Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jolusia11

hemoroidy

Polecane posty

Gość BABCIA ANIA

DOMOWE LECZENIE HEMOROIDÓW DUŻO PRZEPISÓW =>> domowe-sposoby. com/choroba/hemoroidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi pomogło w walce z hemoroidami to lecznicze mydełko Aleppo Szamir, zresztą działa też na trądzik, odparzenia, odlęzyny. Skuteczne bardzo, działa antybakteryjnie, antygrzybicznie no i przyśpiesza gojenie ran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też swego czasu miałam problem z hemoroidami i wiem że nie jest to nic przyjemnego. Dobrze że przy remoncie łazienki zainwestowaliśmy w deskę myjącą uspa dzięki niej nie podrażniałam ich papierem toaletowym po skorzystaniu z toalety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy hemoroidach to bez sensu kompletnie leczyć już skutki. Już znacznie lepsze jest to co powiedziała Marcysia_1, ale to też samo w sobie nie wystarczy. Kluczem tutaj jest wyeliminowanie zaparć i tutaj pomoże jedynie dieta + zioła uzupełniające w błonnik. Ktoś tam już pisał o procto vitale i chociażby to byłoby naprawdę w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 23:18, sisii77 napisał:

Bardzo mi pomogło w walce z hemoroidami to lecznicze mydełko Aleppo Szamir, zresztą działa też na trądzik, odparzenia, odlęzyny. Skuteczne bardzo, działa antybakteryjnie, antygrzybicznie no i przyśpiesza gojenie ran

Faktycznie ! Znam, stosuje i potwierdzam. Dodam, że przynosi zaraz po uzyciu w sumie cudowny komfort, bo przestaje swędziec i boleć no i tamuje krwawienie z ranek. Ale dodam, żebyscie uważały na "podróby" tego mydła , bo są, trzeba kupic 70% bo inne mniej % są nieskuteczne. Czyli tylko i wyłacznie Aeppo Szamir 70% - to jest mega pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kąpiel wodną rano i wieczorem

Na lepsze ukrwienie.

Dodatkowo zioła . Od siebie polecam bezpieczne zioła na krążenie venoherbs https://kredensziolowy.pl/produkt/venoherbs/

To w domu, A poza tym do lekarza. Tu porady pewno są dobre i życzliwe tak jak moja ale lekarz też potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pracuję przy biurku i nie raz męczyły mnie hemoroidy. Czasem to nie wiedziałem jak mam już sobie pomóc, bo to co wtedy stosowałem było mało skuteczne. Ale jak już trafiłem na czopki anusir to czułem się lepiej i teraz jakby co to tylko je stosuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest to lecznicze mydło Aleppo Szamir i na hemoroidy do podmywania. Przyspiesza mega gojenie ran, na prawde skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam GORĄCYCH NASIADÓWEK! - przez nie wylądowałam na stole operacyjnym, spowodowały zakrzepowe zapalenie guzków hemoroidalnych. Nie pomagały już  wtedy żadne leki ani maści.  Po tej akcjii KUPIE  kasy wydane na wszystkie możliwe maści i czopki (Prokto-glivenol, proktis-M, Hemorol, Posterisan)
Poszłem do  proktologa, (badanie nie jest aż takie tragiczne- da się wytrzymać te 3 minuty)
Okazało się że resztą  hemoroidów kórych mi nie wycieli operacyjnie bo niby nie było potrzeby -  nie jest tak źle, ale przyczyną  bólu jest szczelina. Spowodowane jest to nerwowym trybem życia, stresem.
Lekarz przypisał maść rozkurczową robioną w aptece + żel z cieląt Solcoseryl + Dilatator i w ciągu 3-4 dni ból ustapił. Kazał mi znaleść spobób na relaks  zażywać ziółka które  redukującą stres ... wracając od lekarza  trafiłem do Konopnej Farmacji u mnie w mieście w Poznaniu  i kupiłem tam  na redukcję stresu i przeciwbólowo  olej cbd 10% brahmi  i  maść niedźwiedzi ząb gorvita ... CBD olejek i maść   pomógła  mi też przeciwbólowo ból ustapił po 4 dniach stosuję go już 9  miesiac i problemy ze szczeliną i hemoroidami się puki co nie odezwały
Wszystkie reklamowane w TV wynalazki z apteki musiałem odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×