Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dora20

wasze ulubione sklepy z ciuchami-jakie i za co je lubicie?

Polecane posty

To zalezy co kupuje... Spodnie tylko Wranglera lub levis\'a, ewentualnie Big Star, niezle sa tez Reserved.diverse i HM od razu odpadaja.... odziez elegancka...HM ale tylko nieliczne rzeczy,tj.Plaszcz, spodnice denim bo ten sklep w ostatnich latach calkowicie stracil jakosc...Wolalabym ubierac sie w lumpeksach niz kupowac szmatowate rzeczy z HMu, reserved-praktycznie zawsze tam znajde cos dla siebie...Kompletnie odpada Terranova...Tanie, dziadoskie, bazarowe ubrania...jak bylam w Angli to tam terranowa jest traktowana jak nasze polskie centrum chinskie lub wietnamczyki.Totalne dziadostwo.Co jeszcze...Bluzki, koszulki, swetry levisa odpadaja...fatalna jakosc.t-shirty i bluzki sportowe to reporter ma fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IronStar
Sklepy z markową odzieżą są do bani. Pracuje w jedyn z takich sklepów i wiecie gdzie są szyte te za przeproszeniem łachy? W CHINACH!!! Wg mnie jest to przykre że ktoś kupuje tylko markowe łachy. Za co płace? Za metke na ubraniu ktorej pies z kulawą nogą nie widzi? Takie same ubrania są w innych sklepach i o połowe tańsze. Czasami jak obserwuje to co ludzie kupują to płakac mi się chce. To są dosłownie szmaty, materiał jest taki że po kilku praniach można go rozdzierać rękami:|. A tak na grubszą sprawe takie ubrania nie są wcale super oryginalne. Jak ktoś chce być oryginalny to ubiera się w tzw lumpach. Tam przynajmniej mozna dostać unikaty za grosze!!! Jeli już się połaszcze na jakiś markowy łaszek to tylko z przecen. Podsumowując, fanatycy markowej odzieży nie mają pojęcia o tym co kupują. Coś co kosztuje np ok 100 zł, normalnie powinno kosztować około 50 zł. To sklepy narzucają sobie taką kosmiczną marże!!!!!!!! Płacicie za ich jestestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
House też ma fajne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam LUMPEKSY:) mam mnostwo ciuchow z zary, h&m-u, morgana, only, roxy, dorothy perkins, nike itp za symboliczne grosze;) ciuchy oczywiscie sa czysciutkie i nie zniszczone:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg 82
D&G i Diesel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only, Vero moda, Camaieau( ostatnio odkryte), Reserved. Pepe Jeans , Replay, Diesel - podobają mi się ale tylko na przecenach kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++**++
a ja kupuje to co mi sie spodoba i jest w rozsadnej cenie nawet nie zwracajac uwagi na sklep, nawet jesli jest to bez markowe a ludzie ktozy kupuja ciuchy dla marki sa dla mnie smieszni marka jest dla mnie wazna tylko przy zakupie perfum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg 82
to tylko subiektywna opinia o markach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podobają ciuchy z River Island, ale są drogie, co bynajmniej nie wynika z jakości :P Ale mają super projekty - coś takiego jak Bijou Briggette, słaba jakość ale oryginalnie zaprojektowane. Ogólnie to kupuję tam tylko jak coś mi się bardzo bardzo spodoba albo na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie kupuje tylko markowe rzeczy, ale to dlatego, że nie chce mi się chodzić po jakiś butikach, więc jadę do jednego centrum handlowego i tylko w jego obrębie sie poruszam :P A że we wszystkich centrach handlowych wszytskie sklepy się powtarzają to już nie moja wina :P Aż tak nie lubię robić zakupów, dobierać ubrań, i nie interesuję się modą, żeby tak się poświecać, żeby się oryginalnie ubrać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna88
A ja spodnie kupuje tylko Americanos, bluzeczki w Orsay. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głównie H&M, New Yorker. W H&M lubię to, że mają bluzki na moją sylwetkę tzn. dość wąskie i długie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione to
www.victoriasecret.pl (super niepowatarzalne ciuchy) zara (za całokształt :) solar (tylko akcesoria, np. torebki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak standardowo
Moj ulbiony - House :* polowa mojej szafy to house :) potem Bershka - ostatnio polubilam. robie tez zakupy w H&M, Orsayu (jesli chodzi o eleganckie bluzki, spodnie), rzadzej Diverse, Zara.. i to by bylo na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak standardowo
nie lubie croppa i new yorkera, ubrania bardzo niskiej jakosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak standardowo
aha no i rzadziej kupie cos w Pull and Bear albo w TailyWeil ale tez cos znajde na upartego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miss sixty jeszcze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
ostatnio odwiedzanym sklepem internetowym przeze mnie jest sklep Big Stara - polecam bo odświeżyli swój wizerunek świetna kolekcją nazwaną Berlin. http://www.sklep.bigstar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierotka modowa
h&m, promod, orsay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani G
a ja sobie mieszkam w anglii mam tych szmat pod dostatkiem. handm to tutaj sie traktuje jak szmaty i jest to bardzo tanie. ja sie ubieram w second handach i jest tanio i orginalnie,a nie jak polowa ulicy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba mieszkać za granicami naszego kraju, żeby mieć dostęp do ubrań znanych i cenionych marek. Wystarczy, jak się zna takie miejsca, jak stilago, gdzie można kupić ubrania znanych i cenionych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkauuuu
Moim ulubionym sklepem jest Adidas. Uwielbiam odzież i buty tej marki:) Ostatnio zaczęłam stawiać na zakupy przez Internet, tak jest zwykle taniej. Koleżanka poleciła mi ten sklep: http://superstar-originals.pl/ Można tu kupić właśnie odzież sportową Adidasa (bluzy, T-shirty, dresy, koszulki polo, adidasy itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkakal
nie znałam tego sklepu adidasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeva
A ja uwielbiam Mohito!!! świetne ciuchy, w moim stylu, dobra jakośc, przystrępna cena, w dodatku często robią promocyjne obniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paski damskie,męskie, dziecięce, Wykonane z dużą dbałością o każdy szczegół. Pasują na każdą okazję i do każdego stroju. Pasik gładkie, przeszywane, tłoczone, z napisami,kolorowe paski męskie,wizytowe, paski xxl, stylowe klamry klasyczne, postarzane nadają paskom niebanalny wygląd. Paski dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze produkty są najwyższej jakości i z pewnością zaspokoi gust najbardziej wymagających klientów. Wykonany w 100% z naturalnej skóry licowej. Produkt polski. zapraszamy do sklepu internetowego: www.alkapask.pl Jesteśmy również na allegro nick jumbo440: Zapraszamy liczne promocje, profesjonalna obsługa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiebaba
LINDEX tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×