Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

hey babeczki! Tak, tak ja już panią doktorową jestem i pękam z dumy!!!!!! Wczoraj świętowalismy do późna wieć dzis juz dziekuje za piwko ;-) Ale w tygodniu na pewno sie odezwę na dłużej to moze wtedy :-) Pozdrawiam Was gorąco 🌼 Alice ciesze sie , że Twoj meżczyzna juz w domu :-) Fas-olka czekamy z niecierpliwoscia na wiesci co z Wami i trzymamy kciuki! Ochotka sie odezwala ale nic nie napisala co u niej... Dziewczyny dzis juz zmykam , ale w pniedzialek napisze cos wiecej, papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)) już jestem. Wczoraj wróciłam ze szpitala. Już po bólu. operacja się chyba udała. Jest dobrze troszkę boli ale spoko dojdę do siebie jakoś:)) czytałam wszyskie komentarze nie było ich zbyt duzo.... ale przynajmniej topik jest na pierwszej stronie ❤️ pozdrawiam wszystkie ❤️ 🌼 miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia123 Zycze zdrówka no i trzymam kciuki za Ciebie musisz szybciutko wyzdrowiec bo slub tuz tuz:) pierwsza slubujesz :) Trzymaj sie ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice 1906 obraczek jeszcze nie wybralismy jutro idziemy moze zdecydujemy sie w koncu na jakies :) (mam nadzieje) a wy juz macie obraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo, no faktycznie pouciekaly babeczki ;-) U mnie bardzo intensywnie, jak zwykle, juz jako panstwo \"doktorscy\" szykujemy sie do wyjazdu na Świeta do Polski jutro wieczorem, hurraaa!!! A poza tym zdecydowalismy sie na ten slub cywilny w e Francji wiec ostro zbieramy papiery i po przyjezdzie bedziemy skladac, oczywiscie trzeba jeszcze odbebnic wizyte medyczna, rozne badania, wypelnic tysiace karteczke i moze uda sie zlozc to wszystko w kwietniu :-) Teraz w Polsce bedziemy przymierzac dla M surduty i fraki- chcemy wypozyczyc i pewnie zamowimy obraczki a rodzice nam potem przysla no i kilka innych spraw do zalatwienia, z ktorych na pewno zdam relacje po powrocie:-) Poki co jestem zawalona praca na stazu, jak to zwykle przed urlopem wiec pozdrawiam was goraco i przesylam kwiatuszki 🌼 🌼 🌼 Tasiu Tasiu jak tam zdrowko i jak przygtowania , kurcze juz tak malo czasu do waszego wielkiego dnia, super:-) U nas zaraz burza wiec musze odlaczyc kompa papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiu - dużo zdrówka!!!!!!!! Kuruj sie dobrze, bo Wasz dzień już tak bliziutko. Coś nam wiosna nie sprzyja - każda jakaś zabiegana. Ochotka - praca już napisana cała? Agucha - my niebawem będziemy szukać obrączek.... Narazie walczymy z drukowaniem zaproszeń :( Sierpniowa - Jak jest być panią doktorową? Wiosenne buziaki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis znowu bylismy ogladac obraczki ale nadal nic nie wybralismy tzn mamy juz kilka typow teraz tylko musimy zdecydowac które z nich wybrac:) powoli odrzucamy :) w Niedziele zapraszalismy pierwszych gosci :) miło tak jezdzic i odwiedzac rodzinke tylko mogło by byc troszke wiecej wolnego czasu na to :/ teraz nie mamy go za duzo w tygodniu praca w weekend szkoła i tak w kółko :/ Buziaki dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj miało byc PRZED POJSCIEM SPAC* :) tak to jest jak sie cos napisze a pozniej chce sie zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey babeczki, Najlepsze Swiateczne zyczenia Wam sle, cudownej Wielkej Nocy w gronie najblizszych! Pozdrawiam was gorąco i zbieram sie powoli do wyjazdu papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wam kochane wszystkie forumowe koleżanki życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych. Oby zajączek się spisał i osłodził życie :) Ps. U mnie nic nowego, zaproszenia przyszły, sie na dniach okaże czy zostaną wykorzystane czy trafią do kosza. Jestem dobrej mysli ale też i przerażona... papa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja reż wybieram się na święta do domku więc korzystam z okazji i Wszystkim Wam życzę spokojnych Ale radosnych Świąt Wielkiej Nocy w gronie bliskich, oraz smacznego jajka i wesołego zajączka ;) . Dużo buziaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych swiat dziewczyny :) smacznego jajeczka i mokrego dyngusa :) ja bede dopiero za pare dni bo wyjezdzam Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego z okazji świąt życzę wszystkim tu zaglądającym i stałyb bywalcom🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Spadłyśmy na trzecią stronkę :( Jak minęły święta? My Niestety musieliśmy dzis raniutko wracać aby zdarzyć do pracy :( W Święta objeżdżaliśmy rodzinkę z zaproszeniami. Kawa, herbata i ciasto wychodziły nam czubkami ;) Pozdrowionka dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa pomaranczowa
