Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość makak
obawiam sie że nie zdążysz :-P wychodze do roboty 😭 jak mi sie kurwa nie chce :-0 bywaj liściasta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku nic sie nie dzieje ;) kurwa do czego to doszło żebym we własnym pokoju na własnej podłodze musiała spać 😭 no ale niech tam, klutrutlralne ze mnie krowa i nawet łóżko gościom oddajechyba :classic_cool: a wymionka nigdzie nie biegają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no bez przesady...na ścianie się nie da:O teraz tylko kapke mi niewygodnie bo opieram się o szuflady i uchwyty między żebra usiłuję tak dopasować żeby mnie nie uwierały za bardzo :P padam z siłów:O 7 godzin w galerii...nawet krowa tego nie jest w stanie przeżyć😭 co tu tak spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️)) ale numer ostatnio popilam i weszlam sobie na tlen randki,czy cos takiego,zalogowalam sie,z nudow nawet zdjecie wklejilam-ja pierdziele jaka ja jestem walnieta😭 I teraz co mam calego meila zawalonego jakimis wiadomosciami:o o tlenie to nie wspomne-jacys ludzie pisza,faceci prosza o spotkanie,randki a nawet sex:o Dlaczego ja jestem taka walnieta,ja pierdziele😡 wstyd jak nic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Buszujący > stęskniłeś się:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nooooo:P? Tylko tyle:O żaba > noooo:P \"gupia\" jesteś:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma co sie smiac tu trzeba plakac😭 najgorsze jest to za jak mnie ktos znajomy zobaczyl...........😭 o tyle dobrze ze te zdjecie jest troche jak za mgla:o jest nadzieja:o nic trzeba to swinstwo usunac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd:P tyle i aż tyle:classic_cool: że niby mam tęsknić za kimś kogo w ogóle nie znam??? :P no ja nie wiem, ja po pijaku mógłbym się jeszcze na seks zgodzić:D bo ja wtedy strasznie potulny jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślicie uleje mi się od tego..:( patrzę na talerz i chyba mnie przeraziło😭 cały dzień nie miałam czasu jeść i teraz dopadł mnie głodomór i smaki na wszystko..wchłonęłam juz potrawkę z kurczaka ale mi mało, mam ogromniastą bułkę z jakimiś przyprawami pikantną posmarowaną dżemem truskawkowo-waniliowym, do tego zagryzam to baleronem, serem żółtym, ogórkiem kiszonm, jabłkiem, zapijam colą i jogurtem na zmianę :O i jszcze czekolady mi sie chce ale nie mam 😭 może to i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł :D co to za gierka:P Czyżbyś chciał mnie bliżej poznać:P ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×