Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość włosomaniaczka

dobry fryzjer warszawa

Polecane posty

Gość gość
Spóźnia się to fakt, na trzy wizyty raz była na czas... za to włosy lecą jak Artplaneta im nada kierunek. Znalazłam wreszcie dziewczynę myślącą a nie sprzedającą się pod jakąś marką i więcej nic nie może. Dziewczyna łączy fryzjerskie kosmetyki z naturalnymi metodami i umie podpowiedzieć czego potrzeba konkretnym włosom. Koloryzacja po raz trzeci najlepsza, jestem w pełni zadowolona a strzyżenie dobrane do mnie idealne. Nie wiem czy to dobra opinia czy nie ale tu prosiłam o pomoc fryzjerską i jedna z Was pisała o niej, teraz ja polecam. Sprawdziłam. Dziś obejrzałam nową stronę P. Anety - artplaneta.pl Pozdrawiam Katarzyna Wolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaKA
carlottazet sprawdź na http://wyglad.pl/miasto/Warszawa mze tam ją znajdziesz. Na wygląd.pl są oceny i opinie fryzjerów z prawie każdego miasta, jak poszukujecie odpowiedniego fryzjera to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achras
Witam, postanowiłam zrobić spis fryzjerów, u których byłam w ciągu ostatnich paru lat z notką z opinią:) Oto lista: 1. Piotr Hull - strzyżenie, modelowanie - chciałam cieniowanie: strzygłam się w salonie u Pana Piotra dwa razy, z polecenia koleżanki. Włosy miałam do łopatek. - mycie, pielęgnacja super. Włosy miękkie i lśniące parę dni. - strzyżenie - powiem tak, koleżanki pytały się mnie po wizycie czy w ogóle byłam u fryzjera. Strzyżenie słabo, cieniowanie ledwie przy twarzy, mimo prośby o poprawkę niewiele się zmieniło. Salon nastawiony wybitnie komercyjnie i na zysk. Samo strzyżenie trwało najkrócej, czułam się jak portfel w kolejce, brak indywidualnego podejścia. - modelowanie ok, włosy cały dzień ładnie się układały i wyglądały. Cena 130 2. Studio Effect, Pan Daniel - farbowanie i strzyżenie - chciałam ciemną farbę żeby dość dobrze zakryć rudość oraz strzyżenie cieniowane do pół szyi z długości za łopatki: - mycie, pielęgnacja - ok, pięknie pachnące kosmetyki, miękkie włosy parę dni. - strzyżenie - Pan Daniel dość ostrożnie podszedł do tematu, na początku byłam bardzo zadowolona z fryzury, jednak po 5 dniach włosy przestały się kompletnie układać, a po fryzurze nie było śladu. Niemniej włożył dość czasu w moje strzyżenie i przeprowadził wywiad. - farbowanie - włoska farba, kolor wyszedł jaśniejszy niż chciałam i jaśniejszy niż chciał fryzjer;). Niestety rudość dość prześwitywała z powodu za ciepłego odcienia farby. Kolor trzymał się dość dobrze ok miesiąc. - modelowanie - ok, długo nie obserwowałam bo musiałam nosić tego dnia czapkę ;) Cena 260 - 280 - nie pamiętam dokładnie 3. Maciej Wróblewski - strzyżenie - chciałam odmiany i odświeżenia fryzury na lato. Włosy za łopatki. - mycie, pielęgnacja - przeciętnie, włosy dość dobrze się potem układały. - strzyżenie - chyba najbardziej charyzmatyczny i odważny fryzjer u jakiego byłam:), powiedziałam że chcę radykalnie skrócić fryzurę, i oddaję się w jego ręce. Cieniowanie wyszło ładnie, przez dość długi czas, póki włosy nie odrosły robiły się małe loki. Ogólnie super, gdyby nie cena. - modelowanie - bardzo dobrze, włosy cały dzień były zakręcone i "lekkie" Cena 220 4. Magiczne nożyczki, Pani Wioletta - strzyżenie. Chciałam jak zwykle odmiany dla mojej fryzury, włosy za ramiona. - mycie, pielęgnacja - ok, bez wielkich fajerwerków, ale ok:) - strzyżenie - powiedziałam, że chcę zmienić radykalnie fryzurę, pocieniować i skrócić do brody. Pani Wioletta, poza tym że dokładnie dowiedziała się czego chcę, zrobiła najlepsze cieniowanie jakie kiedykolwiek miałam. Zrozumiała kształt mojej twarzy i pragnienie i dostałam świetną fryzurę. W każdym razie wszyscy mówili "wow, pięknie", a to dla mnie też wyznacznik:) - modelowanie - ok, niestety padał deszcz i znowu kaptur i czapka, więc nie powiem do końca. Cena 95 5. Tomasz Oszkiel - czesanie - włosy do łopatek, miały być loki. - mycie, pielęgnacja - jak na "domowe" warunki, w których to się odbywało ok - czesanie - dość długo trwało, ale Pan Tomasz był skrupulatny i loki wyszły bardzo ładne. Trzymały się dość długo. Farby, które używałam: - wella koleston - odcienie rude oraz brązy - farba dobrze kryje, nieźle się rozprowadza, choć jest dość gęsta i trzeba więcej tubek. Ładny połysk. Względnie długo utrzymuje się kolor. Niestety trafić z paletą w kolor, który