Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ona84

oczyszczanie organizmu z toksyn

Polecane posty

na oczyszczanie organizmu z toksyn dobrze działa sok z aloesu. stosowałam na wiosnę przez kilka miesięcy i byłam zadowolona z efektów. po tym regularnie kupuje sobie większą butelkę (np. 750 ml) i wystarcza na grubo ponad miesiąc, a można wykorzystywać naprawdę na wiele sposobów. najbardziej zauważalna różnica w jakości trawienia, ale też fajnie na skórę podziałał. cera mi się poprawiła i nie była sucha, jak zwykle. można na skórę używać bezpośrednio, jak tonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można też sprawdzić czy organizm nie jest zakwaszony. Wtedy metabolizm nie pracuje tak efektywnie, jak powinien, więc nie oczyszcza się w pełni z toksyn. W Internecie można o tym sporo poczytać. Papierki lakmusowe są dobre do samobadania w domu - przez kilka dni trzeba kontrolować odczyty, nie jest to kłopotliwe, a wyniki można poznać szybko. Kiedyś próbowałam i polecam - dzięki temu podrasowałam nieco swoją typową dietę. Spadło mi wtedy kilka kilo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja detoks robiłam sokami Nuja....i to był idealny pomysł bo soki są smaczne, bardzo pożywne i świetnie odżywiają. A do tego nie chodziłam w ogole głodna także to było idealne rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii oczyszczenia organizmu polecam 9-dniowy program Clean 9, bezpieczny, opracowany pod okiem specjalistów. Zyskujesz nowe nawyki żywieniowe, nową sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również robiłam program oczyszczająco-odżywczy Clean 9 na bazie aloesu. Po programie bardzo dużo energii, świetne samopoczucie, oczyszczone jelita no i efekt uboczny 3 kg mniej. Należę do bardzo fajnej grupy dotyczącej tego oczyszczania oraz aloesu, który ma niesamowite właściwości. Może ktoś byłby zainteresowany poznać szczegóły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako detox też dużo pozytywnych opinii czytałam o spirulinie ale trzeba trafić na dobrego producenta żeby nie było jakiegoś wtykania dziwnych tableteczek, najlepiej chyba w aptece kupić, oczyszczanie jelit to chyba trochę inna sprawa (choć się łączą oczywiście) i jeszcze nie mam nic takiego co by mi pomogło świetnie ale odradzam wszelkie przeczyszczające tabletki, powodują okropne skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×