Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstretnadziewczynaaa

Mam 20 lat jestem męzatką i niedawno zrobiłam coś okropneg

Polecane posty

Gość wstretnadziewczynaaa

tak,zaszłam wciaze w wieku 19 lat to nie było gadaania chhłopak mnie kochał i chciałsie żenić...rodzice tez naciskali bo ni emiałam kasy a ni mieszkania i jak utrzymac to dziecko???Ja nie byłam zakochana bylam niedojrzała,spałam z nim ale nie kochałam......i teraz mam 20 lat pół roku po ślubie a ja juz zdradzam swojego meża gdy on jest w pracy z moim kolega ze szkoly sredniej do ktorego chyba coś zaczynam czuc.seks z moim mezem nie daje mi satysfakcji wcale:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujące po prostu
rozumiem że o antykoncepcji dowiedziałaś się po fakcie???? zresztą dzisiaj jeśli kobieta idzie do łóżka nie mając odłożone 3 tys zł na SWOIM koncie (jesli kategorycznie nie chce mieć dzieci) - to jest idiotką - dobrze ci tak, tylko temu dziecku współczuję - ma rodziców debili - bo twój facet to zwykły byczek rozpłodowy skoro cię tak szybko zapłodnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretnadziewczynaaa
Moj facet to syn Łyżwisiego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstretnadziewczynaaa
A ja jestem z domu Beger. Wszystko przez te kurwiki co je mam po mamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topikuuuuuuu
zle zrobiłam że tu napisałam widze wy jesteście wszyscy swieci i nigdy nie popełniliście błedu.Jakze wam łatwo oceniać innych dzięki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy wstretnii
może szukała zrozmienia chciała poprostu pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie----do--le
żyjemy w XXI w a niektorzy zachowuja sie jak w srdedniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi ciebie twojego meza a najbardziej tego dziecka | ___|___ | | | na droge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda dziecka....ze ma mame
delikatnie mowiac szmateczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujące po prostu
tu nie chodzi o to żeby być świętym tylko jak się grzeszy dupą to trzeba myśleć głową żenujące jest twierdzenie: zaciążyłam to musi być ślub - jak pakujesz się do łóżka a nie masz kasy by ponosić konsekwencje swoich poczynań to jesteś żałosna i twój byczek też tylko dziecka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktakmozna
najpierw sie bierze rozwod i mowi o tym mezowi ze chce szalec z kims innym a jak zdradza to zwykła szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj ich
jak małzeństwo jest niedobrane to to działa w dwie strony twój mąż pewnie tak samo to odbira , pewnie w pracy dmuchga jakas cizie albo nawet chodzi na koorewki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram wypowiedź że takie
dziwki powinno się powiesić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle takich jak ty jak na mnie
jjjjjjjjjjjjjjjjj było na swiecie, trza by cię więc wykastrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebyś tylko nie załozyła
wkrótce topiku Mam 21 lat jestem 1,5 roku po ślubie, mamy dziecko, ale w trakcie spotykałam się z kolega z klasy, ż którym jestem w ciąży, ale kocham trzeciego - kolegę z bloku :-o i zdradzam z nim mojego męża i pierwszego kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa zwykła i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziecko do sierocińca, z pozwem rozwodowym do sądu i jeb się na zdrowie bez widm błędów z przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronnnaaaaa
mozna tylko wspołczuc wiem ze naciski rdziców bywaja straszne a w przypadku tak młodego wieku ...wiesz jesli nic nie czujesz do swojego meza do po skonczeniu szkoły/lub znalezieniu pracy doradzam rozwód po co marnowac zycie jestes jeszcze taka młoda...znajdziesz w koncu tego jedynego...nie katuj sie usamodzielnij w nowym roku a 2008rozpocznij u boku prawdziwego ukochanego!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro seks nie sprawiał ci
satysfakcji przed slubem to co się bzykałaś ???????????????????????chyba masz mniej niż 20 lat bo to co robiłas i robisz to dziecinada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życze zebys Ty była zdradzana i Twój mąz uwazał jak Ty ze nie zaspokajasz go seksualnie:-) a mózgu to Ty nie masz... i nie chodzi o to ze wziełas slub tylko raczej o to ze uprawiałas seks przed slubem wiedząc ze nie jest to dobry seks byłas wierna a teraz robisz z siebie niewyzytą .. dla której tylko jedno sie liczy... ale szczescie cie opusci i mąż cie zostawi a Ty...z Ciebie nic juz nie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukiiii
lol no i po co ci bylo pisanie tutaj swoich smieci, widzisz jak cie pojechali. tylko rece nad toba zalamac, zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja rozumiem
wstretnadziewczynaaa jak to wygląda z pozycji faceta. Jeśli w seksie Wam się nie układa to nic z tego nie będzie. Też wpadliśmy z obecną żoną, to ja naciskałem żeby wziąć ślub, teraz na 31 stycznia mam wyznaczoną rozprawę alimentacyjną. Te wszystkie świętoszki co Cię błotem obrzucają to mało wiedzą o życiu, albo karmią się czystą teorią. Też kiedyś mówiłem że nie zdradzę, ale ... Wierz mi, mam dużo gorszą sytuację, Ty jesteś młoda, może atrakcyjna, wszystko przed Tobą. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja rozumiem => jeżeli nazywasz efekty pomyłki i czystej głupoty wiedzą o życiu to ja ci strasznie współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×