chcemy jest dość trudno. Obawiam się, że to farba do stosowania w salonie pod okiem fryzjera, aby nie przesuszyć włosów i dobrać odcień, ponieważ jest dość "trudna". - jungle fever - odcień ciemny blond - farba dobrze kryje, wydajna. Mocno farbuje skórę i bardzo przesuszyła mi włosy. Kolor utrzymał się przeciętnie. Bez rewelacji. - loreal proffesionnel - odcienie czerwieni, wiśni i rudego - delikatna, trochę farbuje skórę, nie przesusza i jest ładny połysk. Dość szybko się wypłukuje. - sanotint - ciemny blond - bardzo ładnie kryje i kolor jest praktycznie taki jak z wzornika mimo rudości pod spodem. Piecze w trakcie farbowania, ale nie zostawiła żadnych śladów na skórze. Minus - brak połysku, plus - włosy w kondycji jak nie po farbowaniu. Nieprzesuszone, lekkie. Kolor względnie trwały. Do zestawu farby musiałam dokupić dodatkową tubkę wody za 10zł, ponieważ nie starczyłaby na moją długość. Na pewno spróbuję jeszcze parę odcieni. Minus cena. - kemon eko NaYo - odcień czerwieni - najlepsza farba dotychczas. Piękny połysk, bardzo trwały kolor i niezniszczone włosy. Właściwie to jak po pielęgnacji. Minus trudno dostępna i droga. Ale efekt warty zachodu. Szampony i odżywki: Loeral professionnel - maska i szampon do koloryzowanych i maska regenerująca - po szamponie włosy dość szybko się przetłuszczają, maski bardzo ok, ładnie pachną, kondycja włosa ulega poprawie. Brak jakiegoś połysku, ale wydajna i daje efekt. Kemon - szampon do włosów suchych, maska regenerująca, maska i szampon do koloryzowanych - jak na razie jestem fanką tych kosmetyków. Ładnie pachną, dają efekt przy regularnym stosowaniu i nie zaobserwowałam przetłuszczania się włosów. Włosy miękkie, lekkie. Minus cena. Joico - szampon i odżywka włosy koloryzowane - szampon tragedia. Po pół dnia włosy tłuste. Odżywka bez rewelacji, używam jak już wszystko mi się skończy. Bez efektów. Plus piękne zapachy kosmetyków. Minusy prócz ww. to cena do jakości. Biosilk - piękny zapach, daje jedynie wrażenie wygładzenia włosa. Bez innych efektów. Na razie tyle pamiętam:) mam nadzieję, że komuś się przyda. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry, a raczej profesjonalny salon fryzjerski to In Harmony na Ochocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie instytut urody na wspólnej- ja tam chodzę do Pana Michała na koloryzację i efekt jest typu - WOW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ten salon na Bemowie .... Experience to deobre miejsce na zmianę koloru czy dekoloryzację, ja byłam i się nie zawiodłam. Jedynym zmartwieniem jest fakt taki, że musiałam się wcześniej zapisać. Niby nowy salon na Bemowie ale klientów już zyskał. Mam blisko, ale poleciłam to miejsce koleżance z pracy i dojeżdża...mało tego, również jest zadowolona. Widziałam gdzieś kilka średnich opinii, moim zdaniem ktoś się pomylił albo konkurencja chciała zaszkodzić. Salon Experience ul. Narwik 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruzska
Ja po przeczytaniu wątków zdecydowałam się na wizytę w Zakątek fryzur, stylu i koloru. Zachęciła mnie promocja, ale też wzbudziła pewne wątpliwości (cena bardzo atrakcyjna). Jednak niepotrzebnie się obawiałam. Pani fryzjerka całkowicie zmieniła moją fryzurę, z której jestem ogromnie zadowolona. Teraz po tygodniu czasu, wciąż jestem zadowolona z tego jak się włosy układają, kolor się nie spiera, refleksy wyglądają bardzo naturalnie. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę do salonu fryzjerskiego Anna (http://fryzjeranna.com.pl/) na Radiowej. Bardzo lubię atmosferę. Sympatyczne bardzo kompetentne fryzjerki, zawsze z dobrym słowem i pomocą. Wizyty tam to jak jednodniowa terapia ;) zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon fryzjerski hair a porter. Bardzo miła obsługa i pełna perfekcja !! Jestem klientką bardzo regularną :) własciwie chodze do Leszka, ale ostatnio byłam kilka razy u p. Eli są rewelacyjni !!! Kolor idealny cięcie super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś był na Chmielnej Warszawie w Haircut express?? Cena wydaje mi sie dobra, ale nie wiem czy zaryzykować? Może ktoś ma jakąś opinię i już sprawdził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Już prawie tysiąc fryzjerów zgromadzili na stronie www.wyglad.pl . Tutaj bym radziła poszukać. Dość dobrze zaopatrzona baza usługodawców i do tego są opinie klientek, także można