Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milla_21

Pytanie do Pań-twój najdroższy biustonosz?

Polecane posty

Dziewczyny z większym biustem - co Wy mówicie że nie ma ładnych staników? Są i to jakie! Niestety trochę drogie. Ale za to ze świetnych materiałów, nie rozciągają się, po roku wyglądają jak nowe jeżeli się o nie dba. Moje zdanie jest takie - warto zapłacić trochę więcej za fajna bieliznę i dłużej sie nią cieszyć. Oprócz tego w takiej bieliźnie czujemy sie komfortowo i wygodnie, dobrze dobrana - nigdzie nie uwiera. pozdrawiam PS A dla dziewczyn z małym biustem - są biustonosze z wypełnieniem żelowym, które optycznie powiększają biust o jeden rozmiar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam maly biust 70B
ale najdroższy stanik kupiłam w triumphie za 140zł. Nie dokładnie, chyba 149zł, ale nie pamiętam:) Z triumpha mam trzy staniki, ale w sumie nie są zbyt ładne i trwałe, więc teraz kupuję takie z atlantica i H&M czy Kapp Ahl i tez sa ok:) A kosztują od 40 do 60zł. Na bazarze bym nie kupowała. W sumie jak schudłam, to mam dwa staniki, które na mnie pasują, nosze je na przemian, a czasami w ogóle łaże bez stanika i jest ok. Latem w ogóle też nie noszę staników, bo mi niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój kosztował
niecałe 500 zł simone perele-najbardziej lubię staniki z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj najdroższy i najwspanialszy był z Triumpha z wkładkami silikonowymi.jak go przymierzyłam to juz nie chciałam go zdejmować.nosiłam go ciągle przez prawie cztery lata, aż pewnego dnia silikon się wylał :( ale i tak było warto, jak będę miała kasę to sobie kupie drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duuuuży biuust
no ja mam bardzo duży biust (noszę 70 H)i nie mogę znaleźć pięknych staników. któraś z Was pisała, że szyje sobie biustonosze. czy znacie takie miejsce w wawie???????? jak mi się marzy piękny biustonosz... najdroższy jaki mam kosztował 265zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj firm: Freya, Fantasie - mają piękne staniki w szerokiej rozmiarówce, na pewno coś znajdziesz dla siebie. Tylko kupując weź pod uwagę że angielskie 70H jest większe od polskiego 70H. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie w Warszawie są sklepy sprzedające tą bieliznę, w Krakowie - ul. Długa 48 - pasaż. Ewentualnie internet. Zaglądnij na stronę: www.intimo4you.com Polecam modele Arabella, Ella czy Eva.... ale radzę wcześniej przymierzyć, albo przynajmniej się pomierzyć. Tu jest fajna tabela: http://www.thebraconnection.com/faq/sizes-common.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanikomaniaczka
Mój najdroższy kosztował 130 zł - idealna Freya :))) A triumpha omijam szerokim łukiem, bo tam mi panie na wymiary 71/94 polecają 75D, wrrrrrrrrr teraz wolę kupowac na Brastopie, to sklep internetowy, bo tanio jest przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80zł, taniej nie kupię, bo rzadko która firma robi takie rozmiary :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady sweet
Warto wydać troszkę więcej na biustonosz, ale trzeba zwrócić uwagę na jakość, po co kupować coś co za dwa miesiące będzie nadawało się do kosza? Też taka uwaga: nie wszystko co droższe znaczy lepsze. Polecam sklep http://www.misterna.pl/ jest tam dużo naprawdę fajnych rzeczy za rozsądną cenę. Ogólnie opłaca się poszukać w internecie, bo można sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę ideałem
kiedyś wydawało mi się, że nie ma różnicy pomiędzy "targowymi" biustonoszami a porządnymi, odkąd nie zainwestowałam w tę cześć bielizny. nie ma nawet co porównywać, badziewia za dychę choćby ze sloggi, czy atlanticiem (a są to zwykłe staniki). nie tylko biust, ale i cała sylwetka lepiej się w takiej bieliźnie prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimum 100 zł uważam, że stanik powinien być dobry, do 150 zł można kupić naprawdę fajne :) Wolę kupić dwa staniki na rok niż 10 tanich. Ale np jeśli chodzi o majtki to wolę 10 tanich niż jedne drogie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×