Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebaa

nd wracaj!!!!!

Polecane posty

Gość mondra krowa
oki możecie mi pogratulować:classic_cool: jestem genialna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa🖐️ spokojnie co masz laptopa czy komputer stacjonarny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra krowa
znalazłam to zjebana rotacja, przekręciłam sobie wczoraj po pijaku nie mam pojęcia jak wszystko o 90 stopni:O musiałam w jakis skrót klawiszy uderzyć:D ale więcej już mnie sie to nie powtórzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnei masz laptopa i w konsole dotykowa uderzylas i przestawilas:D nei przejmuj sie kobietom nadzwyczaj czesto sie to zdarza:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra krowa
błąd sebuś:D kobietom może tak ale nie mnie :P no i poza tym właśnie dziś dowiedziałam się że ja nie jestem kobietą.. ponoc dziewczyną a nie kobietą :classic_cool: do tego piękną dziewczyną:classic_cool: heheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie watpie. musze spadac bo jestem zmeczony strasznie. 🖐️ marudo:P🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra krowa
no wiesz...ja to skwitowałam jednym: pijcie więcej to bedę jeszcze piękniejsza:classic_cool: tyż uciekam...i pewnie do niedzieli, jadem jutro połamać narty na Słowacji:D niech i tam maja sensacje - krowe na nartach:P dobranoc wszystkim 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebaa 🖐️)) kosmatych !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa 🖐️ )) połamania nart!!!! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooooowa
😭 połamania:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikasz ja start potem dajesz \"uruchom\" nastepnie wpisujesz \"cmd\" jak otworzy sie konsola to wpisujesz \"D:\" a potem wpisujesz \"format c:\" i nie masz gadulca:P:P:P witam wszystkioch🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak sie pojawi monit o etykiete woluminu to wpisz \"gadu-gadu\":P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,mężczyżni!!! ;) ((( 🖐️ ))) wszystkiego naj....naj...naj.......lepszego!!!!!!!! 🌻 :P :classic_cool: _________________________________________ \"Idealny mężczyzna powinien zawsze mówić więcej niż myśli i zawsze więcej myśleć niż mówi \" ( Oscar Wilde)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O🖐️ no to sie mam nadzieje nie połamałam...ide jutro rentgen robić😭:O kolano rozwalone i usztywnione...kuśtykam jak starowinka i modle sie żeby to nie było złamanie:O zwozili mnie ratownicy noszami😭 idem do kuchni sie upić z rozpaczy:O cały dzisiejszy dzień spędziłam na ławeczce przed knajpą opalając się...przynajmniej jeden plus:O kMUUUrwa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa🖐️ a narty cale bo jak nei to nie powiem kto Ci takei zycznia skladal:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa 🖐️ gamoniu!!! :P To są zwyczajowe zyczenia na szczęście :P:P:P:D Krówka mam nadzieję ,ze wszystko jest w porzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie sciemniaj ze zwyczajowe pamietam jak pisalas ze Twoje zyczenia zawsze sie spelniaja:P:P:P dobrze wiedzialas co sie stanie zarozumialcu:P:P pewnei zazdroscilas krowie tej wycieczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa :P widzę ,ze wracasz do dawnej formy :D :D:D Zrobiłes ze mnie nie tylko kłamczuchę ,ale jeszcze zarozumialca i zazdrosnicę .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra gamon idzie spac dobranoc wszystkim🖐️ marudo 🖐️🖐️🖐️ jak pojade gdzies to powstrzymaj sie od zyczen prosze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno Ci nie podnosilem cisneinia:P i jeszcze do tej wyliczaniki marude dolicz i bedzie :classic_cool: masz na dobranoc i nie mow ze Cie nei lubie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D sebaa nie przypominam sobie , żebym kiedyś pisała,ze zalezy mi na Twoim lubieniu :O :P:D I kto tu jest zarozumialcem :D ? Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroofka
🖐️ tego połamania to mi sporo ludzi życzyło :P no ale przez chwile przynajmniej zwróciłam na siebie uwagę wszystkich na stoku jak mnie zwozili:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kto jest \"gupi\" to i tak wszyscy na tym forum dobrze wiedza:P:P trzeba bylo zrobic dokladnei tak jak napisalem kasacja gwarantowana:D:D nd>>:O:O:O krowa>>>:P no i jak wyszlas na tej fotce?? p.s. powinnas zmeinic nick na\" polamana wredna krowa.\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisalem nawet kilka razy oproznij skrzynke bo masz przepelniona to zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauren--> ale śmieszne :P nie załaczałam fotki:P sebaa--> fakt, musze tam zrobić porządek. Yyy ale inne maile dostaję a od Ciebie serio nic nie było.aaha, zdecydowałam się na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnei tu znalazlas?? wysle Ci raporty ktore dostalem w styczniu na maila ewidentnie masz przepelniona skrzynke. teraz wyslalem i to samo.skasuj cos ew. przeslij mi inny adres.wykropkowalem adres. This is the INTERIA.PL program at host smtp4.poczta.interia.pl. I\'m sorry to have to inform you that your message could not be be delivered to one or more recipients. It\'s attached below. For further assistance, please send mail to If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message. The INTERIA.PL program : host mx8.go2.pl said: 500 Skrzynka%20jest%20przepelniona%20(mailbox%20is%20full) (in reply to RCPT TO command)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×