Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

ach tak, dzis Dzien Kobiet 🌼 Też Wam życze wszystkiego dobrego i nie tylko na ten dzień ale na całe życie: miłosci, szacunku, zrozumienia, docenienia, niekonczącej sie adoracji i uwielbienia 🌼 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki wszystkiego naj... Nasze świeto :) Wiecie, nawet mój I. pamiętał. Jest przejazdem w Polsce i możemy nawijać przez telefon do bólu. Może sobie wyjaśnimy niektóre kwestie. Ale już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....no wszystkiego najlepszego kobietki.... Agucha ładne te bukieciki,włąśnie ja myślę o czymś takim jak ten pierwszy,bardzo mi się podoba....sierpniowa twój też super,ale akurat do mojej sukni nie bedzie pasował.... Fas-olka a nie mówiłam że wszystko będzie oki, po prostu tak to jest jak chłop zjeżdża do domu na jakiś czas.....mój M też pamiętał o dzisiejszym święcie,był wczoraj wieczorkiem na 2 godz. no i dzisiaj też będzie ok.20....cieszę się bardzo że zmienił firmę na tą w kraju....w sumie troche mniej pieniążków ale jest cześciej w domku i to chyba najważniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌼 dzisiaj u mnie pochmurno nie ładnie nie lubię takiej pogody bo nic mi sie nie chce... ale już jutro się zobaczę z moim T... po całym tygodniu. będzie cały weekend tylko dla niego.. ostatnio troszkę się kłócimy praktycznie codziennie jak ze sobą rozmawiamy przez tel. ale wydaje mi sie że to dlatego że mi sie tęskni i jemu chyba też i dlatego ze nie możemy sie spotkać to tą złość wywalamy na siebie przez telefon no nie wiem.. fas-olka cieszę sie że wszystko już dobrze:) doroti masz rację że lepiej czasami mieć troszkę gorzej płatną pracę i mieć męża przy sobie i budować swój związek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panienki, poszukuję jakiegos makijażu z zielenią jakbyście miały cos na oku to podeślijcie:-) Może jak będę na Wielkanoc to poprosze moją kuzynke kosmetyczke, żeby mnie spróbowała umalować, bo ta moja wizażystka będzie dopiero w wakacje. Może Agucha będzie miała jakieś wirtualne propozycje? A zakładacie jakąs biżuterię? Ja na codzień nie nosze nic zuepłnie dlatego to będzie musiało byc coś bardzo delikatnego, dziurki po kolczykach juz mi dawno zarosły więc pozostaje cos na szyję, myśłałam o jakims delikatnym łancuszku z takimi małymi zielonymi listkami...hehe zamęczę was z tym zielonym:-) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobotę idę na próbny makijaż. nie wiem co chce..chce żeby było ładnie. Nie szukałą nic w internecie do tej pory ale jak cos znajdę to przyśle biżuterii tak jak Ty sierpniowa nie noszę tylko kolczyli w sumie no i teraz jedn zaręczynowy pierścionek i tez będę chciala coś delikatnego nie wiem jeszcze czy w złocie czy w srebrze chociaż ja mam jasną karnacje i ładniej bedzie srebro. więc jakiś komplecik sobie zkupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam jasna karnację , ale pierscionek zareczynowy mam złoty i obrączka tez bedzie złota więc może lepiej cos w złocie tez na szyje, a może to nie ma znaczenia, może byc wtedy srebro na szyje? Co o tym myslisz Tasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co też o tym myślałam bo mam złoty żółty pierścinek i takie też będą obrączki ale nie wiem w sumie musisz zobaczyć w czym Ci lepiej bo moze będzie dobrze Tobie w złocie w sumei to chyba nie ma znaczenia np jak będziesz miała taki sam łańcuszek i bransoletkę np czy kolczyli a może coś takiego jak masz dodatki na sukience to w tym kolorze może spróbuj:) nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ledwo