Wpadam tu do Was pierwszy raz i zaraz zarzuce niepokojace pytanie, jesli mam prawo, a wy zechcecie mi doradzic... Mam dylemat, z ktorym moglabym zwrocic sie rownie dobrze na forum dla tesciowych, ale poki co takiego nie zmnalazlam... CZY KTORAS Z WAS OMAWIALA WYBOR SUKNI SLUBNEJ Z PRZYSZLA TESCIOWA? Bo moja wydaje sie byc tym zainteresowana, a ja nie bardzo mam na to ochote (wole nie tlumaczyc powodow). Czy to moze zaklocic nasze wzajemne relacje i czy mam do tego prawo, aby wylaczyc z tych przygotowan przyszla tesciowa? Bardzo prosze o anonimowa porade, jest to dla mnie bardzo wazne, aby uslyszec akurat zdanie obcych osob ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! własnie wróciłam do domku.Jak mineły swieta? nam bardzo szybko (za szybko) :) tak jak alice1906 jezdzilismy z zaproszeniami :) w swieta bylismy u najdalej mieszkajacych (500 km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa pomaranczowa ja wybierałam suknie z mama i siostra. Tesciowej nic nie mowiłam kiedy ide i nie proponowałam jej zeby z nami szła sama tez nic nie wspominała.Chociaz fajna babka z mojej przyszłej tesciowej to i tak nawet nie myslałam o tym zeby ja ciagac po salonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa pomaranczowa
Agucha 23 ------> jeden taki glos to juz cos, bo ja akurat nie mam siostry, a nawet zaufanej przyjaciolki na miejscu, wiec wybor sukni podjelam z mama i jej akceptacja juz mi wystarczy. Mysle, ze tesciowa lepiej sie wykaze, jesli doradzi wlasnej corce, ktora slub ma tuz po nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze najwazniejsza osoba jest mama i z nia chciałam wybierac suknie.Masz racje jesli tesciowa ma córke i po was ma wesele to z nia jeszcze sie nachodzi po salonach i nie powinna wcale sie obrazac ze nie chciałas aby pomagala w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa pomaranczowa
Otoz to ... dobre rady sobie cenie. Prawda jest taka, ze nie chce sobie komplikowac zycia i wole radzic sie tesciowej tylko wtedy, jesli naprawde bede potrzebowala jej pomocy, a wybor sukni pozostaje moim indywidualnym wyborem, tym bardziej, ze nie jest ekstrawagancka, wrecz skromna (tu moge sie obawiac co najwyzej, ze za skromna ;-) i mowie calkiem serio, bo ja jestem wieksza minimalistka niz przyszla tesciowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na chwilkę przed snem. Nowa pomarańczowa - u mnie wydawało się wręcz naturalne, ze suknię będę wybierała z przyszłą teściową. Po pierwsze dlatego, iż moja teściowa nie miała córki a mnie tak właśnie traktuje (a ja juz upatruję w niej przyszłą drugą mamę), mamy rewelacyjny kontakt, po drugie moja teściowa mam doświadczenie jako krawcowa, po trz3ecie ma rewelacyjny gust, (podobają się nam podobne rzeczy :) ) a po kolejne zabrałam całą ekipę bab (mama, siostra, teściowa i siostrzenica, która się akurat nawinęła) Wybieranie mojej sukni nie obyło sie bez zasadnych słów krytyki za co w efekcie końcowym jestem kobitką bardzo wdzięczna. Ale proponuję iść z osobą, która szczerze doradzi - i jeśli nie będzie to teściowa to ona powinna to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku, ja juz jestem, wrocilam wczoraj i dzis raniutko do pracy :( Te kilka dni przelecialo strasznie szybko, ale Swieta byly cudowne i udalo nam sie spotkac z bardzo wieloma osobami :) Rozdalismy juz troche zaproszen, zamowilismy obraczki, najbardziej klasyczne zlote plus piekny grawer po lacinie, poza tym zamowilismy tez juz surdut dla M. -wyglada cudnie :) Udalo sie nam tez zgromadzic wszlkie papiery potrzebne do slubu cywilngo tutaj wiec w przyszlym tygodniu skladamy juz podanie i czekamy na date, powinno sie udac w maju:) Poza tym nasz kolega zgodzil sie zostac naszym swiadkiem ku naszej wielkiej uciesze i tym samym udalo nam sie byc wiernym tradycji ze swiadkowie sa stanu wolnego, bo moja swiadkowa tez panna :) Strasznie intensywny byl ten czas takze pewnie moglabym jeszcze opowiadac i opowiadac, ale praca czeka wiec poki co pozdrawiam was serdecznie i odezwe sie moze wieczorkiem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×