Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dora20

wasze ulubione sklepy z ciuchami-jakie i za co je lubicie?

Polecane posty

moj typ to zdecydowanie H&M i diverse. zawsze cos znajde, dobra jakos, oryginalne, szczegolnie h&M:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskowa żona
h&m , bo ubrania są w stylu wyjsciowo-niedbałym; takie lekko hipisowskie , a to lubię; no i ceny nie są jakieś straszne; lubię też new yorkera, bo jest dużo rzeczy z czystej bawełny i takie standardy - zwykły golf , zwykły tshirt , bez jakichś cudów-wianków; no i greenpoint - fajne torebki i też - standardowe , klasyczne ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solar i zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię Camaieau
Diesel, Americanos (tylko spodnie), Venezia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię Camaieau
aha, Olsena lubię, Monnari, Simple (ale jak mają bardzo udziwniona kolekcję, to nie;) , Soalara też. I Gino Rossi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to lubie
Solar Intimissimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię Camaieau
Camaieau lubię w zasadzie tylko za golfy, koszulki na lato itd. Takie w stylu weekendowym. Nic innego tam nie kupuję, ale one są dobrze uszyte. Czasami w Reserved jak się postarają, to można kupic jakiś w miarę fajny ciuch. Ale spodnie tam są nieciekawe. Chyba, ze letnie, jasne, szerokie i worowate;) Ale teraz przeżyłam załamanie, kiedy przeszłam calutką Arkadię wzdłuż i wszerz i okazało się, że nie ma tam NIC, co chciałabym kupić po "okazyjnej cenie", mało tego- w ogóle nic bym nie chciała, gdyby dawali mi za darmo...:o Jeden sweter z Monnari mi się spodobał, ale był za duży. Małych rozmiarów od dawna uż nie ma, wszędzie od M do XL, ubrania z plastiku, sewetry z akrylu, powyciagane już na wieszkach, buty nieciekawe, a jak w końcu znalazłam jakiś w miarę fajne, to kosztowały ponad 500zł (były to pantofle) i w dodatku byłby źle zrobione:O Tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbe69
ja uwielbiam camaieau za sweterki i większe rozmiary:) mają fajne ciuszki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakti 1234
Bezapelacyjnie Diesel :) Uwielbiam te firme, prawie wszystko mi sie tam podoba :) I do tego pierwszorzedna jakosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayakoi
Benetton za wdzięk i kobiecość Zara za klasę Intimissimi nie trzeba mowic Pull&Bear za oryginalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zlosliwa i brzydka
Taki temat byl kilka dni temu, po co zakladac nowy identyczny? H&M jest dobry ale tylko dodatki. Reszta przez was wymienionych sklepow jest mocno srednia. PS w New Yorkerze to tylko 12 latki chyba kupuja...wies wies wies..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka789
Hm...sklpey w których lubie robić zakupy i do których z miłą chcęcią chodze to: ZARA, Mango, H&M, Wrangler, Solar...zawsze coś dla siebie znajde choć jestem bardzo wybredna... A jesli chodzi o New Yorker...to także się cosik znajdzie i nie tylko dla 12-sto latki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakti 1234
Diesel "mocno sredni" :D :D Jest co rownac z H&M :D Wez sie nie kompromituj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zla i brzydka
Dla mnie Diesel jest mocno sredni, nigdy tam nie kupuje!. Poza jeansami ktore nawet czasami sie nadaja reszta nie jest zbyt dobra.Buty, koszulki...niezbyt oryginalne. o HM powiedzialam ze kupuje tam tylko dodatki a nie ciuchy, wiec pod tym wzgledem diesla bije na glowe. To Ty sie nie kompromituj czytajac bez zrozumienia. Tak na marginesie musisz smiesznie wygladac jesli masz ciuchy tylko z jednego sklepu. Moze zaproponuj ze bedziesz zywa reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakti 1234
