić rejs wędkarski kutrem w okolice Bornholmu. Super sprawa. Zarezerwowaliśmy miejsce w http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ To był najlepszy prezent, tata był zdziwiony i szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już prędzej wiatrówkę , też fajna sprawa a przynajmniej zwierzęta całe. Ze dzieciakami znajomego mieliśmy okazje postrzelać i zabawa była przednia. Choć wiadomo dobra dziczyzna to coś przepysznego :) To może wspomniany zestaw https://www.sferis.pl/maszynka-do-wlosow-trymer-remington-hc5356-p270156 ? chć ostatnio ktoś pisał o jakiś beard designerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata jak skończył 40 to zaczął intensywnie biegać. Wymyśliłam, że w tym roku kupię mu jakieś akcesoria dla biegacza. Nie jest tego dużo, ale w końcu znalazłam coś takiego http://getkeysmart.net/keysmart-extended. Fajne to etui do kluczy, sama bym sobie kupiła, ale to może w przyszłości. Mam nadzieję, że się tatusiowi spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z bratem kupiliśmy koszulkę woolmed, która ma wełnę owczą na plecach. Nasz tata jest mechanikiem i bardzo nie lubi mieć odkrytych pleców. Do tego odezwały się korzonki, także szukaliśmy czegoś co pomoże mu w codziennym funkcjonowaniu i złagodzi ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurell
Mój tata bardzo się wkręcił w bieganie i dlatego zdecydowaliśmy się na kupno mu smartwatcha, znalazłyśmy całkiem fajny model w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne zegarki sportowe można znaleźć w https://www.demus-zegarki.pl/. Ja sama tam kupowałam prezent dla swojego taty, ale postawiłam na połączenie eleganckiego i funkcjonalnego gadżetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×