Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

o tej porze o procesorach :P ? Nie takie półkule w tym łózku powinny być :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pomogłam :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety NIE:P i zapewne nigdy nie będziesz w stanie mi pomóc😭 I tym jakże rozweselającym akcentem , mówię Dobranoc... a Tobie życze gorących snów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dzieki !!!! a Tobie zimniego łóżka i miłych :classic_cool: 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocny 🖐️ sto lat!!! ( 3 miesiace ? ) Nie pasuje do Ciebie ten nick:P Krowa 🖐️ Przyniosłam Wam zupę ogórkową i warzywa z kurczakiem i ryzem , wiec gotowanie macie z głowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rycz :D wzięłam to pod uwagę i dla Ciebie odłozyłam To ile Ty masz tych żołądków :O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden mi się ostał:P reszta na flaki poszła:classic_cool: kMUUUrwa jak mnie głowa łupie😭 musze poszukać przykładowych dekoracji stoło i żarcia:O boje się że na umór zgłodnieje jak sie nagapię na takie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzizas:classic_cool: wejdź na jakies forum muzyczne albo jakiejś gazety typu hard rock to ciem powedzom co gdzie mozna kupić, żeby było firmowe i zadowoliło odbiorcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaziłam już po różnych forach:O kurcze, nie chce za dużo kasy w to wsadzić bo to dla dziecka, jak mu nie siądzie to...:O no a z drugiej strony nie chce jakiegoś badziewia kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Poczekaj trochę napisałam do kolegi tylko na razie go nie ma na gg. Jak dla dziecka to lepsza pod tym wzgledem , ze ma węższy gryf od klasycznej .Z kolei ma wieksze pudło i twardsze struny . Na akustycznej trzeba grac kostką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd 🌼 aż takim w sumie jełopem nie jestem, kiedyś grałam na gitarze...no ale to było lata temu:O teraz w tym już w ogóle nie siedze, poza tym swoją gitarę też dostałam, nigdy nie kupowałam i nie mam pojęcia czym sie kierować w wyborze...struny umiem kupować:classic_cool::P patrzyłam mniej więcej na oferty w sklepach netowych, widzę że ceny zaczynają się od ok 250 - 300zł no i miłoby było jakbym się zamkneła w tym przedziale, jak dzieciak złapie bakcyla to będę miała z głowy kiedyś tam prezent - kupie mu wtedy lepszejszą, a na naukę to chyba wystarczy... mam nadzieję ze dobrze myślę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ten dzieciak ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa to prezent pewnie na komunię :D Jak ma długie palce to kup mu lepiej zwykle pudło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ,mam go na gg . jak pogadam to napiszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×