Nigdzie nie napisalam ze kupuje tylko w Dieslu :D Jezeli dla Ciebie Diesel jest "mocno sredni" to moge sobie wyobrazic gdzie mozesz kupowac, skoro H&M jest dla Ciebie lepszy :P Niewaazne, jak tam sobie chcesz . Lubie tez Lacoste, tez maja fajne ubrania, Zara tez nie pogardze :) Fajne ciuchy ma tez Henri Lloyd, choc sa to ubrania typowo zeglarskie, ale dla ubioru na luzie sa spoko . I zawsze mam podejscie takie, ze wole sobie kupic mniej a cos porzadniejszego, niz duzo i kiepskiej jakosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zla i brzydka.
Jak mam napisac zebys zrozumiala? w HM kupuje tylko dodatki.I sa lepsze niz w dieaslu. Kupuje w Pepe Jeans,Replayu, Killah, De Puta Madre,Lacoste. (Tak na marginesie zebys nie musiala sobie wyobrazac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hesehes
sorry ale h&m i diesel to rzeczy z roznych polek,tak jak porownywac banana do babeczki z kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najbardziej lubie Zare. W sumie do roku kupuje tylko tam, poniewaz jeansy sa aldnie skrojone i zgrabnie w nich wygladam, ubrania sa z klasa, maja dobre tkaniny. Ceny nie sa niskie, ale mysle, ze warto kupic jeden porzadny ciuch niz 3 dziadowskie. Natomaist H&M to dla mnie tragedia. Szmatlawe tkaniny, zle skrojone i stosunkowo drogie ciuchy jak na ich jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H&M ma to do siebie ze można tak jak pisze Henzel można namierzyć tam zarówno kiepskiej jakości sztuczne tkaniny jak i dobre gatunkowo zwłaszcza w tej częsci bardziej ze tak stwiedze \"eleganckiej\". I ja akurat zawsze coś dla siebie tam znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllaaaaa...
Zupełnie nie wiem skąd to porównanie diesla z handm. To dwie zupełnie rozne firmy- owszem h&m ma dodatki a diesel nie wiec dlatego tam nie kupujesz!! Zawsze balam sie sklepu h&m po 15 minutach sciągania ubrań z wieszaków czlowiek jest spocony- wszystko upchane nawet nie da sie igły wcisnąć. chyba taka polityka- jak juz zdejmiesz z wieszaka to musisz kupić- niecierpie tego. Pozatym maja fatalne materiały- nie oszukujmy się tandeta straszna, o dodatkach nie wspomne- plastikowe opaseczki i gumki do wlosków. Diesel to firma z tradycjami i historią, nie "mocno średnia". jeansy świetnej jakości, materiał szlachetnie się zużywa, nie zdziera ani nie rwie- nigdy nie miałam poszarpanych nogawek. Buty tez maja niesamowicie efektowne i wygodne- jedyny minus to ceny. Za jeansy trzeba niejednokrotnie zapłacić 450zł. ale uważam ze warto- tańsze- zawsze w ciuchlandach lub na wyprzedażach a kreje pondaczasowe- można chodzić 10 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biana3
spodnie lee i topshop bo idealnie na mnie leza reszta topshop, h&m (szczegolnie divided), troll tez czasem ma cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię Szachownicę, niedrogie ciuchy a całkiem fajne. Oprócz tego jeszcze house lub reportera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new look lubie
M&S i dorothy perkins moze jeszcze wallis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wmiescie jest sama wiocha...niby wrangler ,dallas i takie tam sa ale to nie to czego szukam...musze zapierdalac za pszeproszeniem 140 km zeby cos fajnego kupic :( buuuuuuuuuuuuuu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new look lubie
M&S i dorothy perkins moze jeszcze wallis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra 12-latka
ja nie wiem w co mam sie ubierac....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooops...
gina tricot bik bok lauren lacoste henry dobry kocham kurtki canada goose na zime mega miazga hm tez fajny ale ja zawsze jestem ostatnia jak wchodzi kolekcja top shop tez kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×