Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Tak tylko że w wielu przypadkach okazuje się że to nie takie proste w dzisiejszych czasach. A co najgorsze dopóki nie zaczniesz się starać to nie wiesz że stba czy partnerem jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest troche przykre, bo tyle par ma dziecko chociaz tego nie chcialo, czy kobiety, ktore porzucaja swoje dzieci itp, a ludzie ktorym naprawde na tym zalezy czesto maja problemy, no ale tak to juz jest zorganizowane niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec tych smutasów. Powiedz lepiej na jakim etapie jesteś w przygotowaniach? Ja myslę jak ustroić salę. Na samochód wczoraj mi koleżanka zaproponowała swoje strojenie bo miała zachowanie wiec mam z bani (choć nie wiem czym do ślubu pojadę) no i oglądam bukieciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czytalas ale postanowilam jednak przyleciec do Polski pod koniec lutego na tydzien i bede zalatwiac, zalatwiac, zapale sie chyba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z samochodem nie bedziemy mieć raczej problemu bo do Kościoła mamy jakies 200 metrów a do sali jakies 300m wiec goscie wszedzie na piechotke a my może mojego kuzyna autem pojedziemy ale na taki kawałeczek to nawet nie mysle o jakims szczegolnym przystrajaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak czytałam. No to trochę będziesz miała do latania. Ja postanowiła z kolei stąd wybyć w lutym na parę dni do Irlandii do koleżanki :) Liczę na fajne zakupki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daleko macie do sali i do Koscioła? w sumie to fajnie tak przejechac przez cale miasto z klaksonami, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha! Ja nie lubię na siebie zwracać uwagi więc klaksony to może co najwyzej goście będą uzywać. A mamy sporo... jakieś 2 km. W Olsztynie to trudna sprawa żeby tak wszytsko urządzić zeby wszędzie było blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny bukiecik. Ja bym chciała żeby mój był z dużą ilością zielonego. I podobają mi się takie, w których ogonki są owinięte wstążką. I raczej z kalli lub róży. Kolorystyka pod salę - biało - pomarańczowa (taka chyba żywsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bukiecikow to ja tez chce duzo zieleni, uwielbiam zielen:-)no ale to jeszcze zalezy jaka sukienke bede miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Przyłączam sie do Was! Slub 28.07.2007 z mezczyzna mojego zycia... ...ale boje sie.... ...mimo,ze wczesniej tak bardzo tego pragnelam ..boje sie.... A pzygotowania w toku! Wczoraj kupilam suknie slubna!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz go mam, no to on jest baaarrrdzoooo pomaranczowy:-) a co do pojazdu dla gosci to mysle ze musisz sie wczesniej zorientowac czy ktos bedzie bez samochodu , bo nie moze byc tak ze nie bedzie mial jak dojechac na wesele, po prostu poytaj jak bedziesz wreczac zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zielona Kredka! Witaj w naszym gronie. I cię pocieszę - każda z nas jest momentami wystarszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sorki :) Już się pogubiłam, tak szybko tworzymy nowe wiadomości ze może któreś ominełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam na razie, pranie samo się nie wywiesi a naczynia nie umyją niestety :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. Witaj Zielona_kredko👄zapraszmy na pogaduchy Ja dzis tylko się przywitam, bo zaraz wychodzę, ale oczywiście sobie was poczytałam. Fasolka ja podobnie jak Ty chciałabym zacząć starania rok po ślubie, żeby najpierw sie dotrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...jestem przerazona ...zostalo niecale 6 mcy do slubu...jak to szybko minelo...SZOK...boje sie ze mi tak cale zycie minie...co do przygotowan to wodka zostala zakupiona. po dlugich dylematach jest WYborowa (i skrzynka sobieskiego tak na wszelki wypadek. Beda tez inne alkohole ale w mniejszych ilosciach. Siostra zrobila mi zaproszenia i nie wiem ktore wybrac. Poza tym zrobilam propozycje menu weselnego. Co o tym sadzicie? Slyb bedzie w lipcu wiec bedzie goraco wiec doszlismy z J. do wzniosku ze 3 cieple dania starcza. Poniewaz stoliki beda okragle (8-smio osobowe) to beda na nich serwowane tylko cieple dania i deser oraz alkohol glowny. Zimny bufet w formie szwedzkiego stolu , inne alkohole w formie barku z barmanem. oto menu: CIEPLE DANIA I danie : rosół z makaronem flaki wolowe krem z borowików z groszkiem ptysiowym (lub w chlebku) II danie : karkówka z grilla devolay z serem i ananasem Pstrąg w złotej panierce mizeria, buraczki, surówka kiszonej kapusty ziemniaki puree/ kulki ziemniaczane DESER: Planace lody z owocami i advocatem III danie : Pierogi z kapusta i grzybami obsmażane w lnianym oleju Bigos staropolski Barszcz czerwony z pasztecikami ZIMNY BUFET Schab w galarecie Ryba po grecku Taca wędlin : szynka staropolska, polędwica, kiełbasa krakowska, indyk w galarecie Kosz wiejski : salceson czarny i biały , kaszanka, kiełbasy, ogórki kiszone, smalec, pieczywo, masło, Sałatka jarzynowa Sałatka z owoców egzotycznych CIASTA: Sernik Jabłecznik Makowiec Czekoladowe z orzechami Rolada z galaretka i bakaliami Tort 3-pietrowy Tace owoców : winogrona, mandarynki, jabłka, banany, ananas, nektarynki AKLOHOLE: Wódka (wyborowa, sobieski) +żubrówka , siwucha Wino czerwone pół wytrawne Wino białe pół wytrawne Rum biały Likiery słodkie (advocat, amaretto, bayley) Nalewka wiśniowa Bimber Whisky Champagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×