mniej więcej ogarnąć gdzie się opłaca pójść, a gdzie lepiej sobie darować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sombre robiłam w Studio make up hair 24 na bliskiej Woli(604464488 ) 100% zadowolona kasa przeciętna 210 zl,mam wlosy do łopatek. Nie wiem jak kobieta strzyze więc nie mam opinii,ale chyba jak Występuje w jakiś magazynach jako Mistrz Fryzjerstwa to chyba może być nie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michal z intytutu urody jest swietny :) dla razy juz u niego kolor kladlam i zawsze bylam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, zwłaszcza ze ten salon jest bardzo trendy i na przykład daje możliwość wykonania chociazy takiego fajnego zabiegu na włosach http://www.crazycolor.pl/galeria-crazy-color A wyglada to trzeba przynać naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza fryzjerka,ekspert koloryzacji itd.itd.jest na Puławskiej 140.Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Z
Pani Wioletta ,obiecałam jej że napiszę opinię na forum przez którą ją znalazłam , więc tak też czynię . Przyjmuje na bliskiej Woli (604464488) Mam włosy do ramion ,które do chwili obeznej robiłam na bardzo ciemny brąz.Szkoda było mi włosów aby je zdekoloryzować ,a bałam się że jak zdejme kolor i zrobie coś dużo jasniejszego bedę chciała wrócic do swojego koloru iiii....zostało mi zaproponowane sombre ton w ton. Kolory pieknie przechodzą jeden w drugi ,czuje że moja twarz jest bardziej rozświetlona .Na koncach mam w/g mnie bardzo jasny brąz,choć Pani Wioletta powiedział że to juz poziom najciemniejszego blondu w odcieniu tofii a przy odroście swój dotychczasowy kolor ciemnej czekolady . Nie istotne ,czuję się w tej koloryzacji SUPER! Nie wiem czy Pani to czyta czy nie ale jeszcze raz bardzo dziekuję i do zobaczenia za dwa miesiące :) Pozdrawiam serdecznie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ten spis fryzjerów, przyda się! ja polecam też 3 pokoje na Naruszewicza 18 obok metra Wierzbno, chociaz pierwszym razm trudno tam było trafić farbuje i strzyże świetna pani Jola, włosy się tak układają jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pauline przyjmuje na ul. bagno 2 w prowokacji super kolory,za przystepna cene,podaje tel;506 944 911.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zdecydowanie paulina. super miejsce atmosfera w prowokacji super. jak blond to tylko do niej; bagno 2 klatka b lok.91 / 3 pietro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli marzy sie Wam coś szalonego to z pewnością to bedzie coś co na pewno kazdej z Was sie moze spodobac http://www.crazycolor.pl/ NA ciemnych włosach równiez wyglada naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jutro ostatki wiec moze rzeczywiscie jeszcze zdąze. A nie wiedzialam ze jest az tak bogata paleta kolorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam już kilka razy w Atelier fryzur na Żoliborzu u p. Joanny. Jestem bardzo zadowolona za każdym razem z koloru i cięcia. Polecam tel. 600 285 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd znajoma zaprowadziła mnie do salonu Gnatyshyn na Pasażu Ursynowskim, zapomniałam o numerach i adresach innych zakładów fryzjerskich. Naprawdę profesjonalne podejście stylistów a przede wszystkim rozumieją o co chodzi klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicha
Bylam w nowym salonie "fryzlona" :) na ul.Cybisa4...dziewczyna ma pojecie o tym co robi bez obaw siedzialam na fotelu choc zmiane zaproponowala znaczna.Super strzyzenie...i sluchala tego na co wyrazam zgode a nie robila po "swojemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie jeden salon fryzjerski Dorothy na Zimnej 2. Naprawde polecam, bo jeszcze nigdy sie nie zawiodłam. A mam swoja fryzjerkę Panią Anetę, także mam też zaufanie do tego ze zawsze zrobi tak jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydje też to ze jesli pójdziemy do dobrego salonu to mozemy byc spokojne i o farbe i o to jak dany kolorek bedzie wygladal na naszych włosach, bo zawsze bedzie dobrze dobrany. A co do salonu to na pewno moge polecic salon Dorothy na Zimnej 2 . Idealny adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to dobrze ze dajesz namiary to porównam sobie cenki z moim starym salonem, ale juz widze ze na farbowaniu maja dużo taniej bo az 80zł. A to jak dla mnie jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×