żyję. Po pracy tak mnie zmuliło (chyba ciśnienie) że poszłam wstać i dopiero wstałam ale chętnie bym jeszcze lulała ale musze się pouczyć. Doroti zazdroszczę że twoją drugą połowę masz częściej przy sobie. Mój wziął sobie za punkt honoru uzbierać na wesele i każdyd zień w domu to dla niego stracony dzień, bo ma płacone od dnia w trasie. Teraz jest przejazdem w Polsce więc wisimy na telefonie, to lepsze niż sms-y jak jest za granicą. Może keidyś też zmieni pracę jak już się odbijemy od dnia. Musimy się przemęczyć. Tak więc zmykam się uczyć. Już dawno mi sie tak nie chciało... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wiem że jestem tu nowa ale chciałabym się do was przyłączyć jeśli można bo też wychodze za mąż w tym roku 25.08.2007 mój narzeczony pracuje z a granicą więć nie mam się z kim dzielić tymi wszyskimi przygotowaniami zresztą tak mi się wydaję że my kobiety bardziej przeżywamy te wszyskie sprawy z wiązane z załatwianie wesela pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam w weekend w szkole, właśnie wróciłam i niestety nie nacieszyłam sie wolnym, a jutro znowu do pracy. Na szczęście poniedziałek i wtorek będę miała luzacki bo nie będzie mojej przełożonej :P Pozdrawiam i witam nową koleżankę! Napisz na jakim etapie ejsteś z przygotowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! witaj Marta_f! Taka piekna pogoda a ja chora :( cos znowu na topiku zrobiło sie cichutko i pusto mam nadzieje ze to chwilowe.Sierpniowa mam kilka makijazy ale nie na kompie a nie mam w domu skanera.Jak mi sie uda to zeskanuje i Ci przesle.Co do bizuterii to ja tez nie nosze:) tylko pierscionek :) ale ostatnio przebiłam sobie uszy (po raz drugi bo mi zarosły) wiec kupie sobie jakis komplecik napewno srebrny bo mam jasna karnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki ja siedze od rana przy swoim nowym biurku na stazu :-) Poki co nie ma babki ktora koordynuje projekt nad ktorym mam pracowc wiec troche sie nudze, ale podobno mam korzystac, poki moge, bo potem bedzie ostro ;-) Pozdrawiam i odezwe sie wieczorkiem Agucha jak dasz rade zeskanowac to bede wdzieczna :-) milego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pannice, co z waszym wiosennym przebudzeniem????????????? Obijacie sie jeśli chodzi o sprawy topikowe ;-) A najbardziej Alice, ktora juz dawno wrocila z domu z szalonego weekendu podczas ktorego najprawdopodobniej przymierzyla setki sukienek, miala makijaz probny i takie tam inne przyjemnosci...i co ...i milczy...:-( Ja tymczasem \"stażuję się\" ale poki co za bardzo nic ode mnie nie chca i troche mi sie nudzi... dzis nawet sama sie upomnialam o jakas prace, hehe Ale to dlatego ze dopiero ruszaja z tym projektem nad ktorym ja tez bede pracowac, a koncza kilka innych wiec za bardzo nie maja jeszcze na niego czasu... My tymczasem ostatnio przetlumaczylismy nasze zaproszenia na slub na francuski dla naszych francuskich znajomych, wszystkie nazwiska i imiona skompletowane wiec pewnie w przyszlym tygodniu zaczenimy druk:-) Zdardze wam jeszcze ze sie zastanawiamy czy nie wziac slubu cywilnego we Francji w maju...:-) Glownie po to ze ułatwilo by nam to pewne procedury wizowe w najblizszej przyszlosci, a poza tym fajnie bedzie moc wspominac slub we Francji:-):-):-) Jestesmy w trakcie zbierania inforamcji takze dam wam znac co i jak... Babeczki czekam na wiesci i prosze mi sie czesciej odzywac, no!