Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olimpia_

Prezent dla taty.

Polecane posty

Gość mistysia7
Ja znów kupiłam tacie nawigację do auta, w Teletorium znalazłam fajny model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjeee
A ja myślałam może nad jump starterem, właściwie nawet jeden fajny znalazłam w Teletorium. Wiadomo, że czasem się coś takiego przyda w samochodzie, a mojemu tacie raz się zdarzyło, że nie mógł odpalić samochodu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys długo myślałam o swoim tacie o rzeczy jaka go ucieszy. Zaryzykowałam i kupiłam mu na konsoleigry.pl grę planszową- Kolejka, jest to gra nawiązująca do jego czasów. Tata był bardzo zadowolony bo przypomniał sobie czasy młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupiłam tacie koszulkę wollmed. Strzał w dziesiątkę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni lubią dostawać praktyczne prezenty, takie, których używać będą na co dzień :) Warto postawić na jakieś ubranie - może elegancka koszula albo koszulka polo? Zajrzyjcie do Ombre - to sklep internetowy z męską odzieżą :) Jesteśmy ekspertami od męskiej mody i wiemy na jej temat już chyba wszystko! Zajrzyjcie do nas, a sami się przekonacie jak atrakcyjną ofertę mamy - dobra jakość za naprawdę niską cenę :) Tu nas znajdziecie: -> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tata ma za miesiąc urodziny, ratunku nie wiem co kupić ? Chciałabym coś z elektroniki do maks 250 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetth
kucola Spory wybór elektroniki masz na sferis.pl, zerknij sobie sama to na pewno coś ci wpadnie w oko dla twojego taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze dobrym pomysłem są vouchery. Polecam New World 22 escape room na Nowym Świecie :) Jest możliwosc wykupienia voucheru dla większej liczby osób i zorganizowania wspólnego wypadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla taty grzybiarza polecam koszulkę wollmed. Doskonale ochroni plecy twojego taty podczas wycieczek do lasu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziro
Dobry pomysł z tymi pojemnikami. Już koncepcja jest na kolejny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu tacie kupiłam na urodziny nowy telefon bo stary już ledwo działał. Co do kamerek itp to też fajne pomysły. Na electro.pl jest duży wybór przeróżnych rzeczy i już szukam czegoś na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu tacie z okazji urodzin postanowiłam sprezentować zegarek. Wybrałam ten model: domczasu.pl/zegarki-casio-sportowe-cyfrowo-analogowe/8219-zegarek-casio-aw-82d-1av.html, bo jest bardzo ładny, solidny i niedrogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness334
odpowiem Wam - pędzle do golenia. Rodzice są z pokolenia, gdzie każdy mężczyzna posiadał pędzel do golenia. Teraz ta moda znowu powraca, więc warto spróbować. Jestem trochę leniwa, więc pędzle do golenia kupuje na wiele okazji (niestety będę musiała niedługo wymyśleć coś nowego, bo już wszyscy mają::):) Mój tato, brat i teściu zostali obdarowani pędzlami :) Zadowoleni. No i ja, bo mam problem z głowy:) Do tej pory kupowałam tutaj https://www.apekt.pl/44-pedzle-do-golenia-z-siersci-borsuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie ciekawego prezentu dla mężczyzny, który zajmie go na dłużej to polecam wam zakupić model do sklejania. Szeroki wybór różnego rodzaju modeli do sklejania można znaleźć na www.scorpio-polska.eu Sama zakupiłam u nich jeden z modeli. Był to całkiem udany prezent dla mojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×