Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamylka

Wyprzedaze

Polecane posty

Czy wie ktoś może kiedy zaczynają się wyprzezdaze? piszcie co udało wam się ciekawego upolować :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jancia
no zazwyczaj zaczynaja sie jakos po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Nikt jeszcze nie polował? Nie wierzę... po dizsiejszych łowach mam z Reportera 3 torebki (była promocja, za 2 dawali 3 za 1 zł - łącznie 37 zł), z Cubusa garnitur w prążki (za 179 chyba), zestaw bielizny (25 góra, 15 dół), 2 pary prostych spodni (po...5 zł para!), zielony płaszcz ze skóry z Orsaya (spadł na 249 zł...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfds
Mogę spytać gdzie upolowałaś spodnie po 5 zł para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuup*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Na bazarze osiedlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no to niezłe łowy ked :D ja niestety niestety nie jestem z metropolii tylko z małej mieściny, wiec jade dopiero w sobote, wiec dam znac :P W tamtym roku zakupy robilam tak w polowie stycznia i niestety to juz byly same resztki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
ked nr 2 nie była oryginałem... ALe może opowie nam gdzie kupić chińskie badziewie pod chmurką?!? Wracając do spodni za 5 zeta. Cubus. Mają niekiedy końcówki kolekcji za przesmieszne sumy. Moje spodnie upolowane wczoraj są proste, zwykłe, materiałowe, jedne czarne drugie granatowe. Mam też od nich (z poprzednich polowań) musztardowy polar za 9,99, 2 - częsciowy kostium komp. (2 x 4,99), musztardowe bawełniane polo (9,00), bojówki (10), krótką kurtkę zamszową (za 9,00).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Wracając do tematu. Polowałam dziś ponownie, ale poszło mi gorzej.Ceny takie same jak przed Sylvkiem, szmat dużo mniej. Mój Mężcyzzna kupił sobie polar za 17,00 w C&A, koszulę (24,99) oraz sweter "dziergany" (69,00), ja w KappAhlu dżinsy w kolorze wytartego kamienia (59,00). Polecam na sobietni rajd: 1. Batę po elegenckie buty (opłaa się kupować korale,wisiorki, a także z butów - szpilki, mokasyny - kozaki póki co za drogie, acz zamszowe do biegania już po 159 zł), 2. H&M po kontrowersyjne sukienki (kopertówki, kolorowe, ok. 70 zł), 3. Cubusa po bieliznę (świetne staniczki po 25 zeta) oraz krótkie płaszcyzki (czerwone, zielone, gołębie -spadły z 299 na 150). 4. W Vero Moda ceny powinny być niższe niż są - mają średnią jakość szmat, więc przecena tylko o 30% na płąszcze, sukienki, to zbyt mało. Za dużo też 45 zł za zamszowe rękawiczki... 5. "Uczciwe" przceny zrobił na niektore modele tylko Bagett (zakochałam się w krótkich kozaczkach na wysikiej szpili które spadły z 389 na 179) 6. oraz Deichmann (full wypas butów, uczciwe przceny - nawet 50%, ceny bardzo zróżnicowane- ale mi na przykład nic się nie spodobalo...) 7. Terranova - póki co odradzam, są już poprzceniane kurtki, swetry, sztruksy za 39 zł - ale w tym sklepie można kupowac tylko za 5 - 9 zł, bo jakość... Mam prośbe - czy ktoś był w Zarze? Pleas - interesują mnie buty i płaszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ametria
Ja też dziś byłam w sklepie. Kupiłam sobie ciemno filoletowy sweteterek w serek MeXX za siedemdziesiąt parę złotych - poprzednia cena 179.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaadam
ja dodałam swoją opinię na forum moda. Przeszłam całąArkadie i mogę powiedziec jedno- nawet za darmo nic bym nie chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegaa
kozaki venecia za 269zl :) przecenione z prawie 400zl upatrzone wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
vegaa - jakie, opisz, pleas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiespromocje
Czy jakieś promocje w bieliźniarskich widziałyście bo zamierzam sie zaopatrzyć w troche staników.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUU to chyba bede musiała jeszcze troche poczekac :( A był ktoś moze ostatnio w Promenadzie? Kurcze najbardziej interesuja mnie wyprzedaze w Reserved, szczegolnie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w galerii mokotów tez sa wyprzedaże.? Warto tam sie udac.? Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w galerii mokotów tez sa wyprzedaże.? Warto tam sie udac.? Wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolka
co to jest kostium komp? komputerowy jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marne te wyprzedaże - tzn wyprzedaże ok, ale ciuchy jakieś takie.... nic mnie nie zachwyciło - ani w Reserved, ani w Zarze, Royal Col.,Reporter.... ale widzę po wypowiedziach, że lowy były udane - może miałam zły dzien.... :) pozdrawiam zakupowiczki boochmenka http://www.intimo4you.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ametria
Jest wyprzedaż niektórych staników Triumph - w salonach firmowych i w Galerii Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czemu w ogóle
liczyłyście na wyprzedaże. Przecież na wyprzedażach są same niechciane resztki asortymentu. Albo byle jakie albo w nienormalnych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiusa
faktem jest ze wyprzedaze czemus musza sluzyc ale czemu przy okazji czegoś nie uszczknąć. Ja czekam na promocje w atlanticu - mam tam upatrzony super szlafroczek taki mięciusi i milusi, nie wiecie czy juz zaczeli promocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, nie zawsze tak jest. W tamtym roku u mnie bylo kiepsko bo zaczelam chodzic po sklepach dopiero na poczatku lutego, kiedy wszystko bylo juz przebrane. Czasem mozna trafic na cos naprawde fajnego, albo zapolowac na cos co masz juz wczesniej upatrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja siedzę w domu i
Fajne ciuszki można jeszcze znaleźć w terranovie i top secret :) POLECAM Ja kupiłam sobie w Terranovie ślicznego longa za niecałe 40 zł, i śliczne poprute jeansy za 59 zł :) W top secret zakupiłam śliczne eleganckie spodnie, i 4 cuuudne sweterki (ale tu ceny wahają się od 40 do 60 zł )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za terranovą nie przepadam, ale top secret bardzo lubie :)trzeba bedzie zajrzec po spodnie. A czy ktoś może wie jak tam w croppie i diversie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
vegaa - świetne! Byłem tylko w Vero Moda - ciekawe żakiety (zółty, czarny, beż) ze sztruksu 55-45 zł, wyprzedaż sukienek, ale nic mnie nie zachwyciło generalnie. Cały Wro paradował dizś z reklamówkami terranovy i h&m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w H&M są spore obniżki :) i nawet całkiem ładne rzeczy wyłowić można.. w Orsayu niby są ale jakos ja ich nie widzę ;] (tzn. tych obniżek) a w terranovie z roku na rok coraz gorzej (choć zakupiłam śliczną spódniczkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wawie na francuskiej
jest taki mały sklepik z bucikami włoskimi :) ja tam kupuję od lat drogo jest ale teraz jest wyprzedaż i większość po 150 zł polecam Wam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iko
Fajna wyprzedaz jest w tiffi,wszystko o 50%,kupiłam zakiecik za 80 zł był za 160 i sweterek za 70 był za 130,ceny naprawdę przecenione,przed wyprzedażą byłam tam tylko raz bo taka drożyzna,a teraz normalne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×