Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Sierpniowa dzieki za te słowa. Oby rzeczywiscie się tak skończyło, tak mówisz ty i wiele osób z którymi rozmawiam. Ciężej jest mi tym bardziej bo temat ślubu nie znika na co dzień. Bowiem moja koleżanka z pokoju z pracy bieże ślub dwa tygodnie po mnie i zawsze tamat był i jest na tapecie :) Może to i dobrze. Nie mogę przecież wypaść z rytmu wrazie gdyby był happy end. Ale jak pomyślę że mogłoby być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Tasia123 sliczne te Twoje zaproszenia :) pewnie troszke pracy przy nich było ale wyszły naprawde sliczne. Fasolka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.Trzymam kciuki za Ciebie. U mnie ostatnio sie nic nie dzieje dlatego troszke milcze nie chce zanudzac was jakimis pierdołami :) Buziaki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny za ocene faktycznie troszkę pracy było choć nie dużo i z przyjemnośćią:)) fas-olka tu już napisane parę miłych i pokrzepiających dla Ciebie ale ja coś napiszę. Jesteście ze sobą już pewnie dość długo szkoda żeby to sie rozpadło z powodu być moze \"głupoty\" bo tak na prawdę napisałaś że to kryzys panika przed ślubem Twojego narzeczonego. Jeżeli to tylko to to na pewno będzie dobrze.Pozytywne myślenie i nie załamywanie sie tylko to jest ważne:) wiem że to trudne ale w życiu są takie trudniejsze chwile które musimy znieść za wszelką cenę ale myślę że warto ratować związek:) Więc go ratuj a raczej ratujcie.Nie pozwólcie żeby być może coś mniej istotnego ograbło was z czaegoś co macie najcenniejszego a co jest najcenniejsze?? Miłość bez tego tak naprawdę życie nie ma sensu...Więc ratuj swoją miłość:)) Życzę wszystkiego najlepszego Tobie żeby sie udało fas-olka i reszcie dziewczynom. pozdrawiam buziaczki 🌼 ❤️🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa co to się dzieje gdzie ansz topik?? no ale podnoszę:)) trzymajcie się i miłego popołudnia przesyłam dla wszystkich panien młodych serduszko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień i nic zero reakcji... ciekawe co się dzieje??Pewnie zajęte jesteście albo nie macie o czym pisać ale nawet jak nie macie to piszcie:) buziaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, ja tylko9 na sekundfę, bo moję szczęście jest w szpitalu zakaźnym w Warszawie i to odwiedziny zajmują mi najwięcej czasu. Pozdrawiam Was wszystkie. Idę w końcu spać bo nie mam już siły, Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze i szybko dojdzie do siebie. trzymaj sie silnie🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ochotka sie w koncu pojawila, ale nic nam nie napisala co u niej slychac :-( tylko zalozyla jakis nowy topik... Alice duzo zdrowka dla twojego mena, czyzby to powiklania jakies tej grypy co go ostanio zlapala? Fas-olka, Tasia, Agucha 🖐️ Milej niedzieli wszystkim paniom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja zaglądam codziennie ale... nadal wisze w zawieszeniu. Jestem pozytywnie naładowana do problemu dzięki waszym i innych wypowiedziami. Musze jedynie poczekać na powrót I, a to będzie przed świętami. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panienki.Ochotka nam się w końcu pojawiła. szkoda, że nie napisała dużo więcej. Ja jestem po odwiedzinach u mojego szczęścia. Mam chwilkę więc mogę opisać co się stało. We wtorek nie byliśmy w stanie dać sobie rady z bardzo wysoką gorączką, wysypką i opuchlizną. Pogotowie zlało mnie całkowicie a lekarz pierwszego kontaktu wysłał nas do szpitala, a oni nie byli w stanie stwierdzić co mu dolega i zawieźli go do W-wy. Tam okazało się, że jest to albo odra, albo mononukleoza. Ciągle trwają badania, która z tych chorób go dopadła. A do tego okazało się, że ma bardzo podwyższone enzymy wątrobowe :( Będzie musiał jeszcze trochę leżeć. Jest już trochę lepiej ale generalnie napędził mi ogromnego stracha, bo objawy były podobne do SEPSY... Dobrze, że przyjechali jego rodzice i mama pomieszkała trochę ze mną... Buziaki panienki (chyba musiałam się trochę wygadać) - miłej noicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice trzymaj sie dzielnie, na pewno szybko wróci do zdrowia a do wesela sie zagoi ;-) Paskudne wirusy dopadają człowieka jak najmniej się tego spodziewa, eeehhh... Spróbuj sie za wiele nie martwić , kwiatki dla Ciebie i dla narzeczonego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice życzę szybkiego powrotu twojej drugiej połowy do zdrowia. oby skończyło sie na większym strachu i szybko wszystko wróciło do normy. :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok. :-D Kończę juz moją pracę. Na szczęście :-P A topik założyłab, bo w sobotę nie miałam z kim pogadać. Na naszym nikt się nie pojawił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - nie martw się. Będzie dobrze. U mnie też jest podobnie, ale na odwrót - ja panikuję!!! Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo panienki. Widać ochotka trochę zatęskniła za nami, bo nareszcie się odezwała. :) Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy. Dziś było już dużo lepiej.... Tylko mały dołek psychiczny, ale liczymy na to, ze niebawem będziemy razem w domku. Przez chorobę mojego szczęścia i miałam okazję więcej pobyć z przyszłą teściową. Wspólnie ustalałyśmy listę gości (trochę się zwiększyła) i wybierałyśmy zaproszenia :) po kilku drinkach nie obyło się bez łez śmiechu.... Ostateczne zdanie i tak podejmiemy razem z narzeczonym. Buziaki dal Wszystkich i po raz kolejny miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie 🌼 wiosennie i burzowo dzis w Grenoble bylo...praca u nas wrze...jeszcze trzy dni i będę panią doktorową, hehe. A i na stażu kupa roboty, ale póki co jestem bardzo zadowolona :-) Wlasnie sie dowiedzialam dzis, ze moja kolezanka ze studiow wychodzi za maz tez w sierpniu :-) Ale chyba nie będziemy sie zapraszać, przynajmniej ja nie mialam takiego zamiaru, chyba ze ona mnie zaprosi to wtedy odwzajemnie się. Wystarczy juz tych wesel w sierpniu , bo w ciagu dwoch tygodni mamy 3 razem z naszym... Pozdrawiam wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj spada nam topik.. :( Sierpniowa - jak już będziesz \"Panią Doktorową\" to koniecznie napisz koleżanką jak to jest ;) I oczywiście pogratuluj doktorowi. Ja dopiero wróciłam ze szpitala. I opadam z sił... Ale czego się nie robi dla ukochanego. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! masz racje alice1906 jest tak piekna pogoda ze az chce sie wychodzic pospacerowac :) byłam wczoraj z moim Miskiem wybrac obraczki no ale tak jak wczesniej pisałam troszke inne nam sie podobaja ja wole z delikatnym wzorkiem lub gładkie a on wybiera zawsze jakis wiekszy wzór takie typowo męskie :/ no ale w koncu bedziemy musieli cos wybrac :) buziaki dla was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos cichutku tu u nas moze kiedys umówimy sie wszystkie w jakis dzien na okresiolna godzine zeby troszke pogadac?:) bo tak to tylko sie mijamy To tylko taki mój głupiutki pomysł :) Uciekam na spacerek :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa - gratulacje dla mężusia, na prawie mężusia. Jak się pracuje na stażu? Alice - tak czytałam trochę mniej uważnie, co się dzieje z twoim mężczyzną, że był w szpitalu. Doczytałam coś o Monoukleozie( z czego wiem to jest bardzo poważna choroba i trzeba leżeć w szpitalu :-( ) Fasolka - co się u niej w związku dzieje? Co z I.? U pozostałych chyba ok? Wybaczcie, ale nie czytałam wszystkiego co w ostatnim czasie pisałyście tak bardzo uważnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mój I. sie nie odzywa i ja tekże milczę, moze da mu to troche do myślenia. Jestem zajęta, mam co robic, w weekend szkoła, potem sprzątanie swiąteczne wiec nie myślę intensywnie, ale zapomnieć tez trudno. W przyszłym tygodniu powinien wrócić z trasy i sie wszystko okaże co będzie. Zakupie jedynie przed swietami zaproszenia bo w razie co trzeba wykorzystać świeta na roznoszenie zaproszeń jeśli sie wszystko ułoży. Pozdrawiam wszystkie topikowe kolezanki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze :) bo cos spadamy ( ale to ostatnio czesto sie zdarza niestety:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosimy... Znowu. Witam koleżanki w piękny wiosenny dzionek. Taki dzień musi nastawiać optymistycznie do życia. :) Mój mężczyzna jest już ze mną w domku :) :) Okazało się jednak, że jest to odra. Niestety powyżej 20 roku życia przechodzi się ją bardzo ciężko. Dodatkowo musi o siebie zadbać. Zrzucić kilka kilogramów i uważać na siebie. Ale ważne, że już nie jest w szpitalu. Ciekawe co u Was? Sierpniowa zapewne jest już Panią doktorową. Fas-olka życzę Ci aby wszystko z I. się ułożyło. Czasami taka refleksja jest potrzebna. Ochotka napisałaś już wszystko? Tasiu - jak u ciebie? Agucha - wybraliście już obrączki? trzeba topik ratować. A może powtórzymy wspólne picie piwa? Wiosenne buziaki dla wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn co wszystko Alice? Oho ho ho czy ktoś tu się umawia na piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×