Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak deska

Moje strasznie MAŁE PIERSI Zobaczcie sami

Polecane posty

Gość miss Deutschland 2011
a moze silikonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deee..
Nie są aż takie małe. ! Wiele kobiet ma o wiele mniejsz ! Naprawdę !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyszny Facet
oo... ponury - znany gej i zoofil jak tam Azorek się miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big fat pytong
im większy tym lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kumam autorki
Wiem, że stary jest ten temat ale gdy spojrzałam na zdjęcia które są w pierwszym poście myślałam, że opluję monitor. "płaska jest deska" nazywa sama siebie autorka. Ona chyba deski nigdy nie widziała. W porównaniu z moimi jej piersi są duże. Nie ma na co narzekać. Dla mnie to są jak najbardziej w porządku piersi. Poprzewracało się niektórym w głowie. Powinny cieszyć się, że mają a nie wymyślać. Wiele bym dała żeby mieć takie piersi jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabens
DZIEWCZYNO BÓJ SIĘ BOGA !!! Wstydziłabyś się twierdzić że masz "strasznie małe piersi" Kobieto ja mam 1/3 z Twoich tzn nie mam wcale tylko 2 odstające sutki i nic naprawdę nic i jakoś żyję, muszę żyć bo w łeb sobie nie strzelę ... choć nie jedną noc przeryczałam z tego powodu, aż trafiłam na świetnego chłopaka, który mnie zaakceptował taką jaką jestem i co najważniejsze dowartościował na tyle, że pozbyłam się wszelkich kompleksów. Choć przyznam, że dalej zdarza mi się spoglądać na ładne biusty i ich zazdrościć tak jak np. Twojego Tobie bo moim zdaniem masz ładny biust, skromny ale ładny, ja Ci go osobiście zazdroszczę bo ja o takim mogę tylko pomarzyć ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertek
Drogie Panie! Do piersi stosuje się te same zasady co do rzeźby lub architektury. Nie rozmiar jest ważny, ale kształt. Z tego co czytam w Waszych komentarzach Pałac Kultury powinien być piękniejszy od Pałacu w Wilanowie - bo większy. A tak osobiście. Dla mnie rozmiar D to druga pupa z przodu. I taka pani nie wygląda jak kobieta, tylko jak dwóch zawodników na macie. Atrakcja tylko dla kibiców wrestlingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA DROGA JA WIDZIALAM TE TWOJE ZDJECIA I WCALE NIE JESTES PLASKA TAK JAK UWAZASZ,WIEKSZOSC Z NAS MA KOMPLEKSY ALE FAKT ZE TWOJ FACET JEST Z TOBA TYLE CZASU POWINIEN SWIADCZYC SAM W SOBIE JAK BARDZO CIE KOCHA,BEDZIE SIE ZAWSZE PATRZYL NA INNE BO MEZCZYZNI SA WZROKOWCAMI I CHOCBY NIE WIEM JAKA MODELKA BY Z CIEBIE BYLA I TAK ZAWSZE BEDZIE ODWRACAL WZROK ZA INNYMI BO TAKA JUZ JEST ICH NATURA...JA ZAWSZE SAMA MIALAM KOMPLEKS PIERSI BO NIE MAM NAJWIEKSZYCH A MOJE MLODSZE SIOSTRY MAJA WIELKIE ALE JA MOGE TANCZYC I NOSIC PODKOSZULKI BEZ BIUSTONOSZA CO ODDZIALYWUJE NA FACETOW ZNACZNIE MOCNIEJ NIZ DUZE CYCE W STANIKU,ZAAKCEPTUJ SIE BO WLASNIE TEN COMPLEKS MOZE ZNISZCZYC WASZ ZWIAZEK NIE MALY BIUST,WIEM ZE TO JEST LATWO POWIEDZIEC ALE POPATRZ NA POZYTYWY I POKAZ MU NARESZCIE TE SWOJE PIERSI DUMNIE BEZ ZGASZONEGO SWIATLA BO MOZE DLATEGO GAPI SIE NA INNE BO NIGDY NIE MOZE ZOBACZYC TWOICH SKARBIE,PRZEMYSL NAPRAWDE I POZBADZ SIE TEGO COMPLEKSU BO NIC DOBREGO Z TEGO NIE WYCHODZI A TYLKO SIE ZADRECZASZ...........................XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DU.
Male.? Nie są takie małe ja mam mniejsze.! Ale pociesz się tym jak już se tak wmawiasz ze małe to piękne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co powiem ci,ze tez mam male piersi,ale juz przestałam mieć kompleksy na tym punkcie bo doszłam do wniosku,że mój facet jest ze mna bo mnie kocha,a nie jakie mam piersi...jestem dla niego świetną kochanką i staram sie jak mogę i nawet piersi mi nie stoja na przeszkodzie...nieraz sie zdarzy,że mu nadmieniam,że są malutkie,a on mi na to....cycuszki jak rodzynki...u małej dziewczynki.....i wtedy razem śmiejemy,a potem mi je pieści,pieści i pieści....i ma rozkosz z sutek twardniejących pod jego ustami...jak dla mnie sa małe...bo to tylko miseczka B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalusia;*55