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Już jestem. Aż mi głupio, że się tak długo nie odzywałam. :) Ale gorliwie nadrabiam zaległości... A więc tak: do przymiarki sukienek zabrałam ze sobą bardzo liczna obstawę w składzie moja mama (to chyba oczywiste), moja siostra (nie mniej oczywiste. Jest starsza, po ślubie i jest moja najlepszą psiapiółką), siostrzenica (była popatrzeć - ma 14 lat i wszystko przed nią. Poza tym właśnie skończyła zajęcia) i przyszła teściowa (ze względu na niesamowity gust, doświadczenie krawieckie i ogromna sympatię do niej). Przy pierwszym salonie ubawiłyśmy się przednio, z racji totalnego bezguścia pani, która szyje suknie i oferuje je jako coś niesamowicie pięknego. Pojechałyśmy do wcześniej wybranego salonu (gdzie planowałam kupić suknie Agnes). I tu przy przymiarce pierwszej sukni myślałam, że się rozpłaczę i bynajmniej nie z radości. Wyglądałam okropnie... przy kolejnej sukni nie było lepiej. Ale po ciężkich bojach wybrałam a raczej wybrałyśmy. Suknia nie jest z kolekcji Agnes - ale na niej wzorowana. Biała , bardzo delikatna wstawiona koronka i co najważniejsze- skromna (będę ją jeszcze zwężała). PODOBNA do tej ale bez ramiączek: http://www.suknieagnes.pl/k2007/07p-2-1.html Przyznaję, ze nawet sie sobie podobałam :) NA próbne makijaż i czesanie wybieram się za dwa tygodnie. Byłam jeszcze u miłego Pana, który będzie mi robił ślubny naszyjnik ze srebra, który będzie nawiązywał do sukni. Rozpisałam się okropnie ale przedstawiłam i tak w wielkim skrócie ;) Buziaki dla Was wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Alice że wybór sukienki za tobą. Jeśli bedzie podobna do tej z Agnes to bedzie piękna. Na mnie te z Agnes też nie leżały zbyt fajnie, tylko jedna rybka super, dlatego sie na nia zdecydowałam. W takich szerszych wyglądałam jak anorektyczna (choc nie jestem wybitnie chuda) dlatego zdecydowałam sie na bardziej obcisłą. Ja juz lece się przygotowywać do spanka więc dobrej nocki zycze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice, super, ze taki mialas owocny weekend , suknia wybrana- BRAVO! Ja nadal raczej malo zajeta jestem , ale jutro mam jakies zebranie i mam nadzieje ze w koncu sie ruszy:-) A co z reszta panien trzba wywolywac wszystkie po imieniu inaczej sie nie odezwa? Chcialam sie jeszcze was zapytac czy spotkalyscie sie z tym , zeby grawer na obraczkach byla tez po zewnetrzenej stronie? Bo my chcemy tu i tu, ale nie wiemy czy to jest praktykowane... Milego dzionka ciagu dalszego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panny ! ja nadal jestem nie do zycia katarem meczy , dobrze ze chociaz goraczki juz nie mam.U mnie narazie nic sie nie dzieje.Czekamy na zaproszenia i w swieta zaczniemy zapraszac :) a troszke miast bedziemy musieli odwiedzic :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha bierzesz zaproszenia z tej samej aukcji co ja! Ja biorę asymetryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dodam że wziełam jedno na próbę i wykonane są starannie, wiec nie ma co się bać je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fas-loka ja kupiłam takie zaproszenie u nas w drogeri i kosztowało 1,90zl i dopiero później znalazłam je na allegro i tu jest dużo tańsze....więc nawet z kosztami przesyłki wyjdzie o jakies 50zł taniej na 100 zaproszeń....więc warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!Dzień dobry wszystkim.... :) Na pytanie kiedy będziemy wręczać zaproszenia nie potrafię odpowiedzieć. (wstyd się przyznać ale nie mamy jeszcze dokładnej list gości;)) Aha - nie wiej jak odbywa się to w innych salonach sukien, ale ja w moim dostałam w podarunku niebieską podwiązkę. :) wszystko zgodnie z :\" coś nowego, coś starego, coś pożyczonego i coś niebieskiego\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×