Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andziaandzia

tabletki na trądzik

Polecane posty

Gość andziaandzia

Czy zna ktoś albo stosował jakieś tabletki hormonalna na trądzik ? oprocz Diane 35..???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli hormony maja pomóc to pomoże każda jednoskładnikowa tableta antykoncepcyjna. jesli podejrzewasz że trądzik ma podłoże hormonalne udaj się do endokrynologa lub ginegologa-endokrynologa, zrób badania krwi...moze akurat u Ciebie jest zaburzenie ktore łatwo wyeliminować i już wtedy lekarz dobierze dokłdnie dopasowane leki. w sytuacji gdy nie ma jakiś wyraźnych zaburzeń hormonalnych, nie warto brać takich leków, bo po każdym odstwieniu trądzik wraca ze zdwojoną mocą. warto za to szukac dobrych dermatologów, może warto zrobić posiew i przejść kurację antybiotykową, moze wystarczy dobrze dobrać maść (genijalne efekty uzyskuje się eksperymentami z prepratami recepturowymi-takim robionymi w aptece), zrobić kilka zabiegów peelingu lekarskiego. naprawde hormony gorąco odradzam, chyba ze i tak masz w planach stosowac antykoncepcję hormonalną...ale odstawienie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaandzia
dzieki za rade .Jutro ide do ginekologa okaze sie co mi poradzi .Po Diane 35 wysłal mnie dermatolog do gin. ale mam zamiar zbadac najpier hormony tak jak mowisz zeby potem nie doznac szkou po odstwaieniu tabletek .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
a czy po odstawieniu tabletek hormpnalnych ale nie antykoncepcyjnych chodzi mi np o androcur, spironol i td tez tradzik wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkaka
niedawno czytałam że na trądzik (ten hormonalny) pomagają tabletki na ..... prostatę jak np. prostamol uno. Nie próbowałam ale z takim właśnie rodzajem trądziku się zmagam więc może się skuszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z gumi jagód
ja bralam daine 35 , teraz mam novynette i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×