a jaki masz rozmiar stanika ? twoje piersi nie są aż takie małe , małe jest piękne , po co ci wielkie sterczące balony ? tylko kręgosłup obciążją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bardzo chętnie pokażę jak się zabawiam na skype, mam 23 lata... mój nick to calusny1236 jeśli jesteś chętna proszę mnie dodać... pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź Skype: Calusny1236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaula
zapraszam na super stronke dla wszystkich. www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja użyłam tabletek i kremów z tej strony, aby sobie swoje małe piersi powiększyć ... : http://www.powiekszanie-piersi.eu/aff/sklep/tabletki.php powiem Wam tak: przez pierwsze dwa tygodnie widziałam małe efekty, ale po 2 miesiącach zauważyłam zmianę rozmiaru przede wszystkim kupując już większy stanik! aaaaa :)) Wreszcie! teraz spróbuję tego: http://intymnosc.pl/aff/sklep/perfect-bust-90tab-rekomendujemy-p-709.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alpaga
bierz tabletki antykoncepcyjne to urosna Ci piersi. Estrogen to estrogen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi całkiem wporządku, moja kobieta ma troche większe jednakże "co się w dłoni mieści to się lepiej pieści" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi są OK,gorzej już się prezentuje całość,masz jakieś takie szerokie ramiona klatkę,trochę jak chłop.A i jeszcze stanik,baaaaardzo wieśniacki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuŚ.
Hm. Generalnie patrząc na te zdjęcia.. zazdroszczę ! Chciałabym mieć takie piersi jak Ty ;) Moim skromnym zdaniem nie masz czym się przejmować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertya
Taa...chętnie się zamienię, mam mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaxd2
To ja mam 90A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemiec
Bardzo fajne piersi, rozmiarem się nie przejmuj. możesz nosić bluzki bez stanika i zawsze to będziesz dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajcek
cudowne cycuszki. nigdy bym nie powiedział, że są małe. są średniego rozmiaru (może i w dolnych granicach) ale naprawdę są cudowne. jeśli masz zamiar coś z nimi robić to najpier2w zbadaj sobie porządnie głowę. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bober11
Dajcie zdjęcie małych piersi bo te są duże i na miejscu twojego męża kazłbym chodzić autorce wątku bez stanika. I zasypiałbym co noc z ręką na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_małobiuściastej
Faceci, którzy mówią, że wolą małe KŁAMIĄ!!! Dziewczyny, które mówią, że chciałby by mniejsze (pomijając ekstrema) też kłamią albo nie mają innych problemów. Owszem piersi NIE SĄ najważniejsze, ale dziewczyna z małymi piersiami ma znacznie więcej kłopotów od tej z większymi. Moja dziewczyna ma małe A, o bardziej stożkowym kształcie i szeroko rozstawione. Minusy małych piersi: w większości sukienek wygląda się po prostu nieciekawie, o koronkowej bieliźnie można co najwyżej pomarzyć (rozmiarówka zaczyna się od B), podczas zbliżeń też nie jest za fajnie, ani się do nich przytulić ani po pieścić bo najczęściej są bardzo wrażliwe i dotyk nie sprawia przyjemności. Rzekome zalety małych piersi to zwykłe bzdury, np: latem można chodzić bez stanika - moja dziewczyna za nic nie da się namówić na wyjście bez, bo w ubraniu po zdjęciu stanika wygląda jakby nie miała w ogóle piersi tylko same sutki (które nie odznaczają się tak przy większych piersiach). Inna często powtarzana teoria jest taka, że małe nie obwisną, kolejny fałsz, małe też mogą obwisnąć co gorsza wyglądają wówczas, jak dwie skarpetki i znacznie gorzej niż większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×